Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
6. júl 2011

@katarina104 no ved too..ze pockam... 😖 uz ma to certí..tie neprijemne "bolesti" 😖 ale ked kuknes moj grafik tak zda se ze u mna prebieha vsetko oka..ci??? 😨 🙂

katarina104
6. júl 2011

@annavi je to dobré, a môže byť ešte lepšie, ber tie vitamíny a bude to ok,,,aj tá LF sa mi pozdáva,,, 😉

annavi
6. júl 2011

@katarina104 ozaj a nemam si kupit nejaky caj proti tym neprijemnym bolestiam- PMS???co myslis?

annavi
6. júl 2011

@katarina104 tak so som rada...toto som vlastne chcela vediet...a zistit meranim..viem ze je to len prve meranie...ked budem merat viac cyklov tak uz budem vediet co moje telo v ktory DC poraaba... 😀 😀 😀
a co by este mohlo byt lepsie??mas na mysli ten hlien??ozaj moja..som si sledovala aj krcok..ale ti poviem ze v mojom pripade bol furt maakky...nechapem.. 😨 😨 a teraz posledne dni som si ho ani nenachytala.... 😀 😀 ale uz ho asi nebudem sledovat...som z toho tatár.

katarina104
6. júl 2011

@annavi tie bečka a magne by ti mali zabrať, a Ečko kukni či je v materne,,,ak chceš tak nejaký bylink. čaj si kúp alebo femi kvapky 😉

katarina104
6. júl 2011

@annavi krčok nesleduj, nie je to potrebné,,stačí hlien, no musíme lepšie načasovať styk a ten hlien, ak papaš ľan.olej by sa mal zlepšiť 😉 ináč brala si HAK, predtým neviem či som sa už pýtala?

annavi
6. júl 2011

@katarina104 moja v materne je aj ecko aj magne...ale asi kupim femi kvapky... 😉
no ja HAK uz neberiem..jaaaj hadam 8 rokov...bravala som v druhaku na vyske.. 😀 ale to len pol roka.. 😀 .no a asi rok aj nieco som brala dufík...potom so ho vysadila...bola pauza a potom opat pol roka dufik..ja si vask ami ysli m ze mi ten dufik narobil šarapatu...a ten hlien som asi stratila aj kvoli nemu ale aj kvoli tomu ze som dennodenne nosievala slipove intimky...a citala som na nete ze to neni dobre...hmm.no aj mne sa zda ze musime ten styk lepsie nacasovat..ale aj tak som bola šišina aj z tych ovu testov. tekrat poprve... 😀 😀 ..uz aspon viem cca kedy mozem ovu ocakavat.... 😀 😀 .a budem kombinovat aj ovu testy s teplotkou a tak sa hadam uz trafim 100% do ovulky.. 😀 😀 😀

katarina104
6. júl 2011

@annavi ok, tak hádam sa polepší ten hlien,,,styk ti odporúčam po mrche do cca 11DC, potom čakať na hlien, hlien ktorý sa bude meniť, hlien ktorý je stále biely sa nemení, mal by sa meniť podľa foto,,čo som ti dala, a potom styk obdeň,,,, 😉

annavi
6. júl 2011

@katarina104 no ved aj ja dufam ze sa ten hlien polepsííí...ozaj a vidim ze si niektorím babám odporucila tu sooju..to je co zac?? 😨

katarina104
6. júl 2011

@annavi sú to fytoestrogény, skôr ich odporúčam pri pcos,,polycystických vaječníkoch, tebe zatiaľ odporúčam toto čo berieš 🙂

annavi
6. júl 2011

@katarina104 aha..som len zvedava....ze ci mi to zmierni tie neprijemne PMS..ved uvidime...v sept. pojdem k Dr..a uvidime co povie...alebo este v auguste k nej zaletím.. 😀 😀

katarina104
6. júl 2011

ok, ja idem pekný deň 🙂

annavi
6. júl 2011

@katarina104 oki moja... "hlásim " sa zajtra...papaap 🙂

beava
6. júl 2011

ahojte, poradite mi prosim Vas? Hlien som mavala vzdy v poriadku ... teda vzdy ho bolo dostatocne mnozstvo. Minuly mesiac som prvy krat brala Duphaston, tento mesiac mam uplne malinko hlienu, skoro neurcitelny. Moze to byt duphastonom? A co podporuje vacsiu tvorbu hlienu? A dalsia vec, testovala som si ovulku testami .. stalo sa niektorej z vas, ze by v bol napr. 3 dni ovu test biely, potom rano duch, na obed dve ciarky, vecer duch a dalsie dni zas testy biele? Mohla byt v ten den ovulka? BT si meriam, ale nejak skace lebo teraz nemam nejak dostatok spanku 🙂 dakujem

jania023
6. júl 2011

@katarina104 caaaau..dnes 11 DPO a test stale negat..co myslis uz je to stratene?ja myslim ze ano ☹

jania023
6. júl 2011

@beava s tymi testami to moze byt LH hlaninas rychlo stupa a potom klesa takze to moze byt

katarina104
6. júl 2011

@jania023 kým nepríde mrcha, tak nádej je stále, ale menšia 😵

katarina104
6. júl 2011

@beava dufík môže zmeniť hlien,,,mať hlien ešte neznamená,že ovu bude, za ovu môže LH ,,,ak máš graf tak ho sem daj 😉

jania023
6. júl 2011

@katarina104 myslis ze na 11dpo uz musi ukazat ?mala som mierny pokles na myslim ze 8dpo zeby na 3 dni po uz ukazal test?
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf

katarina104
6. júl 2011

@jania023 je to fakt individuálne, niekto zahniezďuje do 12DPO, ak si včera dohniezdila,lebo tá teplota dnes stúpla, tak dnes to hcg nemusí byť až tak veľké, aby ho test zachytil, no neviem moja,musíš čakať, že ako to dopadne..ale teplota sa drží, no to si mala aj minulý cyklus pozerám, ale dobre,že testuješ,, a chcem sa opýtať na ten hlien, ako tento mesiac, bol nejaký fajn?

jania023
6. júl 2011

@katarina104 ahoj veris na teoriu ovu testov v tehu co si o tom myslis mam tu test po ovu asi pred tyzdnom vcera vecer a dnes o 19h20
co sa hlienu tyka tak bol tento cyklus 2 dni ale nie nejak vela ale bol

denda29
6. júl 2011

@katarina104 ahoj...kupila som dnes befoli, b6 a magnezium..tak a teraz sa chcem spytat vsetko mam brat lebo plus berem aj kyselinu listovu a ecko 🙂 nie je toho Bcka vela??? 😅

lilik15
7. júl 2011

@denda29 ahojky moja kde si zohnala befoli??ja som ho v ziadnej lekarni nemohla zohnat vrr tak som kupilapiridoxin 🙂

annavi
7. júl 2011

@katarina104 ahoooojky mojaaaa... tak ja dnes klesaaaam...takze mrchata ide... 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
no neeeva....len nech uz dojde..zaciname druhe..kolo.. 😀 😀 😀

annavi
7. júl 2011

@katarina104 taakze mojaaa...hláásim 1 DC... 😝

eviq
7. júl 2011

@annavi ahoj, citala som si tvoje prispevky, ze ste sa snazili prvykrat - my tento mesiac tiez prvykrat po dvojročnej pauze, ale nevyslo to, test negatívny, zajtra cakam mrchu....tak ti len chcem zapriat vela stastia, nech sa podari 🙂

annavi
7. júl 2011

@eviq ahojky..no my sa snazime uz skoro dva roky...ak to spočííítam... 😀 😀 😀 ..len sme si dali pauzicku..a pol roka sa nesledovali...hmm..aj tak sa nezadarilo..teraz vlastne prvy cyklus meriam...tak uvidime co sa bude diat v druhom kole... 😀 nechavame to vsak este v tej volnejsej "sfére" ale ak sa nezadarí do okt. nov. tak to uz budeme "radikalnejsie" riesiť. 😉 😉 vy mate nejaky problem ze sa nedarí??drzim palce aj vaaam..nech sa cim skor zadarí.. 😉

eviq
7. júl 2011

@annavi dakujem 🙂 ja som bola tehotná dvakrát v roku 2009 - raz neplánovane a raz plánovane, ale prišla som o obe....potom mi zistili trombofíliu. potom sme si dali pauzu a nesnažili sme sa, až teraz v júni prvýkrát...ale nevyšlo, včera som bola na krv a hcg je negat. trošku som z toho bola skalmaná, čoskoro budem mať 30 a už by som chcela bábo...teraz trošku aj ľutujem tú dvojročnú pauzu v snažení...rozmýšľala som aj ja o meraní BT, ale veľmi sa mi do toho nechce...asi počkám ešte 2 mesiace a keď sa nezadarí, tak začnem merať aj ja...v posledných mesiacoch mi aj dosť zoslabol menzes, neviem, čo by to mohlo znamenať...

annavi
7. júl 2011

@eviq to mi je luto..tych tvojích dvoch anjelíckov 😔 😔 😔 ...... no ja si myslim ze by mala zacat merat... aspon budes vediet ako tvoje telo pracuje...kedy je ovulka..a ci je vsetko tak ako ma byt..hm?? ja som sa pravdupovediac merania trosku obávala...pretoze ked som predtým merala tak som sa do toho snazilkovania taak dostala ze som bola uplne mimo...a aj mi to skoro znicilo 10čný vztah... 😒 preto sme si dali tu pauzu..od merania...teraz sa to snazim brat s nadhladom...tiez som bola teraz trosku sklamana..ved kto byl nebol kto tuzi po babetku..ael beriem to tak ze na buduce to vyjde... 😵 😵 😵 ja mám o mesiac 30..tak mi nieco hovor... 😀 😀 😀 😀 😀

eviq
7. júl 2011

@annavi aj ja mám o mesiac 30 😀 , 5. augusta 😀 a ako to vlastne treba merať?