Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

krstik
4. jún 2015

@qwixina Dostala si po vysadeni, to je normalne...aj ked mohol to teda lepsie vypocitat, aby sa trafil normalne do cyklu. Tak teraz ozaj len cakat co povie doktor, ci je to prec...ale ked ta nechava tolko cakat, tak asi predpoklada, ze to bude v poriadku. Tak drzim prsty nadalej, aby si to uz naozaj nemusela nikdy brat 🙂

vikina6
4. jún 2015

@krstik k Dr. som nešla,toho týždňa sa nedalo...čakam na nedelu,vtedy ma prísť mrcha,vaječník bolel ale už to prešlo aj nešpinim už...ale aj tak si to chcem prediskutovať s Dr.

mell88
11. jún 2015

Ponukam na PREDAJ dámsky výživový doplnok INDONAL woman (spolu 110 kapsúl) s dátumom exp. 7/2017.
Cena za spomínaných 110 kapsúl vrátane pošty = 22 €. (PC pri 120 kapsuliach bola 32 €). V prípade záujmu píšte IP, ďakujem.

bylinkaa
7. júl 2015

Ahojte, viete mi poradit ,beriem duphaston od 15 dna cyklu desat dni. Ms pride stale pat dni po dobrati, teraz sommala po dobrati len take spinenie, ale pokladala som to za Ms. Tak som dalej pokracovala v brani duphastonu na 15 den. Lenze ked som zacala brat na 15 den duphaston tak som zacala spinit a ako keby zacala Ms. Lekar je na dovolenke a ja neviem codalej. Duphaston beriem ale aj zaroven krvacam....mate s takym niecim skusenost? Dakujem

bylinkaa
7. júl 2015

Poradte....

spetule
8. júl 2015

@bylinkaa A zkoušela jsi těhu test? Pokud je negativ, Duphaston bych asi vysadila...

bylinkaa
8. júl 2015

Skusala, je negat.

llienkaa
8. júl 2015

@bylinkaa Isto tvojho gynekologa zastupuje iny gynekolog vyskusaj zavolat a uvidis co ti povie.

krstik
8. júl 2015

@bylinkaa spustila sa ti teraz uplne normalna ms? Ziadne extremne krvacanie ani bolesti? Ak je to normalne, je mozne, ze len zblbli hormony a posunulo sa ti to. Nezastupuje tvojho lekara niekto? Najlepsie by bolo aspon zavolat a poradit sa, ci to nemoze byt aj nieco ine. Ale tiez si myslim ako spetule, ze asi by bolo najlepsie vysadit a po ms sa ukazat u dr. Pochybujem, ze budu riesit nieco kym neskonci ms. Ak by to malo ale nejaky silny priebeh, tak sup pohotovost.

Este jedna vec, ktory den ho beries? Ak si na zaciatku (nejaky druhy-treti den), je mozne, ze sa to este zastavi...

bylinkaa
8. júl 2015

Dnes je 7 den a je to normalne krvacanie ako ms, spociatku bolo slabe, som myslela, ze sa to zastavi......urcite zajdem za dr. Som zvedava co to znamena......asi zblbli fakt hormony.....

valika_val
8. júl 2015

baby, nemate niekto zvysny duphaston? 🙂

llienkaa
8. júl 2015

@valika_val nieje len na predpis?

valika_val
8. júl 2015

@llienkaa ano, len na predpis

palkolaska
9. júl 2015

Ahojte ja berem duphaston aby mi zastavil menstruaciu sme pri mori tak kvoli tomu som ich zacala brat ale sa mi dostavili krami ale uz neviem co stym mam ich este stale a uz mi mali 2 dni skoncit uz neviem co snima mam ich celu dovolenku co sme pri mori uz sme tu 10 den a ja ich mam stale poradte mi prosim

lapalma
9. júl 2015

@palkolaska ...na zastavenie sa neberie dufík, ale norethysteron 😉

lapalma
9. júl 2015

@valika_val ....ja mám... 😉

palkolaska
9. júl 2015

Doktor mi dal tento liek lebo sa chceme snazit o babo ked uz sme sli k moru kvoli tomu mi dal tento len sa cudujem ze preco tak dlho mam tie kramy su slabsie ako obvikle ale dlho mavam 6 dni ale tolkoto nikdy

belasakobylka
9. júl 2015

Ahojte,chcem sa vas opytat,mali ste nejaku pauzu pri uzivani dufika?

lapalma
9. júl 2015

@palkolaska ...dufik sa berie podľa dlžky cyklu...cca od 15-17 dňa zhruba 10 dni, po vysadení sa dostaví MS. liek ti cyklus upraví a hlavne ovulku. Ako ti ho naordinoval lekár ? Od ktorého dňa cyklu ?

palkolaska
10. júl 2015

@lapalma mne ho dal aby som ho brals 3-4dni pred ocakavanou menstruaciou ze mi zastavi mrchu a nestalo sa este dlhsie som ju mala

lapalma
10. júl 2015

@palkolaska ...3-4 dni pred je už neskoro, možno norethysteron by zastavil...
dufík zastavuje špinenie mimo cyklu a používa sa aj na cysty...
prečítaj si leták v krabičke a sama zistíš, že tak si liek nemala brať,
drž sa a utekaj k dokimu...

palkolaska
10. júl 2015

@lapalma dakujem ja som prvy krat brala taketo lieky tak som posluchla dokiho ale chvala bohu uz koncia pojdem knemu uz ked ozaj bude treba s ubenec ma posiela lebo poslednej dome mi nieje najlepsie

ali08
10. júl 2015

@palkolaska ja som užívala duphaston keď som chcela otehotnieť a potom ešte asi 2mesiace na udržanie plodu.

palkolaska
10. júl 2015

@ali08 mne to tiez dal nato chceme babo len sa nam to nepodarilo kedze som dostala krami

ali08
10. júl 2015

@palkolaska no mne zistili malé vajíčka tak mi dala duphaston a ešte jedny lieky a potom keď som otehotnela tak som ich este brala zase na udržanie plodu

ali08
10. júl 2015

@palkolaska a ešte na upravenie menzesu lebo som mala nepravidelný

palkolaska
11. júl 2015

@ali08 no mne len na tie veci ale chcem skusit tehu test ci sa nam to nepodarilo lebo den pred mrchou sme len skusali tak uvidim aj ked to vyzera ze nie

ali08
11. júl 2015

@palkolaska ale deň pred MS nemôžeš otehotnieť musíš mať plodné dní.ale držím palce.
Ja som mala nepravidelnu a preto som poriadne nevedela kedy man plodné dni keď sa mi upravila tak som si sledovala výtok a podľa neho ak bol biely,hustý a lepkavy tak sme mali sex.asi tak na 3mesiac po užívaní duphastonu som otehotnela

palkolaska
11. júl 2015

@ali08 tak aj ja mavam vseliak ale tak uvidime

mell88
24. júl 2015

PREDÁM dámsky výživový doplnok INDONAL woman (spolu 110 kapsúl) s dátumom exp. 7/2017.
Cena za spomínaných 110 kapsúl vrátane pošty = 22 €. V prípade záujmu píšte IP, ďakujem. 😎