Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

prettybaby
4. aug 2008

super, tomu sa len potesime🙂

mariettka27
4. aug 2008

ja mám tiež radost,ked si takto príjemne s vami pokecám... 😉
a zajtra ideš do práce?

prettybaby
4. aug 2008

ano ano, opat a zas, ale este tri dni a potom aspon den volna plus vikend

mariettka27
4. aug 2008

no ja teraz budem tahat dva týždne okrem nedele od rána do večera,lebo kolegyna ide na dovču...tak sa velmi neteším a ešte aj čosi na mna lezie,celý den sa krmim tabletkami... ☹

prettybaby
4. aug 2008

jeeej moja, zalez do postele, vypot to, isto to pomoze

mariettka27
4. aug 2008

ved už idem asi tak hodinu...len vieš aká dlhá je tá trasa z kuchyne do postele? 😀 -v kuchyni mám teraz pc,lebo mám lepší signál... 😀

prettybaby
4. aug 2008

to poznam, ale moja, radsej chod, zajtra popiseme

dunda80
5. aug 2008

Ahojte.
Prettynka,tak mne už došla mrška.Dnes ráno na 4 den,tak sa hádam aj tebe skoro dostaví.

bodzlomu
6. aug 2008

ahojte babulky.... ja dufam,ze sa najblizsie nedostavi mrska ani jednej snazilke 😠 a aby sa uz zadarilo 😅 Ja som napäta cakala ci sa dostavi a ta mrcha prisla 😀 Krasny slnecny den prajem 😎

prettybaby
6. aug 2008

ahojceeek koculky moje
ja cakam, ratam, ze pride do piatku asi isto 🙂 ale som rada, mam to vyratane, aby sme mohli v polke sep.ist na dovcu, tam by som aj ovulku asi mala mat

bocianka
6. aug 2008

kuk, dobre ranko prajem. tusim ste vsetky dostali ms, prettynka s nou pocita. ja by som mala dostat v sobotu, ale radsej keby neprisla 🙂

aduska222
6. aug 2008

ahojte kočky

od včera beriem duphaston. Pozná to niektorá?

prettybaby
6. aug 2008

bocianka ahoj zlatko, no aj ja by som bola najradsej, ale neviem ako to bude, kazdopadne, ked pride, nebudem nariekat:!
ahoj aduska, ano mame, kazda co tu sme 🙂

bocianka
6. aug 2008

pretty spravny pristup 🙂 tak ani ja nebudem teda plakat 🙂 zaujimalo by ma iba, kedy zena zacina citit take napnute a bolave prsia, ked otehotnie. myslim, ze hned v zaciatkoch nie? ci je to individualne?
ahoj aduska, vitaj medzi duphastonackami 😀

bodzlomu
6. aug 2008

pretty, mozno sa ti podari otehotniet prave na dovolenke 😉 to by ta istotne velmi potesilo, vlastne by si prezila dve prijemne veci 😵

bodzlomu
6. aug 2008

bocianka,kamoska je v stvrtom mesiaci a hovorila,ze jej nebyvalo zle,ani nemala ziadne bolesti...vraj mala pred mrchou take napätie v podbrusku,ako keby jej tam chodili "mravceky" a teplota neklesla 😵 asi je to dost individualne,lebo druhej kamoske bolo zle cele obdobie tehotenstva...a ked bola v druhom tyzdni zistila to podla toho,ze mala hroznuuuuuuuuu chut na pivo 😎

aduska222
6. aug 2008

ahojte a ďakujem za uvítanie.
Xhcem sa popýtať na ten duphaston. Kdesi som čítala, že sa predpisuje, keď baba nemá ovulku, ale ja som ovulku mala a Dr nám naplánovala sex. A dala mi tento duphaston, vraj mám ho brať len 10 dnía je to na udržanie plodu a ak príde mrcha tak idem na clostylbergyt. .
Babenky, ako to beriete dlho a na čo konkrétne?

bocianka
6. aug 2008

bodzlomu dik za objasnenie 🙂 to ma tesi, ze to ma kazda inak, tak je stale nadej 😎 taka som zvedava v sobotu, ci pride alebo nepride 🙂
aduska mne ho dr predpisal na velmi nepravidelnu ms, odkedy ho beriem - 4.ty mesiac, tak ju mam ako hodinky a zarovnen aj ako podporu pre otehotnenie. tiez mi povedal, ze ak neotehotniem, tak mi da nieco silnejsie vraj.

prettybaby
6. aug 2008

aduska, duphaston predpisuju doktorky aj na ine veci, tak ka o tebe na udrzanie tehu. Tiez ale aj na ovulku, aj ked duphik ju nevyvolava, je to dobry liek si myslim, aj ked su aj negativne priznaky,ktore uzivanie sprevadzaju.
Ja ho beriem, teraz som skonicla 4 ty cyklus. V poslednych dvoch mi graf dokonca aj ovulku vyznacil 🙂

bocianka, tak tak, ziadne slzy🙂
bodzlomu, jasne, to by bolo fajn🙂 dufam, ze ta dovca nakoneic vyjde a pojdeme niekam

bodzlomu
6. aug 2008

bocianka - nadej umiera posledna 😉 a ja verim,ze vsetko dobre dopadne!!! 😎
pretty....jasne,ze vam dovca vyjde - budete mat cas len jeden pre druheho... oddavaniu sa sladkemu nic nerobeniu.To by v tom bol cert 😠 aby to nevyslo 😵

bodzlomu
6. aug 2008

aduska..ja som dostala D,pretoze som po niekolko rocnom brani HAK nedostala mrchu a preto,ze by sme chceli babätko. Teraz som dobrala 8 balenie, mrcha chodi ako hodinky, len to babätko sa k nam nejako neponahla ☹

aduska222
6. aug 2008

Baby dík za info. Tak ja mám mrchu každýmesiac úplne pravidelne plus minus dva dvi, len mi vjíčka vraj nedozrievajú každý mesiac, lebo mám vysoký testosterón. No tak ja uvidím v piatok. Urobím si testík aak boh dá aj motyka vystrelí 🙂 🙂 🙂 Inak umiesiť si bábo jehotová alchýmia, nemyslíte? 🙂

prettybaby
6. aug 2008

samozrejme aduska 🙂 no niekomu sa podari hned, niekomu nie 🙂

bocianka
6. aug 2008

bodzlomka ty si obrovsky optimista 🙂 inak, ja som mala presne ten isty problem, po vysadeni HAK ziadna mrcha, akoby utalo, aj pol roka mi nechodila, keby som nebrala D, asi by som uz nevedela, co je to krvacat 😒
aduska drzim palec, ale hej mas pravdu, vobec to nie je jednoduche 😀

noriqa
6. aug 2008

Ahoj ja by som sa chcela opytat,ci ten duphaston ci su to nejake tabletky ako hormonalne lieky .. ci sa z nich pribera,alebo robi akne ... ja mam problem s menstruacnym cyklom uz dost dlho dokonca som bola s tym aj u gynekologa a ten mi aj dal nejake injekcie na vyvolanie menstraku noale nejako beznadejne :( poradte mi nejako

prettybaby
6. aug 2008

ahoj noriga
to su tabletky, ja ich mam na predpis
radsej by som to riesila cez lekara ako sama si ich naordinovat. A ci sa z nich pribera? vies kazde telo je ine, inak reaguje, niektore baby pisali, ze pribrali, s aknem pravda je, ale ja osobne, len minimalne sa mi zhorsila plet a to si tiez mozno nahovoram. ale niektorym riadne
a nalady - tie su niekedy nehorazne premenlive

bocianka
6. aug 2008

jee pretty, dik, ze si mi odovodnila moju naladovost 😀 s D som si to nespojila. inak aj ja som pribrala, ale to je asi skor tym sedavym zamestnanim v mojom pripade

bodzlomu
6. aug 2008

bocianka,ze som optimistka? 😀 Nooo a co ineho mi ostava? okrem toho viem,ze ked budem pozitivne naladena,budem sa tak citit a tak bude aj telo v pohodicke, a co ked prave tento mesiac sa to podari? Chcem aby sa u mna v brusku to drobuliatko citilo dobre 😉

culinka
6. aug 2008

pozdravujem marietku,a vsetkym vam prajem cim najskor //. 🙂

mariettka27
6. aug 2008

čau culinka,no vitaj v klube moja 😀