Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

denda29
30. júl 2011
katarina104
30. júl 2011

@denda29 ahoj, dnes si netestovala? no drží sa to zubami nechtami, musíme počkať do 14DPO 😉

denda29
30. júl 2011

@katarina104 nie lebo aj vcera vysla druha velmi slaba ale po limete tak ma to nebavi testovat

kajuska09
30. júl 2011

ahojte. beriem Duphaston, lekar mi kazal pri spineni zvysit davku na 3 krat jednu tabletu denne. Bola som vo stvrtok na kontrole a babo je v poriadku. Len ja spinim uz tyzden aj po zvyseni davky. Stalo sa Vam to?

lucka1987
30. júl 2011

@kajuska09 hej stalo... duphaston nezabrani uplne spineniu.. dobre je si kupit aj ascorutin.. je volnopredajny.. je proti krvacaniue a spineniu...a magnezium na upokojenie maternice tiez.. tiez je volno predajne a uziva sa bezne pri takychto problemich.. aj ja som to tak uzivala...
hlavne ze je babo ok.. a doktor nepovedal preco spinis?

kajuska09
30. júl 2011

@lucka1987 vdaka za radu. no doktor ma pozeral a povedal ze nevidi ze spinim, co je zvlastne, lebol kazdy den mam tmavohnedy vytok, aj ked vacsinou len jednorazovo... povedal ze spinenie musi prejst, inac mam prist na kontrolu. A pocula si o Utrogestane? to je o dost silnejsie. Kamoska mi dala 2 tablety, len neviem ci to mozem len tak zamenit s Duphastonom...

lucka1987
30. júl 2011

@kajuska09 no utrogestan sa ale vklada do posvy nie? a tiez treba nan predpis... ale len tak ti ho neda doki... urcite si ho nedavaj.. su to silne homony a dve tablety by ti aj tak nezabrali, kedze musis brat urcity pocet dni....

kajuska09
30. júl 2011

@lucka1987 ano, je to vaginalne. Mas pravdu, nebudem si ho davat. Ved lekar snad vie co robi. Kazal mi len lezat, tak verim ze spinenie prejde. A ascorutin si kupim, dakujeem pekne 🙂

denda29
30. júl 2011

@katarina104 no ale dnes mam vytok taky natahovaci 😨 nevadii???????

denda29
31. júl 2011

@katarina104 dobre ranko ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/deni
vcera vecer ma bolelo uz brucho myslela som ze mrcha dorazi ale nic..dnes mi je uz lepsie. hlien taky lepkavy.
test znova negativny iba ten duch ma tam strasi ale vzdy po limit mozno je test vadni ale ked si spravim poobede z toho iste testu tak tam neni ani duch..tak ja neviem naozaj musim cakat do mrchy a potom sa rozhodne lebo ja mam mrchu presnu ako hodinky 😉

katarina104
31. júl 2011

@denda29 ahoj,stále sa držíš, to je dobre, máš LF aj 15 dní tak by som počkala do 16DPO a testovala mama 10 😉 aby sme dali dufík ak bude pozit. 🙂

denda29
31. júl 2011

@katarina104 ten dufik je ale na predpis nie ???? no ale ja nevie ci z toho aj tak nieco bude ☹

annavi
31. júl 2011

@katarina104 ahoj moja..tak ja takto.. takze ovulka je jednoznacne ista... 😅 http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec uvidime ako to bude pokracovat... 😉 ozaj citim sa tam dole tak trosku kyslo..nemam ani vytok ani nic zapachajuce ale take kysle...co to moze byt???hlien mam kremovy biely..nezapacha za rybacinou ale citit kyslo..h m???mam nasadit nejake vitaminy??ani ma nic nesvrbi..hm???pretoze tento mesiac neberiem ziadne vitamínky...

nelynka
31. júl 2011

baby chcem sa opytat..ked beriete duphaston..
kedy vas zacinaju po nom boliet prsia a podbrusko??

jania023
31. júl 2011

@nelynka Niekedy prsia ani nebolia ale podbrusko citim tak 2-3 dni pred ms..tentocyklus ma bolia prsia jak des zavcali Den pred ovu potom Na 2DPO prestali a Na 4DPO znova zacali a m'en sa to stupnuje ta bolest 😠

fori
1. aug 2011

@nelynka mě je po něm zle hned za 2 dny co ho začnu jíst. je mi na zvracení, bolí břicho......

denda29
1. aug 2011

@katarina104 http://www.fertilityfriend.com/home/deni
moja dnes uz aj brucho pobolieva pevne verim ale ze nie preto lebo mrcha prida 😅 zajtra testnem ak dovtedy nedojde 😵

petra273
1. aug 2011

ahoj, chci se zeptat - jsem 5DPO, od soboty beru duhpaston, břicho mě včera bolelo děsně a jen tak jsem zkusila ovu test a byla tam čárka....Je to normální?

katarina104
1. aug 2011

@denda29 silno držím palce ráno som tu 😉

katarina104
1. aug 2011

@annavi ahoj, no ovu bola, podľa hlienu a teploty 😉 ak cítiš kysle môže to byť infekcia, styk nemajte teraz radšej, vitamíny ak máš befoli, C,E a zinok, magne 😉

jania023
1. aug 2011

@petra273 ahoj na ovu teste je stale nejaka ciarka to je normalne musi byt pozit. ak by relativne mal ukazat tehu...ja mam dokonca pozit ovu test pred ms takze nevyhadzuj testy nanic pockaj chcvilku a urob tehu test

petra273
1. aug 2011

@jania023 s tím nepočítám, radši 😒 , já jen že mě nikdy ovu testy nic neukázaly, až ted s clostíkem 😀

denda29
1. aug 2011

@katarina104 no moja mrcha dorazila so silnymi krcami co ja nezvyknem mat vlastne po porode mam teraz asi druhy krat take silne krce a hned mrcha...sakra 😠

strihalka
1. aug 2011

jupiiii, hlenik ze se natahuje zvykacka.)))ze by prece?to byl ten slavny hlenik? http://www.fertilityfriend.com/home/353109

annavi
2. aug 2011

@katarina104 ahojky moja..no tu kyslost uz necitim..dnes mi je uz okeeej...som sa uz zacala obavat.. 😨 😨 tak ja dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec ...

katarina104
2. aug 2011

@denda29 och moja, je mi to ľúto,, 😔

denda29
2. aug 2011

@katarina104 aj mne ale nevadi..posledny mesiac idem brat este vsetko a merat verim ze sa zadari a ak nahodou nie tak koncim trocha od toho vypnem ☹

katarina104
2. aug 2011

@denda29 len sa snaž myslieť pozit., veľmi veľa robí psychika 🙂 skúsime nasadiť po ovulke dufík,,čo ty na to? 🙂

denda29
2. aug 2011

@katarina104 este som nemala dufikk..kde ho zozenem?? lebo mne take nechci dr. predpisat..vravel ze to pojde aj bez tabletiek

katarina104
3. aug 2011

@denda29 no je iba na predpis, alebo popros niekoho z fóra ak sa mu zvýšil, skúsim niečo vybaviť 😉 a m.m. kúp tiež vitamíny tie spermijky sa mi nezdajú 😒