Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

saska1
8. júl 2008

dankak...ja som brala duphík 3mesiace, lebo som špinila...ale nepomohol 😠 ☹ a špiním furt..ale už som ho vysadila 😝

mariettka27
8. júl 2008

hrusti,mne býva tiež zle prvé tri-štyri dni užívania...je to vraj normálne,ale však zajtra zavolaj dokine,uvidíš čo ti povie... 😉

bodzlomu
8. júl 2008

Ahojte babulky, chcela by som vas poprosit o radu 😒 Kedy je najlepsie medzi cyklami pokusat sa o babätko,ked beriem D od 15dna po mrche? Dakujem za radu 😵

dankakk
8. júl 2008

saska - mne robila vysetrenie hormonov a mala som nizky progesteron (co moze sposobovat spinenie) tak preto mi to dala

bodzlomu - no najlepsie cez ovu... ono duphaston ovu neovplyvnuje, takze ak vies kedy ovulujes tak sup na to! 😉

mariettka27
8. júl 2008

no a som tu zasa 😉
ahojte.
bodzlomu,ak máš 28dnový cyklus,tak medzi 10-17DC,mne to vychádza presnejšie na 14-16DC,musíš si to odsledovat ako píše danka. 😅 .Takže ty okolo 15DC,ale odsleduj.. 😉

danka,takže špinenie môže spôsobovat nízky progesteron?Ja som nikdy nešpinila,až teraz posledné tri cykly,duphaston užívam už veeeeeeeeeeeeeelmi dlho,skoro dva roky. 😖

dankakk
8. júl 2008

marietka tak dlho? neskusala si pauzu, ze co to spravi?

marcy28
8. júl 2008

Baby, este otazocka....Ked mam duphaston brat bez prestavky cele dva mesiace bez vysadenia, ako mi potom pride mrcha, normalne alebo co? Brali ste ho niektora aj takto?

dadaga
8. júl 2008

ahojte baby duphaston som brala aj ja, ale na udrzanie tehotnosti.. uz si presne ani nepamatam ako som ho brala ale mne urcite pomohol..
mne ho nasadili v 8 tt tusim a brala som tabletku denne neviem ci ale do 20 tt tusim.. nechcem klamat.. ale dobru skusenost som mala.. Lukasko je krasne dieta.. zelam aj vam take

mariettka27
8. júl 2008

no uvažovala som o jeho vysadení,ale doki povedal,že to neškodí,nech ho papám dalej,tak uvidíme.Ja som mala po nom strašné stavy,bolo mi stále na vracanie.Ale zasa mám dalšie tri balenia a teraz ho jem tiež druhý den,tak skúsim vybrat ešte to čo mám,a potom sa rozhodnem.

ahoj marcy,netuším ako to je pri takom užívaní.A to prečo ho máš užívat v kuse?Na čo ho berieš?Na úpravu cyklu to asi nebude,že? 😉

ahoj dadaga,máš krásne bábätko.. 😅

saska1
8. júl 2008

ahojte kočky 🙂
marietka 🙂 vidieť že ti manžel už odišiel 😀 😀 mari, aj duphaston je hormon, takže podľa mna škodí.. 😒 ale ked splna účel, tak prečo nie...al e dva roky, to je podla mna moc...
danka,ja som mala progesteron O.K.,mne ho predpísala na zníženú činnosť žltého telieska, čo tiež spôsobuje špinenie...ale ako vravím, slubovalaa som si od neho že špinenie prestane , a neprestalo.. 😠 😠

mariettka27
8. júl 2008

dobrú nocku saska,ja už idem spinkat,lebo som tu bola skoro celý den dnes... 😉
aj ja vravím,že to na mne vidno,že mi muž už odišiel,sedím potom furt pri pc... 😀
aj mne sa zdá,že dva roky je už vela,už ma to ani nebaví,ked mi je furt zle... 😖

ale sakra,ja asi odtialto neodídem....už ma vyhodte.... 🙂 papa

marcy28
8. júl 2008

Ahoj mariettka27,
Beriem ho na podporu otehotnenia, lekr povedal, ze ked doberiem tie va mesiace, vtedy je vraj maximalna sanca na tehu, takze tak....

saska1
8. júl 2008

na spanie je nejako skoro...a ked si sama, tak ti je jedno, či si pred PC alebo pred TV..no nie?? 😀 😀
ja už mám na dnes tiež toho dosť..ešte vybavim nejaké maily, a idem relaxovať..tak papa..

prettybaby
8. júl 2008

ahoj sasulinka, marietka, mary
len pozdravit som dosla, som unavena po aerobicu, zajtra konecne bez neho .-)
idem oddychovat
krasny vecer krasky🙂

bodzlomu
9. júl 2008

marcy,myslim,ze väcsina z nas berie D na upravu cyklu a otehotnenie,len nechapem,preco dva mesiace v kuse 😒 ale ked ti tak naordinoval doki,tak asi vie preco 😉 Len treba dufat,ze ti nasi doki vedia co robia...hehe lebo mi vieme,co chceme 😵

dunda80
9. júl 2008

Ahojte babenky 🙂
prettynka už Ti prišla mrška?

prettybaby
9. júl 2008

ahojte kocky,
dundi, este nie, uvidime, kedy pride

arizona
9. júl 2008

pretty, vedela som, že tu budeš 😉 ja len toľko, že idem brať druhý mesiac dufík a tak nechcem... zase budem ku všetkým sprostá... 😒

prettybaby
9. júl 2008

ahojte kocky🙂
ahoj ari- aj na nas? .-)

arizona
9. júl 2008

to hádam nie, len budem o to zúrivejšie ťukať do klávesnice 😉

prettybaby
9. júl 2008

tak to je len pozitivum 🙂

dankakk
9. júl 2008

arizona, no akoze mi dufik spravi z celeho mesiaca predmenstruackny syndrom? 😖 to sa ma drahy na co tesit...

a este otazocka... prvy krat ho vezmem prvy den na dovolenke... cize ak by mi bolo na zvracanie, alebo by som hnackovala tak to moze byt aj z toho???

bodzlomu
9. júl 2008

danka,myslim,ze z D ti az tak zle nebude, ak by ti bolo nevolno, mozno len zo zmeny pocasia....nemyslim si,ze D ma az take silne vedlajsie ucinky 😉 ale ak mas brat dve tabletky a jednu budes uzivat rano,tak ju neuzivaj nalacno, vtedy sa moze stat,ze niekomu byva nevolno 😖 tak prijemnu dovolenku 😵

dankakk
9. júl 2008

bodzlomu, dakujem 😉 .... nick mas podla toho filmu? 🙂

prettybaby
9. júl 2008

dani, presne, spapaj predtym nieco, zle ti nebude, neboj

dankakk
9. júl 2008

🙂 vdaka baby

bodzlomu
10. júl 2008

A ako travite tieto horuce dni babulky? Mne to nejak nerobi dobre,tak ci tak mam dost nizsky tlak... 😖 Najviac by som si priala uz maleho drobceka 😵 Co my zeny vsetko pre babätko neurobime 😉 Tak pekne snazilkovanie... 😀

prettybaby
10. júl 2008

no celkom fajn 🙂 ja leto lubim 🙂
dnes som zacala spinenie, tak uvidime, ako bude pokracovat

bay
10. júl 2008

Tak mne dnes dorazila ms. To je sila!!! Strata krvi na hektolitre 😝 No ak to ma byt takto kazdy mesiac, tak sa zo mna asi stane upir aby som uplne nevyschla 😀 😀

prettybaby
10. júl 2008

ahoj bay, aj ja ju mam na zaciatku taku silnu, ale cyklus mam tak 3-4 dni normal mrcha a posledny take spinenie len - cize mam asi 6 dnovy , doteraz bol 8 dnovy cca