Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

bodzlomu
29. júl 2008

ja som zatial nikdy nepocitovala pobolievanie bradaviek a to akurat koncim 8 balenie,ale je pravda,ze sa v tom tele nieco deje,lebo od vtedy ako som brala 6 mesiacov+2mesiace pauza, tak teraz pri druhom baleni D musim povedat,ze ma pobelieva skor podbrusko a vajecniky 😒 .....

yvett78
29. júl 2008

Ahojte babenky, tak ja doberam duphik 4 cyklus, zajtra posledne 2 a cyklus sa mi vobec neupravil meskava mi 8 dni a to je este dlhsie ako ked som ho nebrala a ani otehotniet sa mi este nepodarilo.
Tak som sa rozhodla, ze to necham na prirodu a uz ho viac nebudem brat lebo skoro cely mesiac pocitujem akoby som mala dostat.
Ked som ho nebrala a mala som pocit, ze mam dostat, tak som hned aj v ten den dostala, najneskor na druhy den.
Takze podla mojho nazoru ten liek nie je az taky uzasny, teda aspon na mna nezabera akoby mal. 😒

dankakk
29. júl 2008

baby neviete ci mozem drat dufik (od 16 DC) a pit alchimilku do 16 DC (lebo 17 DC by mala byt ovu) a cely cyklus aj femigard? nebude sa to dako bit medzi sebou? 😅

hrusti
29. júl 2008

dankakk: Na strankach firmy Hemann, ktera vyrabi Femigard, pisou, ze by se Dufik nemel brat spolecne s Femigardem. Pry se ty chemicke hormony s prirodnimi kapkami nemaji moc radi.

misule82
29. júl 2008

dankakk, jak jsem psala výše, brala jsem femigard spolu s d dva cykly a vše bylo v pohodě. Teď jsem bez femigardu a bolí mě prsa. Ale je to nejspíš individuální 😉

hrusti
29. júl 2008

misule: Ono to bylo na tom netu spis mysleny tak, tak pokud beres Femigard na otehotneni a srovnani cyklu, ze staci brat Femigard a nemusis brat Duphaston. Dufik pry pusobi synteticky a Femigard ti srovna cely organismus a nasledkem toho budes mit i pravidelnou menstruaci 😉 Ja jsem Dufik ted vysadila, protoze mi po nem nebylo dobre. Dneska mi navic sef oznamil povyseni s cimz souvisi i vetsi cestovani, takze mimi asi v dohledne dobe nehrozi 😖

bodzlomu
30. júl 2008

hrusti: vies,teraz si povies,ze ti otehotnenie nehrozi a uvidis,ze prave vtedy to pride 😵 Mozno prave preto,ze nebudes zametnana myslenim na to 😉 Gratulujem k povyseniu 😎

prettybaby
30. júl 2008

hrusti gratulujem 🙂 )

hrusti
30. júl 2008

Dekuji 😉 S manzelem jsme se domluvili, ze snazeni prerusovat nebudeme, tak uvidime 😉

prettybaby
30. júl 2008

presne tak , moja, ak to prist ma, tak to pride

dunda80
31. júl 2008

Ahojte babenky.
beriem teraz 3 silné antibiotika,lebo ma niečo poštípalo na nohu a myslíte,že to môžem brať aj s Duphastonom?beriem ho ešte 3 dni a potom by mala prísť mrcha.Či to nemá nejako vplyv na cyklus?Nemáte niekto s tým skúsenosti?

krasotka
31. júl 2008

Ahoj. Prosím baby, poraďte mi. Gynekologička mi predpísala Duphaston na urýchlenie otehotnenia, aj keď nemám žiadne problémy. Prekvapilo ma, že mi neurobila žiadne vyšetrenia, ster, ani hladinu hormónov. Je to normálne užívať lento liek iba tak, vviac - menej preventívne, lebo snažilkujeme iba meiac? Ďakujem

krasotka
31. júl 2008

Ako povedala,na urýchlenie otehotnenia.

prettybaby
31. júl 2008

dundi, ja myslim ,ze mozes

tiez som teraz na zuby brala antibiotika

krasotka, mohla nejake urobit a nie hodit hned lieky. aj ked ja sama som pripad, kedy v podstate neviem konkretne na co, ale ona asi vie, ked mi ho dala. beriem stvrty cyklus, tak este dva a uvidime

dunda80
31. júl 2008

dík prettynka,aj si myslím,že to asi nič nespraví,len som chcela,ako to nieto takto bral.Ja už beriem posledné balenie a budem musieť zájsť na gyndu,či mi dá dalšie,alebo ako.Tiež beriem 4,však sme na tom rovnako,že moja 🙂 .Zase len pracuješ a dovolenka nič?

bay
31. júl 2008

Dundi, na Duphaston ATB vplyv podla mna nemaju. Iba ak na prichod ms. Aspon u mna vzdy ATB sposobili oneskorenie 😉
Ja mam Dupik kvoli nizsiemu progesteronu. Tiez mi ale Dr. nerobil HP. Usudil podla priznakov a predchadzajucich vysetreni predchadzajucich Dr. (mam totiz noveho Dr.) 😎

dunda80
31. júl 2008

Dakujem bay,aj si mysím,že príde neskôr ms.Však uvidím.Ja beriem koli ms,veľmi mi meškala a aj na lepšie otehotnenie,ale zatial nič.

bay
31. júl 2008

no mne zas ms chodila priskoro 😒 a tiez na podporu tehu 😵

hrusti
31. júl 2008

krasotka: pokud nemas zadne problemy, tak ja osobne bych asi zadne prasky nebrala. Duphaston se vetsinou dava na zpravidelneni cyklu a podporu tehotenstvi. Pokud menstruujes pravidelne a bez problemu, tak asi nema cenu Dufik brat. Ale to je jen muj osobni nazor 😉

zabkaevka
31. júl 2008

ahojte kočky.
Viete mi poradiť či si sama môžem "naordinovať" duphasthon, keď sme s manželom snažilkovali, a ja chcem dať oplodneniu veľkú šancu, tak som myslela, či s tým duphasthon to nepodporím. Mám ho pretože sa mi zvýšili po IVF. Už sme absolvovali 2 IVF a žiaľ sa nám to nepodarilo. a teraz sme skúšali prirodzene, že čo keď motyka vystrelí. ďakujem za odpoveď

prettybaby
31. júl 2008

zabkaevka, ja by som len tak z vlastnej vole do toho nesla, radsej sa spytaj lekara.
dundi, ano sme na tom rovnako

bodzlomu
1. aug 2008

zabkaevka,vsak ak ti to odporucil doki,tak oki.... ale neviem,ako inak by si sa k D dostala....neviem o tom,ze by bol tento liek volnopredajny 😒 Hlavne nestracaj nadej 😉 aj my sa snazime uz dost dlho a nic ☹

bocianka
4. aug 2008

dobre ranko vsetkym. prettybaby, kolky mesiac uz beries Duphaston? ja uz stvrty? si pamatam, ako si moj dr. myslel, ze do 3 mesiacov brania Duphastonu budem tehotna. tak mu ten odhad nevysiel :(

prettybaby
4. aug 2008

ahoj bocianka, ja som teraz skoncila 4ty mesiac a nist ☹

bocianka
4. aug 2008

aha, tak nic, uz som si nasla odpoved 😀 som si nevsimla, ze ste sa o tom vyssie bavili

bocianka
4. aug 2008

vau, ty si rychla, ty si tu tusim skoro stale 🙂 vzdy ta tu zastihnem

bay
4. aug 2008

Tak ja som v sobotu spapala poslednu tabletku a teraz cakaaaaaaaam 😎

bocianka
4. aug 2008

takze skoro ako ja. ja sa zacinam zamyslat, ci mam vobec ovulaciu..

prettybaby
4. aug 2008

no ani nie stale, cez den skor rano, a vecer doma, lebo teraz mam draheho prec, tak sa nudim 🙂
bay, ja vcera

bocianka
4. aug 2008

bay, do kolkych dni ti pride obycajne ms?