Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

prettybaby
11. aug 2008

no stvrty som dobrala teraz

bodzlomu
11. aug 2008

a uz teda vyse tyzdna nemas ms?

prettybaby
11. aug 2008

no, vcera som zacala spinit trocha, tak ako vzdy pred ms, odkedy beriem duph.cakam kedy dorazi..... brala som ale aj antib. v polke cyklu na zuby, tak asi to predlzilo cyklus

misule82
11. aug 2008

Ahojky, tak ráno jsem začala špinit a mám pěkně nafouklé bříško. Snad to tedy 7. den po vysazení D konečně dostanu.
můj grafík, sice mi minulý cyklus vyznačil ovu, ale myslím, že opět nebyla. Teploty moc nevyskočily a 36,6 je moje celkem obvyklá teplota.
http://www.fertilityfriend.com/home/205cfc

jinak mám teda náladu pod psa a dneska jsem viděla v časáku maminku s miminkem a normálně jsem se rozbrečela... 😢 nějak to se mnou cloumá ☹

bodzlomu
11. aug 2008

misule,to ze si si poplakala je normalne. Ja ked mam mrchu,alebo pred nou som strasne senzitivna 😖 Rozplace ma aj to,co by ma za normalnych okolnosti nie .....
u mna je to tak,ze takmer vsetky kamosky su teraz bud tehulky,alebo uz maminky.... a ja stale nic ☹ tak mi to sem tam pride tiez riadne luto

misule82
11. aug 2008

Moje nejlepší kamarádka se od minulého měsíce také pokouší o mimčo. Narozdíl ode mě to normálně dostává, takže to je myslím otázka času než do toho hupne. A já se děsím dne, kdy mi oznámí, že je těhotná.... to jsem ale kamarádka, co ☹

no, tak nahodíme úsměv na rty a jdeme dál.... v září mám svatbu, tak jsem si myslela, že mě to pohltí a mimčo hodím za hlavu, ale je to prostě silnější než já....
i když se už navštivuju i jiné stránky než jenom koníka, třeba beremese.cz 😀

holky, do konce to roku to musíme všechny zvládnout! 😉

aduska222
11. aug 2008

ahojte
hlásim sa z práce, dnes je relatívne kľud.
misule len si poplač, nie si v tom sama, ono to pomôže, ale nepodiehaj tomu príliš. Je lepšie myslieť pozitívne. Keď si v strese, nepomôžu žiadne lieky, tak šup, šup nahoď úsmev, o rok v lete či v jeseni už budeme kočikovať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

prettybaby
11. aug 2008

takze ani ja nie som blazon, som na tom ako ty misule - uvolni sa , poplac si a bude fajn

bocianka
11. aug 2008

ahojte babenky, mne v sobotu teda prisla ms, rano som vstala a hovorim si: nechcem ta, nechcem ta 😀 ale dosla. misule, tiez som mavam take chvile, ale musime verit, ako aj bodzlomu hovori 🙂 budeme aj my tehulky a hotovo skor ci neskor. teraz ma napadlo, jedna znama nemohla otehotniet, dlho sa snazili, doktori jej povedali, ze sa uz nic neda robit, ze sa s tym musi zmierit. a teraz ma uz druhe dieta.

aduska222
11. aug 2008

Ja som tiež počula o takých prípadoch a nie je ich málo. Moja známa sa snažila 7 rokov a ked už bola zmierená že nebude mať bäbo, šup a je tehulka - je v 6 mesiaci. Je t hlavne o psychyke

misule82
11. aug 2008

holky díky za podporu, jste fajn 🙂
dneska jedeme na návštěvu ke tchýni, je to tam nějaké rozhádané, ale aspoň přijdu na jiné myšlenky 😉

misule82
11. aug 2008

Já mám jeden takový případ v rodině. Moje sestřenice se snažila asi pět let od dítě, doktoři jí řekli, že má zakloněnou dělohu a ať už s prckem nepočítá. No a za další tři roky se jí narodili dvojčátka, dva malý rošťáci 🙂

chce to všechno čas a kupu trpělivosti, což já takovej nedočkavec nemám 😉

dankakk
11. aug 2008

ahojte dievcata! ja som momentalne v (ne)ocakavani mrchy... dnes je 4.den s dufikom a ... no proste moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/205cba .... baby, mam zasadnu a zivotne dolezitu otazku 😅 pribrali ste vplyvom duphastomu? lebo ja som nabrala 3 kila od minuleho mesiaca a neviem odkial 😠

prettybaby
11. aug 2008

dani ahojm viacere baby pribrali
ale ja nie, len prsia sa mi zvacsili.
a duphik zvysuje teplotu

dankakk
11. aug 2008

dik pretty... a ta teplota... mam pocit, ze ovu bola az den potom ako je tam vyznacena.... no uvidime, ci to spermose prezili 😅

aduska222
11. aug 2008

ahoj pretty,
ja beriem duph 6 deň prvý cyklus a mám o 2 kilá viac - Viem o tom že mám nábeh ne priberanie takže sa vážim každý deň. A od dnes striktne upravujem stravu - zeleninka, ovocie, žiadne pečivko a klobasky a slaninka a sladkosti. Inak to nepôjde ak nechcem nabrať 30 kíl a . . . takže bacha,

bocianka
11. aug 2008

ja sa tiez strasne cudujem, pribrala som 3 kila a nedaju sa zhodit, pritom sa neprejedam, takze to on ma na svedomi 😠

dunda80
11. aug 2008

Ahojte babenky 🙂 Tak tiež ste niekedy smutné,aj mna to dosť trápi,ked vidím,ako sa niekomu darí a ani nemusí nič riešiť s nejakými liekmi,ale dúfam,že aj na nás príde raz rad a budeme všetky maminky a dupík nám pomôže.Ja som bola dnes na gynde po recept a budem brať teraz už 5 mesiac a dohodla som sa s doktorkou,že ak sa do konca roka nepodarí,tak urobí nejaké vyšetrenia,či je všetko ok.Aj mne sa zdá,že som z neho pribrala.

Prettynka ako bolo na víkende?

prettybaby
11. aug 2008

dundi ahoj 🙂 bolo fajn, aj ked uprsano, ale bolo fajn,🙂 len teraz opat pondelok a dovolenka v nedohladne, ak vobec nejaka bude

dunda80
11. aug 2008

vidíš pretty aj ja som brala ant.a došla mi na 4 den,tak možno by si mohla byť tehulka.Ale ja som brala nejaké silne 500 a len 3 dni.Tak neviem,či to nejako zapôsobilo na duphaston.

prettybaby
11. aug 2008

dundi, som sa zasmiala🙂 nie, nie som- viem to. len nech sa ta krava jedna uz rozbehne - prepac za vyraz ale som nasrata , teda nie nasrata, len mam blby dne
idem si asi kupit nieco pod zub, lebo som uz hladna

dunda80
11. aug 2008

jasne moja,to je v pohode.Chápem ta.Aj ja mávam také dni.Tak dobrú chuť aj ja pôjdem obedovať a zase do roboty poobede a do večera.tak papa 🙂

prettybaby
11. aug 2008

dobru dudni 🙂
ozvi sa

shaarka
11. aug 2008

caute baby,
chcem sa opytat na rady ohladom planovaneho rodicovstva... ci eistuju nejake preparaty, tablety, vitaminy alebo nejake ritualy mam totiz anovulacny cyklus, nemam ms a kym pojdem na gyndu a kym im do seba dovolim pchat hormony, chcem to skusit aj inou, prirodzenejsou cestou...
mozte mi nieco odporucit? pripadne referencie, skratka cokolvek.
s manzelom sa uz nechranime, a rozhodla som sa kazdy tyzden si urobit jeden preventivny test, kedze som obcasny fajciar a nie som abstinent.

duphaston som kedysi brala, ale ani vtedy som nemala ms vtedy, ked mala prist... ☹
dakujem pekne za odpovede... 😀

hrusti
11. aug 2008

ahoj holky, ja si to obrecim kazdy mesic. FF sice ovu vyznacil, ale myslim, ze byla driv. Tento tyden cekam mrchu, tak uvidime. Doufam, ze nedorazi 😠

prettybaby
11. aug 2008

ahoj hrusti

hrusti
11. aug 2008

shaarka: zkus Femigard, hodne si ho tady chvali. Ja ho beru teprve prvni mesic, tak nemuzu zhodnotit. Uvidim koncem tydne, jestli (ne)prijde mrcha 😖

bodzlomu
11. aug 2008

sharka, neboj nic, ak by tí lekar aj odporucil hormony,tak len tie ktore tvoje telo samo netvori,takze by len doplnil to,co ti chyba a to je predsa len dobre.... kludne sa porad,za to nedas nic, nakoniec sa predsa mozes sama rozhodnut,ci to budes brat alebo nie 😉

bodzlomu
11. aug 2008

misule a ostatne babenky, to ze si poplaceme je len dobre, ze zavidime kamaratke? no a co 🙂 tym nikomu neublizujeme, ide o to ze placom z nas to napätie opadne, ulavi sa nam.... a to ze zavidime, je tiez v pohode, lebo je to v kutiku duse, ale v skutocnosti to kazdej doprajeme, lebo je to krasny pocit, byt maminka zdraveho mimi... 😵 ja tiez pevne verim,ze do vianoc, budeme vsetky tehulky...hlavne hlavy hore...
teraz mame jedna druhu... nie sme v tom same 😀

bay
11. aug 2008

No tak tento mesiac do s Duphikom nedopadlo tak dobre. Aj tak som mala to hnusne spinenie 😠 😠 takze idem pozajtra k Dr., ze co dalej...