Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

prettybaby
18. júl 2008

bodzlomu, moze to byt aj ovulka.
no mala by si merat, tym istym teplomerom aspon priblizne v rovnaky cas, po minimalne 4-5 hodinach spanku v klude,este predtym nez rano vstanes

matima100
18. júl 2008

ahojte 🙂 tak ja som brala cele svoje obe tehotensta Duphastnon,a deticky som v pohode vynosila,aj ked sem-tam som spinila 😉

prettybaby
18. júl 2008

ahoooooj, preco si ho bravala? na udrzanie ?

matima100
18. júl 2008

ano,na udrzanie,lebo prve tehotenstvo skoncilo potratom ☹ ,ale nakoniec sa mi podarilo vynosit krasne zdrave 2 deticky 🙂

snehulienka
18. júl 2008

baby, ja som mala asi ovulaciu tyzden po MS, ani som nemerala, len teraz po velkosti mimi to tak odhaduju...?? fakt divne. myslela som ze s duphastonom je to v strede ako hodinky...

bellinda
18. júl 2008

Baby prosím, koľko po dobratí Duphastonu vám príde menštruácia? Mne doktorka povedala, že do dvoch dni.

bay
18. júl 2008

mne dorazila po prvom baleni na osmy den 😠

bellinda
18. júl 2008

nooooooooo tak ešte budem čakať týždeň 😖

prettybaby
18. júl 2008

mne prvykrat na desiaty, druhykrat na treti a naposledy na siesty.
no vyber si... 😖

hrusti
19. júl 2008

ahoj holky, tak treti den po vysazeni a porad nic. Za jak dlouho po vysazeni si muzu udelat tehotensky test, aby to neylo ovlivnene D? Po tydnu, nebo pozdeji?

bodzlomu
19. júl 2008

ahojky,mne po D mrcha prisla vzdy na 3den. hrusti najlepsie je to vraj po 8 a najlepsie 14 - vtedy by tehotenstvo malo byt uz iste 😉 Drzkam palce ...

bodzlomu
19. júl 2008

juuj este som sa chcela opytat, bazalka by sa mala zacat merat az po mrche? Teraz som v strede cyklu,tak to asi nema nejaky vyznam merat 😒 Diky babulky

hrusti
19. júl 2008

Pokud meris v ustech, tak je to jedno, bokud meris "dole" tak je jasne, ze az po mrse 😉 Ja chci taky po menstruaci zacit merit, uz jsem omrkla "fertilityfriend" a grafiky. Vypada to jako sikovna pomucka. Koncem srpna, spis tedy v zari, jestli se mrcha opozdi, tak mne ceka kontrola u doktora. Jinak dneska zacali v Praze vyprodeje v Nextu, tak jsem neodolala a koupila jsem neco na mimi. Jsem fakt prdla, ale nemohla jsem odolat. Meli tam rozkosne kousky za polovic ceny 😀

bodzlomu
19. júl 2008

hrusti,jasne ze nie si prdla,ja tiez ked som v meste,tak obzeram vyklady s detskym oblecenim,rozplyvam sa nad kazdym mimi...ale viem,ze ked to bude mat prist pride 😵 Hlavne nesmieme zufat 😉

hrusti
20. júl 2008

ahoj, tak tento mesic mrcha dorazila 4. den po vysazeni, vcera jsem mela krece v brise, tak mi bylo jasny, co dneska rano prijde 😠 Tak se budeme dalsi mesic zase snazit, treba to vyjde 😉

bodzlomu
21. júl 2008

Hrusti,hlavne sa nestresuj. Viem,ze ked si predstavime,ze mame dalsi mesiac cakat ci to tento krat vynde,tak je to na zblaznenie,ale treba mysliet pozitivne.... Vidis,chcela som sa opytat,ze za ako dlho po otehotneni ukaze test,ze je zena tehotna?diky

hrusti
21. júl 2008

Bodzlomu: Neboj, jsem v pohode. V zari mam statnice, takze se musim ucit a do toho jeste pracuji na plny uvazek, takze mam do zari o zabavu postarano 😉 Ten tehotensky test zalezi, je to silne individualni. Na netu jsem videla, ze nektere holciny meli pozitivni test uz 14.-16. DPO, u nekoho to trva delsi dobu.

bodzlomu
21. júl 2008

hrusti.Nooo klobuk dole.Ja som pred mesiacom odstatnicovala,takze nie som uz v takom strese. Ale citam,ze si sikulka,takze vsetko v pohodicke zvladnes 😉 ... nieco take som citala aj ja,ale vzdy je lepsie sa utvrdit 😵 Drzim palceky na statniciach 😉

bellinda
21. júl 2008

No tak prišla na 4. deň ☹ Tak sa tento mesiac musíme snažiť lepšie 😀 😝

hrusti
21. júl 2008

Bodzlomu: Diky za pochvalu. No, priznam se, ze to uplne tak nevzvladam. Minuly rok jsem skoncila na antidepresivech, protoze toho bylo na mne moc a nemohla jsem jist,hrozne jsem zhubla. Ted uz je to celkem v pohode, tak jsem zase nabrala a temi velkymi vahovymi vykyvy se mi rozhodily hormony a kvuli tomu mam problemy s menstruaci... takze Duphostan 😉

prettybaby
23. júl 2008

helllo, ozivme to tu trosinku 🙂 kde je dundinka? 🙂

bay
23. júl 2008

Dobre ranko! Ale odpoved na tvoju otazku nemam ☹

prettybaby
23. júl 2008

ahoooojcek 🙂 no neva, hadam nam sem pride nieco napisat🙂

bay
23. júl 2008

A ako sa mas ty?

prettybaby
23. júl 2008

dakujem🙂 celkom fajn, da sa, tak normalka, nic prevratne sa nestalo, takze si klasicky stereotypne nazivame 🙂 ty?

bay
23. júl 2008

U nas nic zaujimave. AKurat ma depta pocasie, ze sa nemozem ist kupat 😢 😢

prettybaby
23. júl 2008

mi hovor, ale vikend ma byt celkom pekny, tak uvidime.kam sa chodis kupat, pozeram,ze si z BA -z ktorej casti. Ja z Dubravky

bay
23. júl 2008

No dlhe roky z Petrzalky, terza Prievoz. Mame kusok prirodne jazero - myslim ze ani meno nema. Take zasite v lese 😵

prettybaby
23. júl 2008

no vyborne , tak tam nechodi vela ludi apson 🙂
ja som teraz uz v PK 🙂 ale v BA som kazdy den, lebo tu pracuejm a mamina s bratom tu byvaju 🙂

marcy28
23. júl 2008

Ahojte kocky,
uz som tu raz pisala, beriem duphaston od 12 dna cyklu nepretrzite, lekar mi kazal brat ho cele dva mesiace. Asi vobec nedostanem menzes pocas tychto dvoch mesiacov, vsak?
teda, aspon ja si to tak vysvetlujem, ked dnes uz je 33 DC a stale nic.
D beriem uz 22 dni.