Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ktore
12. jan 2012

@mattuliatko30 ahojcek mozno este vybehnes.a bolo volaco na plodne dni?ako to vies obalamutit.povies ze beres lieciky?moj graf a moje foto.zatial ciarka nesilnie ale to mozno zajtra ci pozajtra. http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

mattuliatko30
12. jan 2012

@ktore jasne,že bolo....ja som vždy akčná...kolo plodných dní..potom už nie 😀 😀 ...a môj si myslí,že plodné dni sú 14 deň od konca ms......takže som v predstihu....5 dní 😉 neboj...ešte si málinko tehu....čiaročka ti podľa mňa zosilnie až neskôr....min.v deň možnej ms....aj tak super,že ti to tak skoro ukázalo...niektoré sa načakajú aspoň na ducha 🙂 tak možné to je...lebo čakám až v sobotu..uvidím ak dnes nepríde teplotku zajtra ráno..a to bude už definitívne

matula028
12. jan 2012

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... ahoj Kati prosim ťa povec mi kedy som mala ovulku...?Lebo 10,1 som zle spala tak preto ten pokles,Včera so bola u lek.a povedala že ja som uplne v poriadku že mm ma isť na vyšetenie...ale môj mm nechce ist že to radšej si tie drahe tab.objedna po ktorych sa nam mali zadaryl...Lek.mi dala duf a clos.ale počkam ešte 3mesace ak mm začne brat lieky a potom nasadim aj ja....

ktore
12. jan 2012

toto je teraz asi moje babetko http://www.pampers.cz/cz_CZ/kalendář-těhotenstv... nejak mi to neide treba kliknut na TEHOTENSTVO hore potom sa vam objavy nizsie 4 tyzden tehotenstva kliknut na to objavy sa ako vyzera vase nase dieta ked este ani nevieme ze je tam.alebo este nam ani nemeska ms

annavi
12. jan 2012

@ktore jeeej moja..gratulujeeeeemm.. 😵 😵 😵 😵 ja som tu dlho nebola a čítam to až teraz....mojaaaa. drzkaj saaa...nech čiarocky silneju a fazuliatko rastiee... 😵

katarina104
12. jan 2012

@adamimi ahoj, niekedy to nie je v naších rukách počať dieťatko, ak môžem pomôžem, ale Pán musí chcieť 😉 ak si v poriadku a cyklus máš pravidelný nemal by byť problém, duphaston by som dala až taký 16-17DC pre istotu,ak by bola ovu neskôr,píšeš že máš aj hlienik tak to je dobre, spermijky máte ok? štítku? možno to chce len načasovať styk, teplotu si meriaš? ak nie bolo by dobre začať 😉

katarina104
12. jan 2012

@matula028 ahoj, ovu bola 14DC, pekne stúpaš aj mne sa to vidí ok 😉 si 5DPO a mohlo sa podariť, m.m. by mal brať nejaké vitamíny napr.
http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

katarina104
12. jan 2012

@majkushka jeden pokles nevadí, stále verme 😉

ktore
12. jan 2012

@annavi dakujem moja.ja som tiez chodila po poslednej ms zriedka.manzel mal dovolenku tak som nechcela prematit dni na pocitaci.ale aj preto som nechodila lebo sa mi zdalo ze velmi na to myslim.prave od pondelka som tu uz viac.vcera mi prisli postou testy .rano som si odlozila moč do nadobky ze co ak nahodou pride posta.tak som cakala.posta prisla a ja som urobila akoby som vedela ze to bude pozit.vedela som ze je to skoro robit ale myslela som ze ten graf sa asi mohol zmylit a ovu mohla byt o dva dni skvor.tak som to riskla.vsera som bola sokovana.revala som a hned som volala muzickovi ale tak som plakala ze som sa nevedela vykoktat.chcela som mu vysvetlit ze ako to bolo s tou postou ale chudak nic mi nerozumel.som potom povedala ze mam na teste slabu ciarku a oplatilo sa tolko sexikovat.tesil sa ale sa drzi pri zemi.cakame co povie doktorka.a hlavne do tho 12 tyzdna.este si myslim ze to je sen.ziadne priznaky nic nemam okrem toho ze ma zacali bolet prsia ako pred ms.zato som dnes zopakovala test lebo som myslela ze je to falosny vysledok.ale nebol.chvalabohu.som mu hovorila ze co ak to bolo robene na 9 den po ovu.na to je ciarka dost silna ze co ak to budu dvojicky.no to by bolo.brrr.och tolko starosti.museli by sme zapriahnut aj starych rodicou.ale oni su uz stary.on ma sice mladu maminu ale nevladze tolko.to bol iba taky napad.na to zabudnem.len ma to napadlo.

katarina104
12. jan 2012

@ktore kedy ideš k doky?

mattuliatko30
12. jan 2012
ktore
12. jan 2012

@katarina104 vcera som jej volala a hovorila ze asi tak 20 janura mam prist.

katarina104
12. jan 2012

@ktore ok, tak sa držkajte 🙂

katarina104
12. jan 2012

@mattuliatko30 ty máš nejaké vysoké predovulk.teploty kde a o koľkej meriaš?

cicimon
12. jan 2012

baby co mate skusenosti s duphastonom - robia vam castejsie utz ci je babo ok alebo vas nejako viac sleduju?

ktore
12. jan 2012

@katarina104 no budeme sa snazit.dakujem ti za vsetko 🙂

dedian
12. jan 2012

@cicimon , ja som brala duphaston od 14 tyzdna, lebo som krvacala, vtedy si ma moj lekar nechal v nemocnici, ultrazvuk mi robil 2x, lezala som tam 2 tyzdne takze raz tyzdenne, ale uz od 15 tyzdna som citila pohyby tak som vedela aj bez toho ze babo je ok... a potom mi az do porodu robil ultrazvuk vzdy pri prehliadke, tj raz mesacne... takze nejako specialne ma nesledoval, ale pravda zase je ze mne odtiekla tmava krv, cize krvna zrazenina to bola, nejaka stara, cerstvu krv som nekrvacala takze zrejme aj preto..

katarina104
12. jan 2012

@ktore za málo moja, som rada, že si tehuľka, koľko ste snažili? 🙂

katarina104
12. jan 2012

@cicimon mne robia sono každý mesiac, záleží od dokyho 😉

mattuliatko30
12. jan 2012

@katarina104 meriavam o šiestej ráno..alebo o pol šiestej...ako idem do práce...myslíš,že to je zlé?keď sú také teploty..lebo skôr majú baby nižšíe ☹

katarina104
12. jan 2012

@mattuliatko30 kde meriaš a aký teplomer, nemeriaš pod perinou,?

mattuliatko30
12. jan 2012

@katarina104 no na posteli 🙂 teplomer digi...a perinu mám na sebe, keď ležím...prečo?..je to zlé?

katarina104
12. jan 2012

@mattuliatko30 no tak skús perinu odkryť aby tam nebolo teplo. a ešte sa opýtam ako si na tom so štítnou žľazou?

ktore
12. jan 2012

@katarina104 po vynechani antikoncepcie je to 13 mesiacov.a po laparoskopii 3 mesiace.takze po laparke to celkom rychlo prislo.

esztiketike
12. jan 2012

Prihláste sa kto je z Rimavskej Soboty a ste tehotné príp.máte malé deti, chcela by som sa zoznámiť s mladými mamičkami

katarina104
12. jan 2012

@ktore no laparka pomohla, ja som tiež mala a otehu som na prvý cyklus po nej, tak super 🙂

mattuliatko30
12. jan 2012

@katarina104 neviem...neliečim sa nato...nikdy mi to nezisťovali..prečo?...len mamina ju má nefunčknú..už dlho..asi po 1 pôrode..ale čo som sa ja pýtala doktorky kedysi , tak by som s tým nemala mať problém..že nemám príznaky že by niečo nebolo s ňou ok

ktore
12. jan 2012

@katarina104 laparka vela pomoze.vtedy to tam pekne precistia urobia odstrania co treba a hotovo.mozno aj ten progesteron sa mi po larke upravil ale to uz su len dohady.aj tie vitaminy som brala a radila si.to vsetko spolu suvisi.

katarina104
12. jan 2012

@mattuliatko30 tie vysoké teploty môžu ukazovať problém so štítkou, daj si to vyšetriť pre istotu, a ten teplotný vzostup tiež je nejaký slabý, HP ti robili?