Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
4. júl 2011

@katarina104 to ano...bez styku smeee... 😉 zajtra by som mala dostat mrchu>.to by som bola 31 DC....len ja mavam cykly 35-36 dnove...tak uvidime ako sa to vyvinie... 😉

katarina104
4. júl 2011

@strihalka ahoj, ešte nie je isté či ovu bola, daj si 2x1 tabl.ak už dávaš na 10 dní 😉

katarina104
4. júl 2011

@annavi zajtra ešte mrcha nepríde, nemôžeš rytmicky počítať, každý cyklus je iný, LF musí byť 12-16 dní,,,

annavi
4. júl 2011

@katarina104 jaaaaj...a podla teba kedy asi??príííde?? 😕 😕

strihalka
4. júl 2011

@katarina104 no ja bych rekla, ze ano......no dobre, ted dufik nemam u sebe, takze vecer vemu a rano nasadim taky a najedu na system 2x denne, rano vecer.....dik

annavi
4. júl 2011

@katarina104 no ako potom ostatne baby vyrataju presny den kedy dojde mrcha...napr. ze maju 30 dnovy cyklus stale..to je potom rytmicky vyratane..či??? 😨 ja som zda sa ina... 😕

katarina104
4. júl 2011

no ak budeš merať dlhšie, tak budeš vedieť aké máš LF, a kedy príde mrcha, niekomu 12DPO niekomu 16DPO, je to individ. ak budeš mať LF 14 dní, tak ju čakaj cca za 3dni 😉

annavi
4. júl 2011

@katarina104 jeeej..dakujem moja..za odpovede...sa pytam jak šišina, že??? 😀 😀 😀 oukej uvidime...ako to bude pokracovat... 😀 som hrooozne zvedavaaa... 😀 aj ked ma trapi ten "hlien"....dufam ze to nebude nic vazne...

katarina104
4. júl 2011

@annavi to je ok, pekný deň, pa 🙂

annavi
4. júl 2011

@katarina104 aj tebe..papa... 😉 🙂

katarina104
4. júl 2011

čau holky idem ja papa 🙂

sarafortuna
4. júl 2011

@katarina104 ,
Katka, v toľké šťastie ja neverím... 😕 😕 😕
mám jedno balenie doma ale už len asi na 6dní, tak uvažujem či si ho nedám aspoň do 10.dpo a potom testnem ..
len mám trochu obavy, že či to nevadí, že som od 15dc-24dc brala dufík a teraz od 34-40dc zase...
alebo si ho nechám na horšie časy a teraz si asi zvýšim B6 (už som včera zvýšila)

zase ma doktorka zjazdí, že som sa mala ozvať, no ona by ma asi pozvala na vyvolávačku... hoci aj to je progesterón... 😀 😀 😀

jania023
4. júl 2011

@katarina104 ahoj ja aj tak testujem o dusu coked motyka vystreli 😀

katarina104
4. júl 2011

@sarafortuna mrcha určite príde ak si mala ovu, čo si mala 🙂 ale držím palce aby nedošla, ten dufík by som dala až ak zistíš,že si tehu,zatiaľ to vyzerá byť ok podľa teploty,,,, 🙂
@jania023 😀 😀 😀 ak máš testy tak testuj koľko chceš....

jania023
4. júl 2011

@katarina104 no ved sa uvidi co z toho bude ..idem na dovolenku v sobotu tak nebudem na nete tizden tak asi nebudem ani testovat lebo na dovce na to s... 😅

jania023
4. júl 2011

@denda29 ako??testovala si uz dnes?u mna staaale bielo bielsie uz ani nemoze byt 😅 😅

denda29
4. júl 2011

@jania023 stale a aj teplota klesla takze cakam mrchu lebo klesla poriadne aj brucho uz citim 😒

lilik15
4. júl 2011

@katarina104 ahoj katka tak dnes prisla mrcha 😒 nevadi tak ideme na dalsie kolo..tie vytaminy befoli nemozem nikde zohnat nemozem kupit ine vitaminy?inak ja som citala v letaciku o tom clostilbegyte ze pri pravidelnom 28dnovom cykle sa nasadi 5dc no a tak mi to kazal aj doky ale ja mam cyklus 38dnovi..nevadi to?nenasadim ho skoro?tym sa mi asi aj ovulka posunie ze?

denda29
5. júl 2011

@jania023
@katarina104 ahojte baby tak ja hlasim som dnes 1DC zaciname od znova sakra ale nevadi co uz hadam sa to raz uz podari 😠

lilik15
5. júl 2011

@denda29 ahoj to mi je luto vidm ze sme na tom rovnako ja som dnes 2dc aspon budemespolu snazilkovat 🙂
hlavu hore moja vide to 🙂

denda29
5. júl 2011

@lilik15 jeej dakujem tak idem nato spolu hadam to vyjde skusim este tento cyklus nejake tie vitaminy tak ti drzim palce 🙂

lilik15
5. júl 2011

@denda29 aj ja tebe drzim velmi palce 🙂)ja zacinam tento mesiac s clostilbegyt tak som zvedava ci pomze 🙂 kolko sa uz snazite?

denda29
5. júl 2011

@lilik15 ja este si dam tento mesiac tu fytosuju tak uvidime... kamoske tiez predpisali clostilbegyt a hned prvy cyklus stym otehotnela tak ti velmi drzim palce 🙂 .
No my sa snazime uz vyse roka ale tak fakt asi pol roka 😉 draheho mam casto choreho takze asi tam bude chyba..zatial to nechame tak a uvidime co dalej

lilik15
5. júl 2011

@denda29 heej?prvy mesiac no super juj keby sa aj nam tak rychlo zadarilo to by bolo skvele 🙂my sa uz snazime rok preto dr teraz nasadil ten clostil 😒 moja verim ze tento mesiac to obom vide 🙂 vidim ze ty uz mas dcerku 🙂

denda29
5. júl 2011

@lilik15 hej hned prvy mesiac zabrolo 🙂
Ano mam uz velku slecnu a som na nu patricne hrda a som velmi rada ze ju mam a aj dakujem bohu za nu 🙂
No ale toto krasne dievcatko nie je nase spolecne dieta a velmi by sme chceli aj spolocne aj ked drahy hovori ze nevadi ked uz nebude dalsie mame Karolinku uz velmi ju lubi. Ale aj tak ja velmi chcem este aspon jedno nevadilo by aj dve 😀

lilik15
5. júl 2011

@denda29 jee moja veeeelmi Vam prajem aby ste sa coskoro tesili s malej bublinky v brusku zasluzite si ju 🙂

denda29
5. júl 2011

@lilik15 No uvidime aj ja by som sa velmi tesila ako male dieta hracke ale uvidime ako to chce osud 🙂 . Moja krsna je bosorka 😵 a vravela ze sa coskoro dockame tak hadam 🙂

lilik15
5. júl 2011

@denda29 budem va drzat palceky aby sa aj vam podarilo vytuzene babatko🙂

denda29
5. júl 2011

@lilik15 dakujem podobne 🙂
Aj si merias BT?

lilik15
5. júl 2011

@denda29 dakujem 🙂
ano meriam si 🙂