Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

bocianka
8. aug 2008

bodzlomka, vidis nad tym som rozmyslala, ze ked ho vysadim, co bude.. takze takto, a to budeme musiet do konca zivota brat ci ako? 🙂 feeeha, zaujimave to s tymi spermiami 😀

hrusti
8. aug 2008

bocianka: mne zlobi zaludek, hlavne kdyz jsem ve stresu, a ten Dufik tomu moc nepomahal, spis mi po nem bylo vzdycky vecer spatne. Tak ted budu pit 3 mesice jen Femigard. Ja jsem cyklus po vysazeni HA mela, ale protoze jsem pak kvuli antidepresivum hodne pribrala, tak jsem prestala menstruovat a kdyz jsem mrchu dostala, tak treba po 1,5 mesici atd. Proto Dufik.
Muj grafik BT : http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
Snad to bude fungovat 🙂

kamilla23
8. aug 2008

Ahojte baby ja osm brala duphaston 3 mesiace a nic, ale objavila som stranku na vypocet plodnych dni a u mna mozem povedat je to asi pravda podla toho co mi tam vypocita
http://www.mambaby.com/articles/sk/2196
skusala som rozne stranky a kadejako mozne vypocitat , kedy mam plodne ale podla tej stranky mi to sedi najviac

hrusti
8. aug 2008

Aha, tak jsem zkopirovala link a nefunguje to. No nic, zkusim to vecer, ted musim pracovat 😉

dankakk
8. aug 2008

baby zvysuje dufik aj bazalnu teplotu? ja som dnes vzala prvu tab v tomto cykle a ovu je asi dnes alebo zajtra (dufam!)... takze by to malo stupnut a neviem ci to nebude kvoli dufiku... 😕 ... tot moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/205cba 😅

katka444
8. aug 2008

ahoj danka. ja som vcera citala pribalovy letak od dufiku a tam bolo napisane, ze nezvysuje telesnu teplotu. takze asi by nemal ani bazalnu 😒

dankakk
8. aug 2008

katka aj ja som citala, len som myslela, ze ci nemate s tym skusenost... vies co vsetko popisu v tych letakoch, no spolahni sa na nich 😀 😀 😀

katka444
8. aug 2008

to hej. 😀
tak ti asi ja neporadim. idem dufik brat prvy krat. a lauritka nevie? ona ho asi brala, nie?

bocianka
8. aug 2008

jee, kamilka ta stranka sa mi paci 😀

bodzlomu
8. aug 2008

danka, skus pockat este den, dva a uvidis,ci ti zdihne este teplotu, D by na to mal mat vplyv,kedze obsahuje hormon potrebny v druhej faze cyklu 😉

bodzlomu
8. aug 2008

Hrusti Hm,ten graf vyzera v celku dobre 🙂 Ovulacia bola,teplotka sa ako tak drzi,aj ked pri tehotenstve je vraj vyssia...tak od tych 37, ale je to individualne

hrusti
8. aug 2008

No, doufam, ze to pujde jeste trosku nahoru. No, je to prvni mesic mereni .... koncem pristiho tydne to testnu 🙂

veronika297
8. aug 2008

Ahojte 🙂 Som tu nováčik aj ked Dufík beriem zhruba 9 mesiac ale stále nič.... 😒 Žiadne malé mimi.
Mršku som mala dostat v útorok najneskôr v stredu ale stále nič.Je možné aby sa niečo uchytilo pred očakávanou mrchou?

hrusti
8. aug 2008

Udelej si test a budes chytrejsi 😉 Drzim palce, at tam jsou // 🙂

veronika297
8. aug 2008

Počkám ešte cez víkend nech zbytočne nestresujem 😉 ...

bodzlomu
8. aug 2008

pockaj a aj ja drzim palceky aby boli // 😵

veronika297
8. aug 2008

Ste velmi zlatunke :o)..
Bože keby boli // bola by som ten najšastnejši človek na svete 🙂

Ja idem pobaliť veci a letím domov z robotky.

Prajem Krásny dník a hlavne úspešné snažilkovanie 😉

bocianka
8. aug 2008

aj ja fandim, aby bolo mimi 🙂 ja uvidim zajtra, ci pride alebo nepride ms, ale mam take pocity v bruchu, ze asi pride ☹

bodzlomu
8. aug 2008

bocianka,kamoska je v 4 mesiace a hovorila,ze tyzden pred tym ako zistila ze je tehulka mala take chvenie v brusku,ako ked mas dostat ms,a nakoniec jej teplota ostala na 36,9 a po teste // takze netreba zufat....a ked to hovorim ja,co beirem D uz 8 mesiacov,tak to je co povedat 😉

aduska222
8. aug 2008

Ahojte babenky
Neiete či duphaston ovplyvňuje výsledok teh testu? Beriem ho totiž a dnes som si robila test a je neg.

mariettka27
8. aug 2008

kukuk,je tu niekto? 😕

culinka
8. aug 2008

hmmmm,tak som ta zase nestihla mariettka..... 😅

bodzlomu
9. aug 2008

aduska, podla mna by to samozrejme nemalo ovplyvnit vysledok testu 😒 Neviem kedy si si test robila,ake mas dlhe cykly, kolko dni ti mesta mrcha? a merias si bazalku?

misule82
9. aug 2008

Ahoj holky, myslíte, že může kontryhelový čaj a femigard ovlivnit, kdy přijde MS při braní umělých hormonů? Totiž po dva cykly s D, jsem pila kontryhel a femigard a MS přišla přesně třetí den od vysazení, teď jsem pátý den od vysazní D, od bylinek jsem si dala tento cyklus pauzu a MS nikde 😠 Dost mě to štve, protože už jsem se těšila, jak budu v pondělí dlabat clostil a mít konečně ovu a teď tohle....

bodzlomu
10. aug 2008

misule, neviem ci to moze ovplyvnit,ale predpokladam ze ano. Totiz z vlastnej skusenosti viem,ze caje su naozaj velmi ucinne - sice ako na koho. Napr. ja mam po alchymilke zapchu 😖 Takze ju ani nepijem.... Ale s istotou netvrdim,ze to moze ovplyvnit MS 😒

prettybaby
11. aug 2008

ahojte kocky moje.
som bola mimo na vikend, ako moje? ja cakam, kedy sa konecne rozbehne. Vysadila som minulu nedelu rano a furt sa nerozbehla,trosinku spinim ale nestoji to za rec

bodzlomu
11. aug 2008

Nooo a teplotky su ake? Ja som kdesi citala,ze keby si aj bola tehulka,tak spinenie v dobe ked by si mala mat mrchu je bezne a nie nebezpecne,ak sa ti drzi teplotka 🙂 Zeby // 😉

prettybaby
11. aug 2008

no moja dnes klesli o 3 stupne, takze nic, ja ju chcem aby vv sept.vysla na cas, kedy ak sa podari, by mala byt ovulka, ale takto sa to len posuva☹

bodzlomu
11. aug 2008

a kolky cyklus beries D?