Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

dunda80
23. júl 2008

Ahojte babenky tak ako sa mi máte?už som sa dáko dlho neozvala.
Ahoj pretty moja,ako sa mi máš?Ja už od dnes zase papám náš liečik duphaston,tak uvidíme ako to pôjde dalej.

marcy28 myslím,že menzes asi nedostaneš,až ked doberieš ten duphaston.

prettybaby
23. júl 2008

mojaaaaaa,ahoj uz som ta hladala 🙂tak sa drz, ja od nedele opat idem na to

marcy - asi az po dobrati

ivuskaa1
23. júl 2008

Ahojte babenky, chcem sa opýtať aké máte skúsenosti s Clostilbegytom? Mne ho doktorka nasadila tak, že ho mám brať na 5.deň cyklu 2krát 1 tabletu (5 dní) a na 16.deň cyklu mám brať Duphaston takisto 2krát 1 tabletu denne (10 dní). Má niekto takéto skúsenosti s týmito liekmi? Doktorka mi pred užívaním vzala len krv, nerobila mi žiadne odborné vyšetrenia, tak som z toho taká neistá čo a ako?

prettybaby
23. júl 2008

ivuska, ja nemam, len duphik beriem, mozno babenky ostatne budu vediet

bay
23. júl 2008

Ivuskaa, ja tiez beriem len D. Clostilbegyt je na ovu, nie? Cize najprv podporis rast folikulov a potom aby mali lepsie podmienky na pripadne uhniezdenie 😉

bodzlomu
24. júl 2008

bay, chcela som sa opytat,ci nahodou nevies,ake velke by mali byt folikuli pred tym ako sa uvolni dozrete vajicko,resp. ake su asi velke pri ovulke? diky 😵

bay
28. júl 2008

cca 24mm 😉

bay
28. júl 2008

Aj vam sa stava, ze ked jete Dupik, tak vas nafukuje? Ja sa vzdy citim ako tovaren na metan 😅 ☹

tinau
28. júl 2008

ahojte baby 🙂 ,

ja tiez beriem duphaston na upravu cyklu. mne chodila mrcha vzdy pravidelne a ako sme sa zacali snazit, tak zrazu zacala aj mrcha vynechavat a neprisla az po vyvolavacke ☹
Dnes je uz 4. den od vysadenia D a stale som nedostala mrchu 😒 uz som z toho niekedy zufala.....
Myslite, ze si uz mozem urobit tehu test? Prsia ma bolia uz dva tyzden dozadu...

mirip
28. júl 2008

Prsia pri duphastone zvyknú bolieť tak to netreba brať ako príznak tehotenstva, mna zvyknú bolieť a sú citlivé počas celého brania Duphastonu až do menzesu.........

tinau
28. júl 2008

aha, jasneee
dakujem 🙂
takze asi dostanem mrchu.... fuuuuuj 😠 😀
co uz, raz to snad pride 😉

mirip
28. júl 2008

no ja mávam bolesti prs po nom ale teraz to nechápem, dnes beriem posledé dve ale včera som špinila, ani nie špinila, len trochu na toaletáku a ked som nahmatala krčok tak tuhý a potom prst ked šiel von tak krvavý, dnes len trochu......no nechápem to som 22DC teda 10DPO

bay
28. júl 2008

Mirip, nechcem ti brat iluzie, ale toto som mala aj ja minuly cyklus. Najprv len kvapka. (niektore dni, nie kazdy) asi tyzden. Krcok stale tvrdy. Az ked som zacala fakt krvacat (teda jatky poriadne), tak cipok zmekol 😅
Ale snad ti uz nezmakne 😉

mirip
28. júl 2008

no ja mám dostať Ms až 5ho 😒

bay
28. júl 2008

Tak snad sa prcek len uhniezdoval 😉 😉

mirip
28. júl 2008

no asi nie som dnes testovala 10DPO a prd /palička 😒

bay
28. júl 2008

😀 😀 😀 A co si cakala??? Ved to aj chvilu trva kym nabehne dostatocna hladina v krvi od uhniezdenia 😉 Takze vydrz a skus najskor o tyzden... 😎 A to uz budu pekne // 😵

mirip
28. júl 2008

no o týždeň to bude skor menzes

bay
28. júl 2008

Snad nie ☹ Kolky mesiac beries Duphaston?

mirip
28. júl 2008

ja to mám trochu iné ko ostatné baby ja ho nemám na úprvu mnezesu, teraz ho beriem 6mesiac 3som ho brala s clostylom, 1bola pauza a teraz ho beriem 2hý s fostimonom, teda jedno pred ovulkou a duph po ovulke

bay
28. júl 2008

cize podporujes ovu a potom prip. tehu?? teda neviem na co je fostimonom 😅

mirip
28. júl 2008

na rast folíkov

bay
28. júl 2008

no tak verim, ze to tento mesiac vyjde. budem drzat palceky..

mirip
28. júl 2008

po troch rokoch by to bol zázrak...........ale tie sa nedejú u nás ale u druhých báb v iných manželstvách 😔

bay
28. júl 2008

Zazraky sa daju vsade 😉 Len u niekoho to trva dlhsie... 😒

misule82
28. júl 2008

Zdravím holky 🙂
Tak jsem se vrátila z dovolenky a teď jsem třetí den třetího balení duphíku. Strašně to letí 🙂
Zatím jsem pořád bez ovu. Teď ve středu jdeme na spermio a příští pondělí bych se měla dozvědět výsledky HP. Tak se trochu bojím... I když čekám zvýšený testosteron podle příznaků. Ale uvidíme. Příští cyklus budu brát clostil jednou denně. Tak jsem docela v nervech, jestli mi to vyvolá ovulku. Byla by to první ovu po půl roce. Už chci mít taky šanci snažit se o mimi 😉

hrusti
28. júl 2008

Misule: drzim palce. Neboj, doktori jsou vsemocni! Kamoska nemohla otehotnet, snazili se dlouho a kdyz prisla do CAR, tak ji doktor rekla, ze pokud ma delohu, tak ma vyhrano 😀 Takze klidek 😀

bodzlomu
28. júl 2008

hehehe tak to bol doktor srandista...ale aspon tu tvoju kamosku podporil a dodal jej nadej. U nas v meste takych doktorov asi ani nemame 😖 Ked sa clovek na nieco aj opytat,tak cumia,nic nepovedia.... Ked mi daval ten moj D na upravu cyklu a podporu tehotenstva,tak sa ma opytal,ci ho chcem...tak som povedala,ze on je doktor,ze sa do toho nevyznam,ale ze mu dôverujem,a on povedal,ze rozhodnut sa musim sama...ale samozrejme hned 😒 tak ked som dosla domov,nasla som si tuto stranku a tu sa stale dozvedam,tolko zaujimavych a uzitocnych veci,ze az 😵 a som rada babenky..... pekne snazilkovanie a diky diky diky

prettybaby
28. júl 2008

kocky caute, dnes drhy den duphik
zacinaju ma didiky pobolievat, to neznasam☹po dobrati opat pride☹

misule82
29. júl 2008

Já jak teď beru třetí balení duphastonu, tak mě poprvé bolí bradavky 😒 oni ty bylinky asi fakt k něčemu budou, protože tohle je první cyklus, co neberu femigard, takže aspoň na tohle pomáhal....