Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

korenka
4. feb 2009

na tom letáku nemajú na mysli normálnu teplotu? 😀

korenka
4. feb 2009

ejha,no,práve som dobrala poslednú tabletku a už ma pobolieva bruško....aj minule ma hneď bolelo a na druhý deň som už špinila

lenusska
4. feb 2009

korenka - no mozno ne koli mrche 😉 pobolieva

korenka
4. feb 2009

tehu niesom,ten pocit už dobre poznám,ja asi nemám ovu,čo budem riešiť po MS,pôjdem k Dr.

lenusska
4. feb 2009

korenka - jaj...tak to teda drzim palce aby ste nieco vymysleli..

annavi
5. feb 2009

kraasne raaanko.. 😎

veronika297
5. feb 2009

dobré ránko prajem .. 🙂

annavi
5. feb 2009

ahojky veronča..ako??

veronika297
5. feb 2009

ale dobre..ty sa pochvál ešte stále nič..vlasne ved ty už ani mrchu čakáť nemusiš 😵 😵

annavi
5. feb 2009

no veronca ja stale nic...ma pobolieva spoodok este....ale da sa to zvladnut..len je to taka neznesitelna bolest....no co uz...
tabletky uz nechcem brat od bolesti..........co ak by nahodou..
no vcera po snazilkovani mi bolesti presli...som myslela ze sa aj mrcha rozbehne ale ta je v nedohladne.....
zacinam sa obavat ze ci nahodou nemam nejaku pliagu alebo co..
jedine co ma trosku ukludnuje je ta diskusia na MK...kde pisu baby ze oni mali tiez take mrchovske pocity a boli tehu...
tak ja neviem...
a bolia ma krize............ 😒

veronika297
5. feb 2009

annavi dúfam že zajtra ráno už konečne testneš...ja som už cele nedočkava 🙂
No veru tabletky si radšej nedávaj,ubližila bábetku.
Mna tento celý týžden stále boli hlava...tak si pôjdem dat zase tabletku.

annavi
5. feb 2009

veronca no ja zajtra veruze este netestnem...este je skoro..az v nedelu 😉 ked nedojde mrcha

veronika297
5. feb 2009

ty budeš tušim čakat až do deviateho mesiaca a stále nebudeš veriť že si tehotná 😀

annavi
5. feb 2009

veronča...ja neverim....neviem...uz sa nechcem nahaluzit tak ako predtym.....

veronika297
5. feb 2009

ja som taká iste vidiš tiež som testovala ža na 11 den meškania a potom aj tak mrcha prišla..tiež som sa nechcela sklama t apredsa som sa sklamala.Poznám to.

zuzanabb
5. feb 2009

annavi ak nie si tehu, tak budes sklamana tak ci tak, mas jedno ci najdes na teste / alebo netestnes a pockas na mrchu... aspon podla mna teda, ja neviem, ale ak si tehu tak aspon mozes ist cim skor k doktorovi nech ti predpise duphason na udrzanie tehu a ak nie si, tak oddialenim testovania to uz nijako nespravis...
prepac ze sa ti do toho miesam, len mas vsetky tehu priznaky, mrcha meska uz neviem kolky den, tak neviem na co este cakas 😉
presne ako vravi verca, ty budes hadam este aj pred porodom vahat ci si nahodou len nepribrala 😀 😅 😵

riamim
5. feb 2009

Presne tak, D budeš brať aj počas tehu, neviem, aké je vtedy dávkovanie, tak čo najskôr testni a keby dačo, určite choď k doktorke. 🙂

annavi
5. feb 2009

no dooobre teda..zajtra testnem rano....

veronika297
5. feb 2009

baby maju v tomto pravdu annavi.ak si tehotná a budeš mat brat D.mala by si radšj testnuť aby sa náhodou niečo zlé nestalo..
Máš fakt vela príznakov..
a už ja som netrpezlivá za teba 😀

evcam
5. feb 2009

annavi drzim palce, ale myslim, ze u teba je to jasne.
baby potrebujem poradit. odkedy sa rata prvy den cyklu. ja uz druhy den spinim tak neviem ci to uz mam brat ako 1DC. v sobotu som dobrala D. som z toho pako. dik

annavi
5. feb 2009

jaaaj baby moje.......oki...........tak zajtra testnem................tak drzte palceky............. 😉

shaarka
5. feb 2009

budeme! testni aj teraz, budes tam mat // 😀 nechapem, co tolko okolkujete. presne tak, ako napisala korenka a riamim - D je niekedy velmi dolezity a zabrani potratu! ja by som takto neriskovala! 😠

annavi
5. feb 2009

testnem testnem...

veronika297
5. feb 2009

neboj annavi budu tam // 🙂
evcam Dc by sa malo brat až normálne krvácanie nie len špinevie...

martina05
5. feb 2009

Ahojte, tak dnes som 20Dc, snažíme sa pravidelne 😀 😀 😀 a intenzívne, tak som zvedavá. To špinenie už dnes /zatiaľ / nemám.
Annavi, stráááááááááááášne moc ti držím palce, presne viem ako si na tom ja tiež testujem až po viac ako 12 dňoch meškania 😵 😵 . Ale baby majú pravdu sklamaná som bola zatiaľ vždy rovnako...
Dne som si uvedomila ako ten čas stráášne rýchlo letí, veď my sa snažíme od septembra a to je už takmer pol rok....A to som si myslela že to bude na prvý šup a manžel rozhlasoval, že ideme na Lesbos na dovolenku kúpiť si bábo.... 😔 😔 😔

annavi
5. feb 2009

no veronca mam strach.......jaaaj.........

veronika297
5. feb 2009

to je normálne že sa obávaš..viem ako sa citiš ja to preživam vždy rovnako..
Ale neboj všetko bude dobre..aspon budeš vedieť na čom si je..Ber to fakt tak že ak si tehotna a budeš mat brat dufik tak zbytočne si škodíš...
Zajtra ráno uvidiš a budeš teda vedieť či meškaju pre to že si tehotná,alebo to bude iný problém.
Skôr by som povedala že ja som viacej sklamana ked mi mrcha meška viacej dni a vtedy mi test nevíde ako ked mi mešká pár dni a vtedy si urobím test,vtedy to beriem lepšie lebo som s tým zmierená hned..Lebo tým čakanim sa to všetko len natahuje.
ja velmi držím palčeky že tam budu //.. 😵 😵

annavi
5. feb 2009

dakuuujeeem....... 😀

veronika297
5. feb 2009

a priatel čo na to,nehovoril ti aby si už konečne testovala?

annavi
5. feb 2009

priatel??ten neveri na testy..povedal ze ak ocika on tak mu vyjdu dve//..ale ten stale toci dookola ze som tehu....aj po vcerajsom snazilkovani mi povedal ze uz mrchu nedostanem........