Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
5. feb 2009

baby ja len mam strach..viete?strach zo sklamania................ ☹

riamim
5. feb 2009

No, z tohto už pomaly začína byť telenovela... 😲

veronika297
5. feb 2009

annavi viem to pochopit.ale teraz to už nezmeniš...bud alebo...na jednej stránke si nechceš robit test lebo sa bojiš že tam bude zase len ta jedna abude ta boliet že to nevišlo a mala si tolko príznakov..na stránke druhej by si si test chcela spravit a vediet na čom si ale po tolkých negat.testoch už ani neveríš že tam budu //..ja poznám..ale týmto stálim rozmýšlanim to už nezmeniš..pokial ich nemáš snaž sa mysliet len na to dobre..lebo ak je u teba malinke v brušku tak tými pochybnostiami mu moc nepomáhaš...
Snaž sa to pustit z hlavy..ked prídeš domov urobiš si test a budeš vedieť na čom si a zajtra už len behneš na gyndu a bude..
Držím pršetky 😉 neboj všetko dopadne dobre 🙂 🙂

zuzanabb
5. feb 2009

evcam a veronika maju pravdu annavi, uz aj mna tych rozculujes 😀
ak si vo vsetkom takato nerozhodna, tak chudak chlap 😉 nemas co stratit ked testnes, tie dve // cakanim nevycarujes ak nie si tehotna... takze supito!!!!
nechcem ta strasit preboha to nie, ale co ak mas mimomaternicove a preto take bolesti? cim skor k dokotorovi, tym lepsie. to je dobre ze tam ides zajtra, ale neviem ako tvoj, ale u mojej zenskej je napisane na dverach, ze pri podozreni na tehotenstvo ocakava od pacientiek, ze pridu s vysledkami ocikaneho testu 😀 😵 fakt... by ma poslala kade lahsie, keby som k nej prisla a povedala, ze uz mi meska tyzden a este som si nerobila tehu test 😉

evcam
5. feb 2009

annavi sak nesnazis prvy mesiac. ked to bude mat prist tak to pride. a sklamanie zazivame aj my. len ty si to podla mna moc pripustas. fakt neviem na co cakas... a ked vies, ze tieto priznaky co mas su aj tehu priznakmi tak neviem.

shaarka
5. feb 2009

annavi,
ked mas strach zo sklamania, ako sa potom vyrovnas s porodom? materstvom? a vobec, s inymi problemami, ktore este zazijes???
ja toto uz fakt nechapem 😒
je to vekom alebo povahou???

evcam
5. feb 2009

no mne uz to pride aj trosku trapne a prehnane. ako keby to pisal niekto kto ma 15 rokov. sorry, ale je to moj nazor.

korenka
5. feb 2009

annavi,máš totálne príznaky tehu!!!!!!!!!!......a tie bolesti sú úplne typické príznaky,aj ja som ich mala!!!

korenka
5. feb 2009

ráno testni a daj vedieť,ja hádam ani nezaspím,tak ma napínaš!!! 😀 😀 😀
držím palce,nech tam najdeš krásne //..... 😵

annavi
6. feb 2009

ahojteeee 😎 ..vcera som testovala a vysla jedna /....... 😒 hmm...idem dnes volat Dr. aaa popoludni idem k nej na vysetrenie.............som zvedava preco mrcha nedosla.......... 😕
inac sa mam fajn..bolesti uz nemam...........tak neviem.mimochodom robila som si mama test............ 😎

annavi
6. feb 2009

evca a co ti pride traaapne ha???nevies cim vsetkym som presla.........tak neposudzuj cloveka podla par prispevkov ano?
😉

evcam
6. feb 2009

Annavi to mi je luto. Mas pravdu neviem o tebe nic. Niekedy mam , ale pocit, ze pises jak mama. Nechcem sa s tebou hadat. Ja som si presla tiez kadecim. Hlavne ten potrat neprajem nikomu. Ok uz vas tu nebudem otravovat.
Pa

evcam
6. feb 2009

Mama som na mysli mala. Sorry za preklep.

annavi
6. feb 2009

evcan nic sa nestalo...........ja len ze o mne nic nevies...tiez som zazila potrat..........
a neotravujes...táto stranka...tento konik je na to aby sme sa navzajomj vypoculi...podrzali...pomohli si........
takze neodchadzaj evcam............neotravujes.......... 😉

veronika297
6. feb 2009

Dobré ránko babulky 🙂
Annavi ja som ostala normálne šoknutá že vyšla /...
som velmi zvedava čo ti povie Dr...
evcam koho by si otravovala 🙂

annavi
6. feb 2009

ahoj veronča........ 🙂
no ja som tiez ostala soknuta...no co uz......
aspon budem vediet co sa stalo...........snad Dr. zisti........... 😕

adrianka127
6. feb 2009

Ahojte, som tu s vami pred par dnami bola... prave citam, co sa u vas deje...
annavi... ☹ mrzi ma to... uvidis, co povie doktorka...drzim palceky do dalsieho snazenia...

veronika297
6. feb 2009

No doktorka povie určite viac..
Ahoj Adrianka no dlho si sa tu neukázala..

adrianka127
6. feb 2009

annavi, skoda ze si nemerias BT, keby mas vysoke teploty, tak este nadej je... ale doktor ti povie co sa deje... snad to budu len dobre spravy...
veronika - hej dlhsie som tu nebola... mame toho v praci vela...ja sa tiez teraz mordujem uz som 7 DPO a uz len cakam na 12.2... to by som chcela testovat - ja nemam taku vydrz ako vy... 🙂

annavi
6. feb 2009

dakujem adrianka.........nevadi........mali ste pravdu...s tym testovanim..aspon viem na com som........
len preco D nezabral..hmmm.........
problem bude asi niekde inde..... ☹

veronika297
6. feb 2009

Ja mám v práci teraz veget 😎
Tak sa motám stále niekde po nete.Ja sa ešte len do snažilkovania pustím ked skonči mrcha ..dufam že to bude čim skôr 😀

adrianka127
6. feb 2009

veronika.. to ujde ako voda - takze ty budes mat valentinske snazilkovanie... 🙂 romantika... 😉
inak taku pracu si drz... ale ja to tiez zacinam flakat 2 tyzdne som byvala v robote do siedmej vecer... takze tieto dva dni som si povedala, ze to kaslem a budem racej kecat s vami na konikovi... 🙂
annavi - nechapem preco ti D nezabral ... pocula som nejake nazory, ze je slaby... ale mne po prvom mesiaci prisli kramy ako hodinky... takze ozaj neviem. Musi ta doktorka vysetrit... to bude najistejsie...

veronika297
6. feb 2009

No ved dúfam že mrcha skončí už tento víkend 🙂 Budúci víkend ideme na ples tak asi nebudeme mat ani kedy poriadne snažilkovat.
Mne tiež dufík zabreral dobre ale už nie ...Ale skôr si myslím že mi bude treba upravit lieky na štitnej.
Ja som velmi rada že mám taku prácu ako mám ..popri príci stáham byt aj tuto nikto ma nekontorluje,lebo šef je v Tn a aj som sama v Novom Meste.

annavi
6. feb 2009

no ja dufam ze cez valentina budem konecne mrchovat.......... 😒

veronika297
6. feb 2009

myslim si že ti doktorka da agolutin..
Si jej už volala alebo ešte len budeš?

annavi
6. feb 2009

veronca uz som volala....sestricka bola zvedava.....povedala mi ci som testovala..ja ze ano vcera a ze nic nevyslo....taak mi kazala dnes jednoznacne prist..no uvidime..........no ano agolutin sa dava.........na vyvolanie alebo aj udrzanie.......... 😕 😀
ozaj a kam idete na valentina plesat..........???

veronika297
6. feb 2009

už aby si bola od tej doktorky aj naspät som fakt zvedavá
Ideme k nám do Stankoviec na športovcov..čo sranda bola že som si kúpila šaty a ked mi meškala mrcha brucho som mala ako balon a nemohla som ich zapnut...Už som myslela že budem musiet kupovat druhe..ale taraz našastie bruško už splosklo 🙂

annavi
6. feb 2009

no ved uz zacinam byt nervnaaa...jaaaj........uz ma dnes ani brusko neboli..ja nechapem........ 😨
ale do robotky sa uz dnes nevraciam....sa potom ozvem popoludni...ked mi pojde net..lebo to nejako blbne...... 😖
my sa chystame s drahym na film pokoj v duši...ale az o dva tyzdne.........

adrianka127
6. feb 2009

Inak pozeram, ze vy ste obe z okolia Trencina... Ja sice teraz byvam v BA, ale pochadzam z Dubnice a skoro celu rodinu mam v Novom Meste 🙂

veronika297
6. feb 2009

My sme na to tiež chceli ist..
Ja neviem či tu ešte dnes pôjdem uvidmečo budeme mat dbes na pláne..zajtra by sme chceli behnut na chatu trošku sa odreagovat.