Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

lucypuky
26. okt 2012

@jane_s Janulik prečti jsi diskusi o bolestivy ovulaci tady je to hodne zajimave 🙂 presne to mam ja 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/velmi-bolestiva-ovulacia-2/

jane_s
26. okt 2012

@lucypuky Tak snad to bude v pohodě, možná u mě to tak je protože mám pak ty cysty, kterou jsou tím, že nedojde k OVU a naplní se to tam tou tekutinou víš beru? Asi to má každý jinak,.ničeho se neboj, myslím si, že brzy nám tady ukážeš // a já se moc těšííím😉

silvuska85
26. okt 2012

@milka1978 no ja mám ist teraz po ms na kontrolu a že ma bude stimulovať ked sa do kontroly nezadarí..tak som zvedavá čo mi dá..krv mi zatiaľ nebral no uvidíme po ms 🙂

silvuska85
26. okt 2012

@zora256 no tak snád sa ti podarí ako pri prvom 🙂 ano snažíme už dva roky a stále nič 😒 teraz po ms idem na kontrolu a vraj ma začne stimulovať no uvidíme.. chcem vianočný darček 😀

darazv
26. okt 2012

Holky taka otazka ako dlho mavate menzes?ja som mala prvé dva dni klasika krv na treti den hnedy vytok a dnes už nič 😒 je normalne ze mavam menzes ani nie 4 dni?

milka1978
26. okt 2012

@silvuska85 treba jednoznačne počkať po menzese .. vtedy všetko pekne vidno aj na sone .... a aj to či nastupuje ovulácia .... a ci ti vezme krv ti zrejme oznámi skôr, pretože potrebuješ prísť na lačno

silvuska85
26. okt 2012

@milka1978 hej to viem že nalačno tak uvidíme čo pán dr vymyslí 🙂 a pozerám že zachvilu sa chystáš rodit 🙂 aj vieš čo to bude?

silvuska85
26. okt 2012

@darazv no ja mávam 4-5 dní dva dni silno a potom už le také špinenie..tak už sa chystáš snažilkovať čo? 🙂 ja ešte tak dva dni už sa teším 😉

milka1978
26. okt 2012

@silvuska85 no veru za chvílku ... a bude to druhý chlapček ... už aby to bolo 😀

silvuska85
26. okt 2012

@milka1978 tak super prajem krásny rychly porod a hlavne nech ste zdravý 🙂 no to utečie ako voda a budete už doma.. a ako sa bude drobček volať?

milka1978
26. okt 2012

@silvuska85 no zrejme Davidko .... tak sme uvazovali aj pri prvom babu no nakoniec sa starší syn vola po tatkovi ... a dufam, z to bude rýchle a budeme čím skôr doma 😀

basulienka2
26. okt 2012

ahojte snazilky chcem sa na par veci opytat. pred ms asi tak 2-3 dni mavam hnede spinenie no tento mesiac sa spin enie dostavilo na 20dc moj cyklus trva 29 az 30 dni. neviete co by to mohlo znamenat? občas ma aj tak jemne zaboli v podbrusku ako na ms abo pichne inak nic zvlastne. mam si urobit test alebo este pockat aby som sa vyhla sklamaniu?bo s priatelom sa uz 11 mesiacov snazime o dietatko a zatial som kazdy mesiac zazila sklamanie neslubujem si ani teraz od toho nejak vela ale co ak nahodou sa na nas stastie usmialo. ak mate niektora s takymto niecim skusenost taak prosim poradte co robit. brala som aj dupaston ale uy druhy mesiac ho neberiem bo som chcela zistit ci mi bude ms chodit pravidelne aj bez neho a prvy mesiac dosiel ako hodinky no a teraz toto.

darazv
26. okt 2012

@basulienka2 ahojky a kolki DC si dnes?može to byt priznak uhniezdovania miminka tak držim palčeky 😉

basulienka2
26. okt 2012

@darazv no dnes som 23dc takze uz 3dni to mam stale a BT je nad 37 asi tyzden, myslis,ze uz mam testnut abo este pockat?

ondre
26. okt 2012

@basulienka2 no moze to byt uhniezdovanie, tfuj tfuj tfuj //

ondre
26. okt 2012

@basulienka2 a mozem sa este opytat? nemala si bolesti,ci pichanie v podbrusku ked si uzivala duphaston?

darazv
26. okt 2012

@silvuska85 ano chystam ale ešte je cas dnes som len 4DC 🙂

darazv
26. okt 2012

@basulienka2 no to je ešte skoro testikovat počkaj ešte aspon tri dni 🙂 teraz by ti ukazalo / a zbytočne by si sa stresovala 😠

darazv
26. okt 2012

holky taka blba otazka ked mam zacat brat duphaston na 18dc tak 1dc sa počita daní den ked menzes som dostala alebo na druhy den?

nika80
26. okt 2012

@basulienka2 u mňa to bolo rovnaké, tiež pár dní pred MS špinenie a keď som otehotnela, tak žiadne špinenie. Ale nechcem Ti dávať zbytočné nádeje, počkaj do dňa, kedy by si mala mať MS a skús testnúť.
My sa teraz snažíme už takmer rok a tento mesiac som začala užívať Duphaston, uvidíme čo z toho bude.

silvuska85
27. okt 2012

@darazv 1dc je den kedy si dostala 🙂

basulienka2
27. okt 2012

@ondre nie bolesti som nemala len ja som duphaston chcela brat preto aby som sa zbavila spinenie pred ms a spinenie nezmizlo tak som ho vynechala. a co teba picha??

basulienka2
27. okt 2012

@nika80 ved sa mi aj snivalo,ze som testovala a nic z toho tak som sa rozhodla pockat do ms ak nedojde tak testnem 🙂 diky za odpoved

basulienka2
27. okt 2012

@darazv taak veru aj pockam aj ked nemam taky pocit,ze by sa nam konecne zadarilo iba trosku ma bolia prsia,sem tam v podbrusku inak nic taaak neviem a vy sa kolko snazite??

jane_s
27. okt 2012

@darazv No já jak kdy, někdy 5 dní, někdy 3 a pak už jen špiním, je to různé kočko..jak jsi na tom?😉

darazv
27. okt 2012

@jane_s ja mam vikend v spoločnosti mojích 4 nohých miminiek mam dve fenky pretoze priatel pracuje a mam nervy na to počasie zima zaklopala na dvere tu v prahe sneži brrrrrrr 😠

jane_s
27. okt 2012

@darazv No počasí je dneska fakt šílený, tady padá něco mezi sněhem a deštěm, zima jak v Rusku, no prostě hnus😀DD Do toho čekání na MS😀 není noc horšího, ale tento měsíc si jí přeju co nejdřív, těším se doknce na ní😉 snad se nebude loooudat hooodně moc dlouho😉

ni.kolet
27. okt 2012

Ahojte. Ja som skoro tri roky brala Lutenyl, aby som mala pravidelnú menzes. Stále som pribera a keď som ho nebrala, tak som chudla to ,čo som pribrala počas tých 10 dní čo som ho užívala. Koncom mája som ho vysadila úplne. Našťastie, cyklus mám už pravidelný. Jem tak isto ako, keď som ho brávala, a už nepriberám.Skôr chudnem. 🙂 Kuk foto. Tie rifle som nosila v máji. Teraz mám veľkosť 38.

darazv
27. okt 2012

@jane_s inač je sranda ze ked si mrchu prajeme tak mešká a ked ju nechceme príde načas 😠 kolkí DC si dnes?ten estrofen mas brat dokedy?dufam ze ti ho vysadia ked pride mrcha?

darazv
27. okt 2012

@ni.kolet ahojky najprv som kukla na foto a som myslela ze nam ides ukazat ze si tehulka a potom mi došlo ze brusko nikde štihla postavička 🙂 no ja som pribrala 13kg pocas ivf a doteraz nejdem zhodit 7kg 😠 hormony do tela to je svinstvo 😠