Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

hrusti
12. aug 2008

bay: ja jsem do Duphiku spinila pouze prvni mesic, dokonce dvakrat behem asi 2 tydnu byla jakasi pseudomenstruace a hrozne mne bolelo bricho a bylo mi divne od zaludku. Druhy mesic uz jsem nastesti nespinila. Taky jsem letela k doktoru a ten mi rekl, ze je to normalni, ze se to stava, protoze telo si zvyka na hormony. Nakonec jsem ho vysadila a ted mesic piju jen Femigard. Tak hroooozne moc miminko nechci, abych trpela s nejakymi syntetickym hormony, i kdyz chapu, ze u nekoho je to opravdu jedina sance.

bocianka
13. aug 2008

aaaahojte, ste tu niekto? 🙂

prettybaby
13. aug 2008

hello ja ale tak popri praci 🙂

bocianka
13. aug 2008

ahooj prettynka, aka nahodicka 🙂 aj ja tak, mam tu hromadu papierov 😒 uz ti prisla ms?

prettybaby
13. aug 2008

anoo, v pondelok 🙂
no aj ja makam

aduska222
13. aug 2008

ahojte
aj ja len tak popri práci, čo máte nové?

prettybaby
13. aug 2008

ahoj aduska, ja tiez tak popri praci
ale nic, stale to iste, nic nove, ziadne mimi na ceste☹

aduska222
13. aug 2008

no tak to je nas ZATIAĽ viac,
škoda že sa mimi nerozdávajú na počkanie, že?
Pozerám, že nám to počasie moc nevyšlo a to som dnes chcela ísť do amfika na Bátoryčku

prettybaby
13. aug 2008

aj u nas v amfiku hrali bathorycku cez vikend. ale bolo to vecer a ja som uz bola unavena a aj tak sme boli cely vikend prec

aduska222
13. aug 2008

kolegyne vravia, že je to celkom dobré, takže ak nebude pršať, večer s drahým ideme.

hrusti
13. aug 2008

prettybaby: ja jsem na Bathory byla a mne se to libilo. Je to sice asi 2,5 hod. a nektere sceny jsou trosku brutalnejsi, ale mne se to libilo.

mirka93
13. aug 2008

Ahojte baby, tak uz mi to neda a musim sa k vam pridat. Citam si toto forum uz asi tyzden. Ste zlate. Batoricka je fajn film. Taky, no cely Jakubisko. Aj ja mam teraz predpisany Duphaston. Mam to po prvy krat. Minuly mesiac sme prisli o babatko. Bol to iba 5 tt, ale zabolelo. Velmi chceme, tak s Duphikom to snad pojde lahsie. MS velmi nepravidelna, D mam brat od 21 DC 6 dni a potom sa uvidi. Zvlastne naordinovane. Nikto z vas tu nepisal podobnu ordinaciu. Co si o tom myslite?

prettybaby
13. aug 2008

ahoj mirka, vitam Ta medzi nami a prajem krasny uspesny koniec. no ja beirem od 17 DC do 24 DC ,dve tabletky denne a myslim, ze takto to tu tiez asi nikto neberie.doktorka vie hadam co robit, neznepokojuj sa.
je mi luto co sa stalo ale pod s nami na veselsiu temu 🙂

bocianka
13. aug 2008

vitaj mirka 🙂
sucitim s tebou ☹ Dufik by mohol pomoct. kedy ho asi zacnes brat? je pravda, ze to mas inak, ale snad vedia, co robia 🙂

bodzlomu
13. aug 2008

ahojky Mirka.... neboj, jasne ze ti D pomoze,hlavne tomu treba verit... 😉 psychika zohrava jednu z najdôlezitejsich uloh 😵 takze vitaj u nas 🙂

hrusti
13. aug 2008

holciny, nechci to zakriknout, ale dle FF jsme 12 DPO a na testu // 🙂 Hrozne se bojim, aby vse bylo v poradku. Myslite, ze se mam hned objednat k doktoru, protoze tento mesic jsem vysadila Dufik, nebo pockat... jsem uz delsi dobu objednana na kontrolu na zacatek zari. Je mi jasny, ze tam ted nic neuvidi, ale zase se bojim, aby se neco nestalo ☹

bodzlomu
13. aug 2008

Ja by som sa radsej zasla popytat k doktorovi....kamoska otehotnela hned prvy mesiac ako brala D a doktorka jej ho predpisala az do 5 mesiaca tehotenstva,aby sa jej pekne vajicko uhniezdilo a drzalo 😉 hlavne sa neboj, to tomu malemu mimi nepomoze, musis ukazat aka si ty statocna maminka 😵

aduska222
13. aug 2008

ahoj mirka
ja tiež beriemduolik prvy krat, predpisuje sa na rozne veci ja som ho mala od 16 - teho do 26 N, a počkám si na MS. Potom mám začať s clostylbergytom. Tak nám to hádam pomäže 🙂

hrusti
13. aug 2008

bodzlomu: ted jsem si volala doktorovi, bohuzel ma dovcu. sestricka se mi pry zepta jine doktorky a ozve se, jestli mam dorazit. Prijdu si jako plasan nejvetsi, protoze jsem teprve 12 DPO 🙂

aduska222
13. aug 2008

hrusti
to nič nie je, ja zajtra beriem posledné tabl dupliku a ani za otca si neviem spomenúť, či sa mám objednať alebo mám počkať na ms albo čo. Keď som bola u Dr ona mi síce všetko povedala, lenže sestrička mi dávala injekciu, takže som to jedným uchom pustila dnu a druhým von. Zajtra tam idem volať, Budem bypadať ako idiot 😀 😀 😀

bodzlomu
13. aug 2008

hrusti,ale to je normalka... hehe ja by som asi najskor vyskala od radosti, potom by som sa zacala bat a neviem, bola by som ako na 1.aprila 😅 ale to nevadi ze si 12 DPO, ale test ti to ukazal!!!! kdesi som citala,ze test ti ukaze ked si tehulka skoro na 100%.Ze ked uz raz ukaze ze si, je viac nez iste,ze cakas mimi, skor ze sa moze stat,ze by si bola tehulka a test by ti to neukazal....
takze sa uvolni a uzivaj si tento krasny pocit 😵

bodzlomu
13. aug 2008

aduska, ja mam skor niekedy pocit,ze zeny su lepsie informovane, ako samotni doktori 😠

mirka93
13. aug 2008

Baby, dakujem za privitanie. Hrusti, blahozelam k nadhernemu zisteniu. Tiez odporucam utekat k doktorovi na kontrolu. Jeden nikdy nevie. A treba si povedat, ze ti doktori su tu predsa na to, aby nam pomohli, tak co! Ja zacnem brat Duph. od 18.8. V podstate sa na to tesim. Budeme zase o nieco blizsie k moznemu snazilkovaniu. Len mam iste pochybnosti, ci ta davka bude dostatocne silna. Ja viem, znasilnovat to netreba a vsetko ma svoj cas. Doktor nam kazal chvilku pockat, tak sme si povedali, ze 2 mesiace budu stacik, ak sa budem citit dobre a hor sa na to! Zacali sme aj organizovat svadbu, ale nejak ma to nezamestnalo dostatocne. 'Pozitivne myslenie', to je to, co si neustale opakujem.

bay
13. aug 2008

Tak ja som dnes dostala Duphik na dalsie tri mesiace...

misule82
13. aug 2008

Ahoj holky 🙂 Hrusti moc gratuluju, to je super zpráva 😀 držím palce, ať se všechno vyvíjí, tak jak má 😉
já teď v pátek začnu brát clostilbegyt na ovulku, tak doufám, že snad poprvé po 7 měsících budu mít ovu, i za tu budu vděčná 😉

hrusti
14. aug 2008

holky, dekuji 😀 Muj doktor ma dovcu a doktorka, co ho zastupovala mi rekla, ze pokud nemam problemy, tak mam prijit az zacatkem zari, protoze ted tam stejne nic neuvidi, je moc brzo. Pry kdyby neco, tak mam hned prijit. Tak moooooc doufam, ze vsechno bude v poradku. Zacatek zari bude zlomovy, protoze mam ve skole statnici, tak snad to se mnou prdola vydrzi 😉

prettybaby
14. aug 2008

hrusti gratulujeeeeeeeeeeeeeem

bocianka
14. aug 2008

pekny den prajem vsetkym. hrustiii to je super sprava, juhuuu 😵 aj ja sa pripajam ku gratulacii. vydrzi neboj a mozno sa aj nieco nauci 😀

dunda80
14. aug 2008

Ahojte babenky 🙂
hrusti strašne moc Ti gratulujem a dávaj na seba pozor,aby bolo všetko ok.

my sa zase tento mesiac nemôžeme snažiť,lebo som dnes dostala ďalšie antibiotika a som z toho mooc smutná ☹

prettybaby
15. aug 2008

dundi moja a preco? si chorucka?