Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

veronika297
5. feb 2009

to zase ten môj vždy ved si urob test..On zase stále neviem pochopit aj to že test nemusí vyst aj ked je žena tehotná.
A aj jeho maminna na to že robí na novorodeneckom tiež dost verí na testy..ale to je stará škola.

annavi
5. feb 2009

no ved to...ale moj chvalabohu na testy neni...tak aspon v tomto mam klud.........
a viete co sa este u mna zmenilo???som akasi kludna..uplne v pohode.....nic ma nerozhadze...hmm....nechapem ..rada by som vedela co sa tam v mojom brusku dialo ked som zacala brat Dupik...hmm..ci sa to uz niekomu stalo...a nedostal mrchu po Dupiku.......... 😒

veronika297
5. feb 2009

ved zajtra uvidiš čo je tam v tom tvojom brušku 🙂

annavi
5. feb 2009

ano..uvidim......... 😉 zase si robim cajik...zensky...hm..a vonku je hrozne............na figu počko 😒

veronika297
5. feb 2009

ked som išla do práce u nas bolo pekne a ked som prišla tuto do NM tak je tu hrozne..nemáš náhodou nejaku mailovu adresu poslala by som ti zopár mailikov..ja sa tu chlámem ako blázon 🙂
ja tiež dopíjam čajíček.

annavi
5. feb 2009

vierka IP 🙂

veronika297
5. feb 2009

jasne už som našla 🙂

annavi
5. feb 2009

okii..jaaj ma brusko pobolieva

veronika297
5. feb 2009

pobolieva ta ako pred mrškou alebo inak?

annavi
5. feb 2009

ja neviem veronca...tak neznesitelne..........uz nech dojde docerta ta mrcha..sa trapim takto uz desat dni........ 😠

annavi
5. feb 2009

co mam este spravit??hm??ja si myslim ze mi nieco je..tehu predsa nemoze takto boliet brusko...ved to je nemnormalne......

veronika297
5. feb 2009

no ale čo ak ta boli bruško pre to že si tehotna a chcelo by to aby si dalej brala dufík????

annavi
5. feb 2009

ja neviem..........uz mam aj vidiny...na intimke som uz videla slaboruzovy fliacik..samoska ze tam nebol..len mi zasibava...
dnes testnem vecer..a rano pojdem na gyndu zajtra..lebo uz to nevydrzim..........tie bolesti......

zuzanabb
5. feb 2009

annavi asi sa ti roztahuje maternica 😵 preto boli... urcite je tu na MK tema tehotenske priznaky tak skus tam nakuknut a uvidis, ze co tam baby pisu 😉 ..ty uz mas snad vsetky tehu priznaky...
boze zenska, chod si kupit test a sprav si ho, lebo testnem za teba 😀 ...a to mam este pred ovulkou 😅

veronika297
5. feb 2009

dobre urobiš..fakt budeš vediet na čom si..

veronika297
5. feb 2009

no ja už len aby skončili mrchy a mohla som snažilkovat a testovat tiež 🙂

annavi
5. feb 2009

zuzu v tej teme som uz bola....a uz som zhaluzena z tohoto vsetkeho...
len ta bolest..je neprijemna...bolia ma cele nozky zhora nadol....som myslela ze je to svalovica z bowlingu ale ee......
prsia ma boleli min. tyzden dva dni a potom nic..........teraz su len naliate ako vzdy pred ms..ale baby tie bolesti ma uz čertia...uz nemozem ani na tabletkach tolko fičat.....ja neviem co to ma znamenat...a to som brala D aby sa mi to upravilo..a mna uz 10 DNi boli brusko ako na mrchu a ta nikde..a vcera sa pridali aj bolesti krizov..a to som neni ani nachladena pretoze sa obliekam....
hmm............
no len aby to nebolo nic vazne..normalne sa uz zacinam bat......... ☹

veronika297
5. feb 2009

annavi neboj sa určite si tehotna !!!!!!!!!!

annavi
5. feb 2009

no ved uvidime...mi uz sibe...........kadeake myslienky mi behaju po rozume..no k Dr. zajtra musim ist..ci dojde mrcha dnes zajttra ..alebo nie...musim..........

veronika297
5. feb 2009

to je dobre že behneš k Dr.tam ti povedia presnejšie čo sa deje.
Ja som zase taká že sa vždy velmi dlho pokial sa odhodlám ist k Dr.

annavi
5. feb 2009

baby...zacinam verit ze som tehu..aale ten krcok ma trapi..nemal by byt polomakky a otvoreny..rano bol tvrdy ale teraz..........hmmm......

evcam
5. feb 2009

annavi krcom by mal byt v tehu tvrdy a zatvoreny aby ti babo neuslo.

annavi
5. feb 2009

no vidis evcam......a moj krcok je stale iny...takze z toho usudzujem ze tehu som neni........

annavi
5. feb 2009

ty si si sledovala krcok??

evcam
5. feb 2009

annavi krcok je tvrdy a uzavrety sak na nete mas toho dost pokukaj. nie ja som nesledovala krcok. ale ja ti poviem dost robi psychika. len pekne testni co najskor a nebudes sa stale sledovat budes vediet na com si. ja ti vravim, ze si tehu a basta. aj ta to bavi stale si pokladat vsetky tie otazky? sa ti cudujem. vysledok nezmenis tak ci tak. ci testnes skor ci neskor. aspon budes mat dusu na mieste.

annavi
5. feb 2009

evca ja viem moja..preto nechcem testnut kvoli tomu krcku..hmm..no ale testnem...a zajtra pojdem k Dr......len zase ta jedna / na teste......... ☹

veronika297
5. feb 2009

annavi zbytočne sa teraz len takto trápiš..krčok nechaj krčkom-..dnes večer urobíš test,ráno behneš na gyndu a budeš si na istom..
Ja viem že sa lahko hovorí nerieš to..ale nič tým nezmeniš.

annavi
5. feb 2009

ano viem veronča...hmm...skoda.....ale neva....som zvedava co mi predpise kedze D nezabral.........

evcam
5. feb 2009

jezis annavi nebud jak male decko uz ma serkas co ti harasi preco by nezabral D. samozrejme, ze zabral a hned na prvy sup. neviem o com sa stale presviecas.

veronika297
5. feb 2009

annavi ty ešte aj na gynde ked ti povedia že si tehotna budeš dokyho presviedčať že to tak nie je 🙂
Necháme sa prekvapit ako to všetko dopadne. 😉