Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

culinka
6. aug 2008

ahojky este nespis? 😉

prettybaby
7. aug 2008

ahoj culinka.-)

bocianka
7. aug 2008

bre ranko vsetkym 🙂 pretty je urcite tu, zeee? 😀 dnes rano som zhltla poslednu pilulu, ale asi pride mrcha, citim to tak.
bodzlomka, presne pozityvne myslenie, pozitivny testik 🙂
zdravim aj culinku a marietku 😎

prettybaby
7. aug 2008

ano bocianka🙂 pracujem ale pri tom sem klikam ?🙂
uvidime, ja taky pocit mam od vysadenia, ale to si mozno aj nahovarame🙂

bocianka
7. aug 2008

pracujes v Pezinku ci BA?
mozno hej 😀

bodzlomu
7. aug 2008

baby chcem sa vas popytat,kedy je najlepsie sa milovat,ked si rano nameriam najnizsiu teplotu,alebo az ked si dalsi den nameriam tu zvysujucu sa? V tomto ohlade som novacik 😒 Mojho dokiho ani nenapadlo,ze si mam merat bazalku,poradila mi to az kamoska ☹ Ten moj doki je zaspaty! 🙄

prettybaby
7. aug 2008

bocinaka v BA🙂
bod zlomu, no kukni nam moj grafik, ta vyznacena cast je obdobie ovulky, 19 DC? je ovulka, nejlepsie je pred aj po den, samozrjeme aj v den ovulky. Ale ja si stale myslim, ze kedykolvek sa da otehotniet
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

bocianka
7. aug 2008

ahojcek, ja zial neviem poradit, ale tiez by ma to zaujimalo 🙂

prettybaby
7. aug 2008

kukni bocianka, napisala som🙂

bocianka
7. aug 2008

feeha, pekny grafik 🙂

dankakk
7. aug 2008

bodzlomu, ja myslim ze asi ked namerias najnizsiu teplotu (ale to vies az po tom ze budu vyssie 😅 ) ... lebo ked stupne, tak uz je po ovulacii. pri ovulacii dojde k uvolneniu dakeho hormonu, co zvysi teplotu tam dole... aspon myslim... ja si to tak dajak predsatvujem 😅 😉

prettybaby
7. aug 2008

noooo, pekny pekny, ale keby aj ta mrchana pekne dosla. ak teda prist ma

katka444
7. aug 2008

ahojte. mne dnes doki predpisal duphostan. som 18 DC, tak ho uz mam brat az buduci cyklus od 14DC. pomohol vam niektorej k otehotneniu?

prettybaby
7. aug 2008

ahoj katka, ja som dufam na ceste k tomu 🙂

dankakk
7. aug 2008

katka a kvoli comu ti ho dr predpisala? mala si nejake priznaky nedostatku progesteronu (ja som pred mrchou aj 4 dni spinila a LF mam cca11 dni)?

bodzlomu
7. aug 2008

pretty...nooo ten grafik je pekny 😉 hlavne mrsku necakaj, bodaj by ti teplotka neklesla a mala by si ine "starosti" 😀 Take by som aj ja brala 😵 Takze ked sa moj graf ako tak podari, pridam aj ja 😎
dakujem ....Pekny vecer vsetkym...

bodzlomu
7. aug 2008

pretty a ty mavas pekny 28-dnovy cyklus?

mariettka27
7. aug 2008

Ahojte všetky duphastonáčky aj neduphastonáčky. 😅
culinka,ty nočný vták,ty si včera ešte nespala o jedenástej?Tamarka chodí kedy spinkat? 😀

culinka
7. aug 2008

ahojky mariettka,ja chodim spavat tak kolo dvanastej tamca to sidlo male prave zaspalo.... 😎

hrusti
8. aug 2008

ahoj holciny, ja jsem nakonec Dufik vysadila, protoze mi po nem nebylo dobre. Zacala jsem pit Femigard a merit BT, tak uvidime. Tenhle prvni mesic jsem si merila teplotu v ustech, ale prislo mi, ze mi teploty litaji, tak od dalsiho cyklu budu merit "dole" 😉 Cekam, ze koncem pristiho tydne by mela dorazit mrcha. Vlozila bych sem svuj grafik, ale nejak nevim, jak na to ...

katka444
8. aug 2008

ahojte, mne dufik napisal ked som mu povedala, ze sa 8 mesiac snazime a nic. a ze ak to nepomoze, tak mam v oktobri prist a da povysetrovat i mna i manzela.
ma sa dufik zacat brat od ovulky? ja som dnes 19DC a ovu nikde (podla teplot) ale nehovorilo som mu ze meriam. a kazal mi zacat brat az od buduceho cyklu od 14DC. tak ak by som ho zacala brat na buduci cyklus na 14DC a ovu pride az na 20 dc nevadi to?

bocianka
8. aug 2008

ahoj hrusti, naozaj? som myslela, ze Dufik je bezproblemovy. mne velmi pomohol. hehe, meraj dole radsej 🙂 ako dlho sa snazite? iba skopiruj link a vloz ho sem

bocianka
8. aug 2008

ahoj katka, mne tiez povedal, ze najskor D a ked nezaberie, tak nieco silnejsie. ja ho papam 16-25DC, bez ohladu na to, ci mam ovulku, tak nevim 😒

katka444
8. aug 2008

a mas problemy s cyklom? lebo on sa zvykne brat aj od 5 DC, podla toho aky mas problem. je to popisane v pribalovom letaku. z toho som usudila, ze mne ho asi dal na podporu zlteho telieska.

bocianka
8. aug 2008

ano, ja som po vysadeni HAK nemala ziaden cyklus

katka444
8. aug 2008

aha, tak tebe ho dal nato aby bola menstruacia. ja som nemala problem s cyklom po vysadeni. chodi mi to na 29-32 den. ako kedy. kolko sa snazite?

bodzlomu
8. aug 2008

bocianka,ani ja som po vysadeni HAK nemala ziaden cyklus a tak to vyzera,ze ani po vysadeni D som nemala ziaden,takze ho papam zase ☹ Tento mesiac som si zacala merat bazalku,tak ked bude po tomto cykle hodim sem link ,hadam sa z toho vyznate lepsie ako ja a poradite 😉 😎

bodzlomu
8. aug 2008

Docitala som sa,ze spermie dokazu vajicko oplodnit aj 40 hodin po styku,ked su samozrejme zdrave a dost rychle 😅 Takze by nevadilo mat styk aj den-dva pred ovulkou....vraj

bocianka
8. aug 2008

hej, ale zaroven sa ma pytal, ci by som uz chcela byt tehu, cize aj ako podporu. take 4 mesiace sa snazime. a vy?

katka444
8. aug 2008

ahoj bodzlomu. ja tiez meriam teplotu. hod link, mozem ti poradit ak mas nejake otazocky 😉