Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
16. dec 2011

odkaz všetkým ktoré berú duphaston : najprv ako vám doky niečo také dá, tak by vás mal poriadne vyšetriť t.j. HP 3x v cykle, min.2x a sono, štítka, cukor, a tak dávať nejaké lieky ak chcete byť tehulky, alebo brať cca 3 mesiace a potom vysadiť a skúmať cyklus 😉

katarina104
16. dec 2011

@zuzkag2 tehu si robila? no ok,,,tak aspoň budeš vedieť že ho môžeš zopakovať 🙂

katarina104
16. dec 2011

@annavi drží sa to pekne oproti predovulk.teplotám, možno hniezdiš 😉

annavi
16. dec 2011

@katarina104 možno.... 😀 ktove čo sa tam deje...či nedeje.... 😝 uviidme...som zvedava ako to tentokrat dopadne.. 😉 😉 citim ale vajko lave...tak neviem..

katarina104
16. dec 2011

@annavi môže ti tlačiť maternica, iné bolesti a tak?

annavi
16. dec 2011

@katarina104 inak sa cítim fajn...mam ten kremovy hlien ako vzdy....sice od vcera mi je nejako divne...rano mi bolo zle...hnačky...no hrozne nieco..a to som nic nepojedla...uz som si myslela ze crevna chripka..ale našťastie mi je dnes lepsie... 😉 😉 nechcela by som byt cez sviatky chora... 😝 takze mi neostava nic ine len cakat...myslis si ze na 12 DPO uz mozem testit???ked ja mam LF stale taku dlhu 16-17 dnovu...a aj teplotka sa vzdy drzi hore...az do posledneho dna...LF>..hmmm..tak neviem...co myslis?

katarina104
16. dec 2011

@annavi môžeš testovať ako chceš no uvidíš ako teplota,,hlien je ok 😉 môžeš mať ten p.m.s tak by som dodala E, a B6, ten pupalk. olej si nekúpila?

annavi
16. dec 2011

@katarina104 ee nekupila.ale asi dnes zajdem do lekárne..to mam pit odkedy dokedy??

katarina104
16. dec 2011

@annavi tam bude napísané, odporúčam k tej materne 😉

annavi
16. dec 2011

@katarina104 dobre moja...ak nezabudnem tak kupim... 😝 maternu som teraz flákala... 😝 mala som dost velke fofry v praci..ale uz ju beriem opat tyzden poctivo.. 😝

katarina104
16. dec 2011
katarina104
16. dec 2011

pa kočky 🙂

ktore
16. dec 2011

@zuzkag2 ahojko dakujem za opytanie.mala uz je fajn chvalabohu.takmer bola nemocnica.vcera som teplotu nemerala ale dala som si do grafu.drzi sa celkom dobre.dnes som mala obrovske pichlave bolesti. http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

zuzkag2
16. dec 2011

@ktore to som strasne rada, ze mala je uz lepsie...a co chytila najaku virozu?
ty tepltotu mas super, nech len pekne zostane hore...ale pozeram, ze aj ty mas tyu LF taku dlhu, ze je to nekonecne cakanie...vsak.
ja som dnes len tak spravila TT, ze ci mam v tele este ten pregnyl, a nic. cisty test. a 7DPO je na moje HCG este skoro, vsak. lebo uz ma chytila panika zas, ze to zase neyvslo.

ktore
16. dec 2011

@zuzkag2 to je este skoro urob test najskvor ten 10 dpo.ani vtedy ti nemusi ukazat.tehosky pisali ze test im ukazal v den meskania,takze este mas cas.ja si urobim asi zajtra alebo pondelok.

ktore
16. dec 2011

@zuzkag2 asi to bol nejaky virus co mala.ale hlavne mala vysoku teplotu.aj trochu vrackala a prehnalu ju dvakrat,ale ona je aj chuducka tak bola dehydrovana hned.takmer bola nemocnica a infuzie.chvalabohu uz je ok.

annavi
16. dec 2011

@ktore moja pekny grafíkk..ty kedy testíís???

ktore
16. dec 2011

@annavi asi az volakedy v pondelok utorok.ako sa dostanem k testu podla toho.

anzelik
16. dec 2011

ahoj babulky neostal vam nahodu doma clostylbegytem a duphaston? kupim dakujemmm 🙂

ktore
16. dec 2011

@zuzkag2
@katarina104
@annavi zabudla som napisat ze vcera sa mi objavil husty bieli vytok

katarina104
16. dec 2011

@ktore to je hlien je to v poriadku, ak nezapáchal,,,možno si zahniezdila, ale v pol LF je to normálne 😉 pa moja už musím ísť

ktore
16. dec 2011

@katarina104 necitim zapach ani neviem ako by mal zapachat,ale to by som asi citila.len neviem ci na mna nieco neide,akoby ma obchadzala horucka.mozno od malej som daco chytila.

michalka007
16. dec 2011

Ahojte, mozem sa pls pridat.
Skusili by ste mi poradit .......Moj problem je, ze presne pred rokom mi laparoskopicky odstranovali cystu z vajecnika. Co by cert nechcel, tento utorok (presene do roka a do dna) 13/12/2011 - co bolo 20DC) som mala silne bolesti na tom istom vajecniku, a cca 5cm cysta je tam znova. Lekarka mi povedala, ze odporuca, aby ma este nerezali - ze to vyskusame odstranit cez Thiamin a Duphaston. A ked to nepomoze, musim ist pod noze, k comu dufam nedojde. Plus, ked mi robil ultrazvuk aj iny lekar (bola som si dat potvrdit nalez), povedal, ze sa moze jednat o zlte teliesko..... a teda ma uplne zmiatol. Po menstruacii mam ist na kontrolu a to bude odhadujem v utorok 22/12/2011 - kedze mam priblizne 27 dnove cykly.
Mam diagnostikovane PCO. Avsak, tento mesiac, mi aj podla BT aj podla OVU testov vyslo, ze som mala ovu 14DC.
Prosim Vas, viete mi poradit. aku ulohu teraz u mna zohrava ten Duphaston. Je mozne, ze som tehotna???? Testy mam zatial negativne (dnes som 15 po OVU; 23DC)..... .
Taktiez, viete, co dalsie by mohlo pomoct. Ja si to uz aj osvecujem s bioptronom....

Dakujem za rady

zuzkag2
16. dec 2011

@ktore ahojky...no je to trapenie, take male telicko ked vidis, ze je chorucke...ale nastastie, deticky sa vedia aj rychlo vystrabit.
ten vytok som niekde citala, ze je aj priznak tehu...ale v hlienikoch ja som uplny laik, ja mavam taky vytok po ovulke, a nikdy neviem, ci je to v poriadku, alebo to nieco znamena.

micak
16. dec 2011

Prosim vas, do akej doby od uzitia poslednej tabletky dufiku by mala prist menzes ? Uzivala som od 16DC-25DC, dnes mam 28DC. Menzes som inokedy bud nemala, alebo mala 28dnovy..

majkushka
16. dec 2011

@micak ja som tento cyklus až na 29 dostala inak vzdy presne 28 🙂

micak
16. dec 2011

@majkushka 🙂 uvidim teda do pondelka. Som ale rozhodnuta spravit si hormonalny profil. Nech viem na com som, nech sa nasadi liecba a bola tak vacsia sanca na babatko..

zuzkag2
16. dec 2011

@micak mne prisla ms 7 dni po dufiku, beriem ako ty. mavala som bez dufiku 29 dnovy cyklus, s nim ma 32dnovy. Inak, po dufiku by mala ms dorazit do 10 dni.

katarina104
17. dec 2011

@matula028 ahojky pekne už len držať palčeky 🙂 😉