Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
7. júl 2011

@eviq ja 21veeeho... 😀 😀 😀 pockaj najdem link... 😀 😀 😀 😀

annavi
7. júl 2011

@eviq tak studuj 😀 😀 http://www.fertility.sk/plodnost-a-zdravie/symp... ... bolo by dobré ak by si sa zaregistrovala na fertilityfriend..a tam je to uz hracka...rano zmerias,zadas tam svoju nameranu hodnotu a ono ti to pekne vyhodnoti..kedy mas ovulku, aku LF mas..atd atd.. 😉 😉

beava
7. júl 2011

@katarina104 Aha, ja som si myslela, ze hlien musi vzdy suladit s fazami cyklu Inak, 😨 ak to dobre chapem, tak zvysenie teploty je dokaz ze praskol folikul a vajko sa uvolnilo? Posielam graf: http://www.fertilityfriend.com/home/35abe0

eviq
7. júl 2011

@annavi dakujem poštudujem 🙂....a to s obyčajným teplomerom si meriaš? kde konkrétne? 😀 😀

eviq
7. júl 2011

@annavi ruším otázku 🙂 už viem...všetko sa to tam píše....aj o teplomeroch aj o spôsobe...ďakujem veľmi pekne 🙂

annavi
7. júl 2011

@eviq 😉 😉 taaak hadam som ta "presvedcila....o meeraníííí..budess??? 😀

eviq
7. júl 2011

áno, vyskúšam to, budem sa snažiť veľmi to neriešiť, skôr len zo zaujímavosti, ako fungujem 🙂

strihalka
7. júl 2011

ahojte, chcem se zeptat, duphaston drzi tpelotu hore, ci nie?

lilik15
7. júl 2011

@strihalka ahoj ja ked som ho uzivala tak mi nedrzal teplotu hore

marikac
7. júl 2011

@strihalka ani mne nedrzal hore teplotu......

strihalka
7. júl 2011

hmmm, takze tepltoka je hore sama od sebe, super 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/353109

lilik15
7. júl 2011

@strihalka krasny grafik drzim prsteky aby sa drzala takto krasne teplotka 9mesiacov 😉

strihalka
7. júl 2011

@lilik15 no grafik nic moc, je nejaky rozhadzeny,ale uvidme co z otho bude🙂
dekuji

lilik15
7. júl 2011

@strihalka nemas ho az taky rozhadzany, nech sa len teplotky drzia 🙂

katarina104
7. júl 2011

@denda29 ahoj,ber len befoli, B6 je v ňom, to stačí aj kyselina listová tam je 😉 Ečko papaj a magne k tomu celý cyklus 🙂
@jania023 s ovu testami nemám skúsenosti, ale veľa žien tak malo a nič, žiadne tehu 😒
@annavi tak už je tu, no tak sa ide ďalej,,tak nech to už výjde 😉

katarina104
7. júl 2011

@beava ešte ti tento cyklus ovu nepotvrdím, vidíš ani graf, máš tam prázdne guľky, tak neviem čo to je? podľa hlienu a ovu testu mohla byť 10 alebo 11DC, dufík zatiaľ nedávaj, počkaj,,, 😉

lilik15
7. júl 2011

@katarina104 ahojky katka 🙂 tak pekne papam vsetky vitaminky ako si mi predpisla 🙂 a este som sa chcela opytat ja som vzdy pila na lepsi hlienik grapovy dzus a teraz neviem co ho mam aj teraz pit ked papam ten lanovy olej hm?

katarina104
7. júl 2011

@lilik15 🙂 jasné,že môžeš 😉

beava
7. júl 2011

@katarina104 diky moc, ved este pockam do vikendu a uvidime. Potom poslem grafik. Tie prazdne gulicky mi tam nahadzuje ked si zmeriam teplotu v nestandardny cas alebo ked dam nedostatok spanku. Vlastne, preco ovu 10 alebo 11DC ked pozitivny bol 9DC? To sa nejak posuva? pa

katarina104
7. júl 2011

@strihalka ahoj, ešte berieš dufík?

katarina104
7. júl 2011

@beava ovu je do 36 hod. od pozit,testu,a pozrela som hlien, od naj hlienu do 24 hod. by mala byť,,,takže skôr ten 10DC 😉 ak si zmeriaš teplotu o 1 hod. skôr, tak odpočítaj 0,1°C ak neskôr tak pripočítaj 0,1°C, teplota každú hod. stúpa o cca 0,1°C, lepšie ako prázdne guľky 😉 spánok min.6 hod.
aj ten minulý cyklus, by som ju dala na 10DC

katarina104
7. júl 2011

@beava opravujem minulý cyklus 11DC by som ju dala podľa hlienu, no neviem či si správane určila, aký máš hlien?

lilik15
7. júl 2011

@lilik15 oki tak aj ten budem pit 🙂 zajtra uz nasadzujem clostil tak som zvedava 🙂)a ty ako sa mas?vy sa teraz snazite o babenko?

katarina104
7. júl 2011

@lilik15 snažíme sa stále, len cyklus sa mi rozhádzal, tak neviem ak Pán nechce tak nebude 😒

strihalka
7. júl 2011

@katarina104 ahoj, dnes to bude paty den, co sjem ho nasadila, jinak ahoj🙂

katarina104
7. júl 2011

@strihalka tak nech sa ti to drží pekne hore, lebo tie teploty máš nejaké skákavé 😉

lilik15
7. júl 2011

@katarina104 mojko citala som ze aj vy mate anjelika v nebicku ☹ ako aj my , ale verim ze Pan chce a coskoro Vam posle ajelika 🙂)zasluzis si to uz len preto ze nam tu takto pomahas 🙂

solinkarka
7. júl 2011

@katarina104 ahoj moja ako sa dari??....este stale nic? 😒

annavi
7. júl 2011

@katarina104 presne tak ...ideme do druheho kola... 😉 😉 aj ked neviem ci tuto ovulku nepresvihneme s muzom preotze idem od 13teho na vychod k nasim az do 24.7..no uviidiem..ale budem merat.ovu testy robit a podavat hlasenia... 😉 😉 😉

katarina104
7. júl 2011

@lilik15 ďakujem ti aj tebe to prajem , modlím sa za všetky snažilky 🙂
@solinkarka po tom potrate sa mi rozhádzal cyklus, no nič,, 😒 ale som rada, že ty si ok 🙂