Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

prettybaby
30. máj 2008

dunda, aj mne povedala, ze tak 5-6 MESIACOV to budem brat
ja idem na druhykrat teraz brat.-)tak ako ty🙂

katulikzlatulik
31. máj 2008

Ahoj Dunda, mne doktorka predpisala D na dva mesiace, a potom mam prist na kontrolu... a co dalej, tak to vobec nepovedala.. no uvidime...

misule82
1. jún 2008

Ahoj holky, tak jsem dnes ráno poprvé zobla duphaston. Radši jsem počkala až po snídani, aby mi nebylo blbě. Tak jsem zvědavá a doufám, že to se mnou nic neudělá. Taky jsem zvědavá na BT, protože třeba agolutin mi teplotku zvedl.

misule82
1. jún 2008

ještě přidávám graf na ukázku 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/205cfc

prettybaby
1. jún 2008

tak caute kocky, ja akurat mam dilemu , ci dat uz dnes duphaston alebo az zajtra, mam brat od 17 DC. to je zajtra. mrcha mi taka zacala 17.maja, ale uz 16teho v noci, troska krvi bolo - ale tancovala som vtedy do rana a nic, az rano sa rozbehla. tak ze ci dnes dat alebo zatjra, ale asi az zajtra
pekny zvysok vikendu

saska1
1. jún 2008

ahoj sasulka 🙂
ja by som asi až od zajtra...17den od krvácania...
apropo, ja mám brať duphík od 14DC...a úplne som naňho zabudla...tak som začala až 15DC. 😀 som úplna sklerotička

prettybaby
1. jún 2008

ahoj sasulka 🙂
no nevadi, ja som mala minuly od 17 DC? ale kedze bol 17 den ked mi to lekarka predpisala, tak povedal,a nevadi, aj ked je zajtrA 18 de, zacnite aj tak
to by az taku sarapatu nemalo narobit 🙂 tak zajtra zacinam .-)

katulikzlatulik
1. jún 2008

ahoj pretty, ja si tiez myslim, ze zober radsej zajtra D... a ked ho zacinas brat v 17. den tak potom dokedy? lebo ja ho beriem od 14.-25.dna...

prettybaby
1. jún 2008

ahoj katulik do 25 DC

dunda80
1. jún 2008

Ahojte, je tu niekto? Ja som začala brať dnes druhé balenie duphastonu a uvidíme čo sa bude diať 🙂

prettybaby
2. jún 2008

ahoj dundi, ja den tiez druhe 🙂

maja.ka
2. jún 2008

dobre ranko 🙂
chcem sa vas spytat, ci ma vobec vyznam zacat brat D, ked v tychto dnoch prebieha ovu a manzel je prec, takze zo snazenia nic nebude ☹ dik

katulikzlatulik
2. jún 2008

urcite by som D brala hoci nemas manzela doma... to by Ti malo vytvorit vhodne podmienky do dalsieho mesiaca... 😉
aspon mne to tak tvrdili...

prettybaby
2. jún 2008

janse maja.ka- preboha to nevynechaj len kvoli tomu

katulikzlatulik
2. jún 2008

ahoj pretty,
zaujimave, ze ho beries od 17-25. dna... vlastne tu ho kazda zacina iny den, ale vacsinou koniec je toho 25, no nie?

prettybaby
2. jún 2008

ahoj katulik 🙂 no , este som sa tu nestretla s niekym, kto ho berie tak ako ja 🙂

maja.ka
2. jún 2008

diky baby, mozno este ovu zastihneme v stredu vecer, ked sa vrati, to budem 15 DC a 16DC ho zacinam brat 😉

prettybaby
2. jún 2008

16 DC? zaujimavy zaciatok brania 🙂
to som tusim este nepocula
urcite ho nevynechaj

dunda80
2. jún 2008

Ahojte babulky. maja.ka Ty ho berieš,len kôli otehotneniu?

maja.ka
2. jún 2008

pretty preco zaujimavy zaciatok brania? nechapem 😕
dunda ano kôli otehotneniu, keby nam to vyslo, tak je to kôli udrzaniu plodu a vy preco beriete?

dunda80
2. jún 2008

ja to beriem na úpravu krámov a samozrejme aj na lepšie otehotnenie 🙂

prettybaby
2. jún 2008

ja na to na co dunda
maja.ak ,lebo som zatial citala len 15 DC a ine, 16 ty nie 🙂 ale to je vpohoooo🙂

zuzik25
2. jún 2008

prettybaby, ja som zatial stale brala D od 16 DC a dokonca raz aj od 35 DC (nechcel mi pichat agolutin). Zavisi to asi od toho, ci chces byt tehu alebo len upravit cyklus, ci mas kratky cyklus, dlhy ... a tak.

prettybaby
2. jún 2008

zuzik, vsak oki, ja len som napisala , ze som to este necitala, nie ze to je zle 🙂

maja.ka
2. jún 2008

ja mavam cyklus 28-30dnovy, takze ja ho man na to otehotnenie a hlavne na udrzanie a podporu plodu..

zuzik25
2. jún 2008

prettybaby, tak uz vies o informaciu viac 😉 Si myslim, ze ked ho zacnes brat neskor, tak aj mrsula pride neskor. Ale pri mojom cykle sa uz nevzrusujem a som rada, ze vobec po Duphastone pride.

mariettka27
2. jún 2008

😉 ahojte babulky.Chcem sa pridat do diskusie o Duphastone.Beriem ho už druhý rok.Zo začiatku to bolo na upravenie cyklu a posledné mesiace na podporu otehotnenia.Zatial však stále nič,akurát mi po nom býva prvé 3dni užívania nevolno a mám bolesti.Beriem ho od16-25DC a mrchu mávam konečne akotak pravidelne.Mávate niektorá tiež bolesti?

prettybaby
2. jún 2008

ahoj mariettka, ja beriem od 17 - 25 DC a tiez na upravu cyklu a vytvorenie podmienok pre otehotnenie. vitaj u nas🙂

prettybaby
2. jún 2008

bolesti nemavam - teda neda sa to nazvat bolestami, len dnes (prvy den druheho brania) tak divne citim brucho, ale bolest to neni

saska1
2. jún 2008

ahojte kočky...
ja beriem duphík od 14-25DC, ale nemám pocit, žeby mi zaberal na špinenie...
ahoj sasulka 🙂 toť môj graf...úplná hroza.. ☹ http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... kukala som sasi ten tvoj...vyzerá že ovulka bude dnes...tak budeš snažilkovať, čo,? 😀
u mna tento mesiac asi anovulák 😠