Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

fomarik
2. feb 2009

...mômu vôbec nezačalo biť srdiečko, čakali sme deň po dni, stále som chodila na sono...a nič, srdiečko nebilo, tak mi ho zobrali 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

fomarik
2. feb 2009

vy sa teda máte...po prvom balení ostať TEHULKOVANÉ...to je skvelé....... Držím Vám obom palčeky

annavi
2. feb 2009

jaaj babyyy moje.mne je trosicku zle od zaluuudka...ale to si uz asi aj namyslam..brusko ma uz nebolka....je mi skvele...sme snazilkovali dnes s polovickou..som mu povedala ze aspon dorazi skor mrchana.....a viete co mi povedal?ze laska mrcha tebe uz nedojde..to je co?
inac mna od soboty strasne bolia stehna..akokeby chripka sla na mna alebo co..ale to pripisujem aj tomu ze sme v piatok boli hrat kolky....a ja nezvyknuta....
prsia ma uz nebolia...len ma trosicku na dotyk tak zvlastne bradavky pália.. 😕
a ja si myslim ze som neni tehu pretoze mam krcok pootvorený, nizko a tvrdy..tak y ho mam dnes...vcera bol tazko hmatatelny a taky makky..ja uz neviem...ja sa na ten krcok spolieham.... 😒

skajkaze
2. feb 2009

fomarik moja,je mi to luto,nabuduce to vyjde 🙂 🙂 🙂 .Este by som sa vas spytala babulky-od kedy zbada doktorka na sone potomocka?

fomarik
2. feb 2009

Mne až od takého 5 týždňa...teda doktor niečo videl aj skôr, ale myslel si, že je to cysta...

annavi
3. feb 2009

dobre ránečko babulky 😎 ...

veronika297
3. feb 2009

Dobré ránko.
Annavi ja si myslím že si tehotná..My sme včera tiež snažilovali a po tom ma začalo bolieť bruško ako pred mrchou tak už som vedela,že je na ceste..Potom to prešlo a dnes ma len pichá na pravej strane v podbrušku..Takže tehotná som určite neni.Ani test si robit nebudem.Kašlem na to.

evcam
3. feb 2009

cafte bambule. no moja mrcha zatial nedofrcala, ale mam brucha bolesti. take mrchovske.

veronika297
3. feb 2009

evcam tak už len počkať pokial sa mrcha rozbehne a hlavne nech rýchlo odide 🙂 aby ste mohli snažilkovať 🙂

annavi
3. feb 2009

veronča ako vies ze si neni tehu???hm???
ja neviem ja sa drzim toho krčka....dnes bol uzavrety ale taky polomakky...ani tvrdy ani makky...hmmm.

veronika297
3. feb 2009

neviem mám taký pocit...skôr si nechcem namýšlať...ja si skúsim urobiť test vo štvrtok ráno a piatok behnem na gyndu.
annavi ale zase máš dosť príznakov na to aby si bola tehotná amne teda D hned zabral na úpravu cyklu a tebe ked teraz neprišli tak si myslím že už neprídu.. 😵
Len u mna chodili v celku na čas až teraz druhý krát to zblblo. 😖

annavi
3. feb 2009

jaaj baby moje...ja tiez dnes citim ze mrsina dojde.... ☹

veronika297
3. feb 2009

Berieš aj iné doplnky na otehotnenie alebo len Dufík?

annavi
3. feb 2009

veronča pijem zenský čajik.. a Centrum Maternu

veronika297
3. feb 2009

Ja beriem len ten D..Čajíčky pijem ale nie len ženské striedam to..Istý čas som pila aj alchcemilku ale raz sa mi stalo že mi mrcha meškala a vtedy som si bola viac ako istá že som tehu..ked som si ho večer uvarila do rána som chytila strašné krče a bola mrcha..Odvtedy sa ho bojím piť...Možno som tehotná nebola..neviem .
Centrum Maternu ti predpísal lekár alebo si si ju kupovala na volno v lekárni ?

annavi
3. feb 2009

Dr mi ju odporucila.......som si ju kupila na tri mesiace.......su tam vsetky vitamíny...Dr. mi predpisala Acidum Folicum ale od tych som mala nejaku alergiu tak som ich vysadila....

veronika297
3. feb 2009

Mne nedal nič,povedal že najskôr urobíme všetky vyšetrenia mna aj partnera.Potom uvidime čo bude dalej.Tak som chcela vedieť či si môžem aj ja sama len tak kupit nejaké doplnky.

annavi
3. feb 2009

no my sme s drahym absolvovali uz davnejsie tie zakladne vysetrenia...SPG, hormonalny profil...ja folikumetriu....a vsetko bolo oki......

veronika297
3. feb 2009

aj ja by som ich chcela už mať spravené ale musím počkat do mršiek 😠

evcam
3. feb 2009

no tak uz sa mi konecne rozbehla. takze dufik je presny do troch dni od dobratia. 😀

annavi
3. feb 2009

ano evca...jeej...a preco sa mne doslaka nerozbehla..ja to mu nerozumiem.... ☹

veronika297
3. feb 2009

aj ja som tak mávala 2-3 dni od dobratia..
annavi a k dokymu sa nechstáš ? alebo mu skús aspon zavolať že ti mršky neprišli.

riamim
3. feb 2009

Annavi a ako dlho sa už snažíte?
Ja som bola dnes ráno na krvi na horm. profil, ešte pôjdem v druhej polke cyklu. Tento cyklus som pila alchemilkový čaj, ale len do PD, potom už nie a prvýkrát som zažila hrozné bolesti pri mrche, asi to nejak súvisí...

annavi
3. feb 2009

no veronča este vyckam do konca týzdna a ked tak tam zbehnem........
riamim no uz dlho hadam tri roky...ale s prestavkami....ved vies ako to je.......raz tahas šnúru aj pol roka ...take ukazkove snazilkovanie..potom ked sa po pol roku nedarilo uz som bola psycho prípad tak sme to nechali tak ..potom zase ..........snazilkovanie...a teraz sme to nechali uz tak...sice snazilkujeme ale uz to berieme kludnejsie.......zmenila som Dr........kt. mi hned predpisala D...a vitaminky...a povedala ze ak sa zadari hned bude super..no ja neviem...uz ma ta mrcha certi...nemavala som take dlhokanske cykly...sem tam ked som mala chaos a stres v praci..ale teraz je klud tak tomu nerozumiem ..nieco asi nieje v pohode ked mi D nezabral.......

veronika297
3. feb 2009

riamim ja tiež ked som pila alchemilkový čajík tak som mala velké bolesti,čo sa mi inak nestávalo.

riamim
3. feb 2009

Tak ho asi piť nebudem, však som skoro nechtami doškraba sedačku od bolesti... 😖
Annavi, dúfam, že mrcha nedorazí, však D zaberie hádam každej.

veronika297
3. feb 2009

No ja som velmi zvedavá ako dopadneš...Stále si myslím že si tehotná a dúfam že to aj bude pravda.
My sa snažime asi tak rok a pol neviem presne.

annavi
3. feb 2009

baby ja ak ked som nepila alchemilku tak som mala bolesti jak slak...vzdy som mala bolesti jak hovado....a cykly som mavala najviac 33 dnove...len posledny rok ich mavam kadeake...raz 41 dnove...raz 36 dnove...rAz 30 dnove.som šiši z toho uz....ale mam uz aj ja bolesti....aj krize ma bolia a asi mrcha dojde.........vcerajsie snazilkovanie ju privolalo.....

adrianka127
3. feb 2009

ahojte kocky- rada by som sa k vam pridala...mozem? s muzikom snazilkujeme pol roka - zatial bez uspesne...tiez beriem duphik 2 cyklus...

veronika297
3. feb 2009

Niekto si alchcemilkový čaj pochvaluje že mu pomáha niekto nie je..Každa sme iná.Ja som niekde čitala že ak je žena tehotná nemala by alchcemilku pit,neviem čo je na tom pravdy.
Aj mna včera po snažilkovaní bolelo bruško,ale potom asi do 10 min.to úplne prešlo.
Kolko si vlastne od dobratia D ?