Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

mimusa4
13. jún 2008

ja ho budem brať od zajtra + ustrogen, lebo v pond. idem na vklad, dnes bol odber..
a dufík je ......asi .... 🤐 musím si ešte načítať čo to a načo, asi na podporu pri tehu

cukruska1920
13. jún 2008

ja budem brat hocico...ked mi to pomoze otehotniet

prettybaby
13. jún 2008

ano mimus, na podporu, ty to teraz isto budes potrebovat
ved cukrik ja som tiez preto suhlasila

mimusa4
13. jún 2008

cukrus tebe netreba nič lebo si zdravučká a máš dobré vsledky, už len sa správne šupnúť do dňa 😀

cukruska1920
13. jún 2008

mimus...lenze dnes som 16DC a 7mm folik tak ovu nemam este.....uvidim co mi povie pondelok

mimusa4
13. jún 2008

no mne ani nepovedali predtým aký je veľký, len že je 😖

cukruska1920
13. jún 2008

mimus....som bola v stredu a odvtedy narastol 1mm..----ale je dost mozne ze mam posunuty cyklus lebo minuly mesiac som mala 33 dni....

prettybaby
13. jún 2008

no cukrik, tak ako mimuska pise, ja som o svojom tiez este nepocula

mimusa4
13. jún 2008

idem kuk tv

cukruska1920
13. jún 2008

prett..a chodila si na folikulometriu?

prettybaby
13. jún 2008

nie cukrik

cukruska1920
13. jún 2008

pret...tak zato...lebo tam ti to povedia...to je vlastne dovod preco sa tam chodi...aby zistili ci rastie

mas pekneho havinka...je zlaty

prettybaby
13. jún 2008

jeeej, tak ti dosli🙂

cukruska1920
13. jún 2008

pret...dosli

misule82
14. jún 2008

Ahoj holky, tak včera jsem měla fakt krásnou MS jak už dlouho ne a dnes už mám spíš jen postrašení. Co to? Já myslela, že potom duphastonu bych měla mít normální MS.... Třeba se ještě rozjede, ale moc na to nesázím. Já byla včera úplně šťastná za to, jaká byla, protože po agolutinu to bylo spíš jen špinění.... Chjooo 😒

mariettka27
14. jún 2008

čau misule! 🙂
To asi hormony!Ja mám duphík už 14 cyklov,všetko bolo ok a teraz som mala taký cyklus-necyklus,ani tampon mi nebolo treba.Tak tiež neviem čo sa deje.Už som poslala mail do helíku,či mám zasa užívat den D alebo radšej príst sa ukázat,ešte mi ale neprišla odpoved.Tak čakám,že čo.Ako dlho ho berieš ty?Ja si myslím,že u mna je to už po takom dlhom užívaní,že sa telo už s toho zcvoklo a hormony si robia čo chcú...
Moje telo si so mnou robí čo chce.... 😀

prettybaby
14. jún 2008

no kocky, ja som treti den mrchata

misule82
14. jún 2008

Já ho teď užívám první cyklus, ale nemám vůbec ovulku, tak myslíte, že to tak slabé může být i tímhle? Už mě z toho zase přepadá depka. Dneska jsou u nás slavnosti a všude se vyrojily maminy s kočárama, hlavně i hodně mých kamarádek je těhulek nebo už mají mimčo, tak je to dost nápor na psychiku. Teď hrozně moc doufám, že se třeba tělo po tom duphíku srovná a budu mít konečně po vysazení ovuli. Ale jelikož už jsem skoro 4,5 měsíce po vysazení a ovu žádná, tak to bude nejspíš problém v hormonech. Ale vysvětlete mi, proč až teď? Vždyť před HA jsem byla celkem v pohodě. MS jsem úplně pravidelnou neměla, ale co si pamatuju, tak maximum těch 35 DC a teď tohle? To může HA nadělat takovou paseku v těle nebo se v průběhu braní objeví problém, ale ten je vlastně díky HA skrytý? No fakt to nechápu ☹

prettybaby
15. jún 2008

misule HAK dost narusi organizmus, to je pravda. Inak aj u nas vcer a aj dnes bolo mecheche a vsade same burska☹ joj ako som tisko zavidela a aj kamosky z partie,s ktorou som tam isla kunut ma take velke🙂
jojojojoj

fidelka81
16. jún 2008

Ahojky holky, tak mám na tváři o další pupínky víc 😠 to je děs,ale když to pomůže k mimi, tak holt vydržim. Jinak tu píšete o krátké MS při braní duphastonu. Mě po něm chodí sice ukázkově,ale naposled mi taky přišla jen na dva dny, tak nevim. Vždycky třetí den po dobrání dorazí,ale není to žádná sláva, já se snad mimča nedočkám ☹

prettybaby
16. jún 2008

fidelka, dockas, ver, neprestavaj verit.

fidelka81
16. jún 2008

Díky prettybaby, si hodná. Já se snažim věřit, jen jsem si říkala, že to nebude tak složitý,ale cesta je holt trnitá.

prettybaby
16. jún 2008

mi hovor, ale dobojujeme uspesne

fidelka81
16. jún 2008

Ale jo, jsme ženský a když si něco umaneme, dokážeme to. 😀 Jen snad do tý doby nebudu mít 100 kg a obličej samej pupínek 😀

bodzlomu
16. jún 2008

Ahojte babulky.Uz som tu dost dlho nebola. ako som spominala,brala som D 6 mesiacov a dr.to nechal po vysadeni na prirodu,a teraz mi uz druhy mesiac neprisla mrcha ☹ Prvy mesiac som to pripisovala este tomu,ze som mala statnice a veeela stresu,ale teraz sa uz zacinam "bat".... 😖 Myslite,ze uz mam ist za dr.? Dakujem za radu 🙂 Stale verim,ze aj mi sa budeme s hrdostou promenadovat s bruskami 😵

saska1
16. jún 2008

a testík si si nerobila??

tanika.t
16. jún 2008

bodzlomu, to si dobrá 😵 ja už by som nevydržala a testla 😀 tak skús a daj nám vedieť,či pribudla ďaľšia tehuľka 😉

dendika
16. jún 2008

ahojte babenky, tanika aj ja som na tom podobne, vždy keď si myslím, že mám nejaký tehu príznak, alebo náhodou o den sa omešká, hovorím si, nebudem kupovat test, ale aj tak ma to zlomí, čo ak predsa?....a furt nič, už som z toho celkom na nervy

tanika.t
16. jún 2008

dendika,ja len preto,lebo som mala missed abort a teraz sa bojím-tak by som hneď ako zistím // utekala za dr.

dendika
16. jún 2008

to chápem...ja som pred piatimi rokmi prisla o miminko, bola som už v siedmom mesiaci....to by ma ani vo sne nenapadlo ako to skončí....a tiež mi velmi dlho trvalo, ked som si prestala vyčítat, že som tomu možno mohla zabránit....a teraz sa nám tie dve čiarky nie a nie ukázat a pritom vtedy som otehotnela neplánovane....