Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ktore
24. okt 2011

@cmeliatko mne to prislo na piaty den presne.to je u kazdej zeny inak.teraz som zvedava.

katarina104
24. okt 2011

@kacicqa ak je sliznica príliš skyprená tak dôjde m.s. aj skôr 😉 je to hlavne, ak bola ovulácia

kacicqa
24. okt 2011

@katarina104 No zatia ak mozem porovnat stand. ms a po dufiku tak je intenzivnejsia, bolesti som nemala ani predtym ani teraz.. Akurat sa mi zda, ze je nejak viac takych akoby krvnych zrazenim alebo coho. Mozno je to naozaj ta vyssia sliznica ako pises.

katarina104
24. okt 2011

@kacicqa tie zrazeniny sú sliznica 😉

ktore
24. okt 2011

@kacicqa aj ja som mala viac tie zrazeniny po dufastone....a silnejsiu ms...

kacicqa
24. okt 2011

@katarina104, @ktore no super, vsetko je potom s kostolnym poriadkom...taq cyklus s dufikom bez snazenia je za nami..dalsi nastupuje aj clostil a ideme na to...;o) Uz len aby bol dobry aj zajtrajsi spg;o(

kiss35
24. okt 2011

Ahojte babule 🙂 potrebujem radu 🙂 mam pred ovu a chcem pit dzusik grepovy na lepsi hlienik 🙂 kolko mam za den toho dzusu vypit ? dakujem za rady 🙂)

janielik87
25. okt 2011

Ahoj baby, mam otazocku predtym ako budem volat doktorke a jej sa pytat - Som 4. den po dobrati duphastonu, ktory som brala 16-26DC. Teraz som 30DC a mam slabulinke spinenie. Mozem to povazovat za 1DC? Mohol mi to duphaston v kombinacii s clostilom tak zoslabit? Od piateho dna mam opat brat clostil...a tak neviem kedy zacat ratat. Doktorka mi povedala, ze do 4 dni po vysadeni duphastonu by mala prist ms.

kacicqa
25. okt 2011

@kiss35 myslim, ze mne lauritka nedavno pisala, ze cca 4 dcl na den.

kacicqa
25. okt 2011

@janielik87 no dufam, ze teraz ti neporadim somarinu, ale mne lekar vravel, ze spinenie neratat, az odvtedy ked zacne krv. Myslim, ze pri dufiku je dokonca uvadzane ako vedlajsii ucinok aj spinenie pocas cyklu. Neviem, ja som ho brala prvy raz a ms dorazila presne dva dni po dobrati.

janielik87
25. okt 2011

@kacicqa hmmm.... dakujem. Tiez som si myslela. No ved pockam asi do stvrtku/piatku ak by sa nedostavila poriadna ms, tak volam doktorke. Lebo ja uz som 4. den po dobrati dnes.

kacicqa
25. okt 2011

@janielik87 vlastnu skusenost naozaj nemam, ale kocky tu pisali,z e aj 7 dni po dobrati je to este normalne.

janielik87
25. okt 2011

@kacicqa oki, vies ako...ja len nechcem zbytocne cakat 🙂 dost uz bolo tych 46dnovych cylov 🙂 uz by som sa rada pustila do dalsieho snazilkovania

kacicqa
25. okt 2011

@janielik87 ani neviesh ako ti verim...u mna vzdy idealnych 27-28, ale najradsej by som bola ak by teraz boli len dni okolo ovulky;o)

janielik87
25. okt 2011

@kacicqa No tak ja som odkedy sa snazime za 8mesiacov mala hadam 5cyklov...cize fakt uzas 🙂 a teraz uz by som vdaka hormonom rada mala normalny cyklus ...

kacicqa
25. okt 2011

@janielik87 ako dlho si uz na dufiku a clostile?

janielik87
25. okt 2011

@kacicqa prvy cyklus teraz, preto neviem, co cakat... Nechavali sme to na prirodzeno, ale bohuzial nijaky vysledok. A tak kazdu ms oplacem :/ ved vies... Aj vcera som sa vyrevala, ked som na wc papieri nasla kusok spinenia.

kacicqa
25. okt 2011

@janielik87 jej, taq to sme na to rovnako.. u nas hlavne problem zo spg. Hormony mam len ako nejaku podporu. Ja som dnes 4DC, zajtra zacinam prvy clostil. Prvy cyklus som mala len dufik. No tak dufam, ze budeme spolu dalsi mesiac oslavovat // ;o)

janielik87
25. okt 2011

@kacicqa kiez by moja 🙂 velmi si to prajem 🙂 tak nech uz sa aj ta moja mrsina rozbehne aby som mohla dalej snazilkovat :D Nemas nejaky tip?

kacicqa
25. okt 2011

@janielik87 tak babska rada na urychlenie prichodu ms je cervene vino, to ja ale nepijem. Uz ked citim, ze sa blizi tak horuca vana a u mna ako preddovolenkovy urychlovac vzdy zabrala aj vela nejakeho cerveneho-modreho ovocia..napr. hrozno, cucoriedky, ribezle;o)

janielik87
25. okt 2011

@kacicqa ejha, no cervene vino som mala vcera asi deci a pol a nezabralo a aj kupel som si dala...este skusim to ovocie :D :D ak nejae najdem. Asi pojdem na nakup :D :D :D

kacicqa
25. okt 2011

@janielik87 vyskusaj skombinovat vsetko (vino vo vani s hroznom;o)))), ja po horucej vani vacsinou ltt dobehnem na wecko;o)

janielik87
25. okt 2011

@kacicqa :D:D:D no to je napad...kupim vecer hrozno :D :D :D :D

ktore
25. okt 2011

@katarina104 ahojko.dnes je treti den co nemam dufik.tak cakam na tu slavnu ms,mala by prist lebo aj teplotu mam nizku.kupila som si magne 250,befoli a sarapis.takze este raz sa chcem overit ci som dobre pochopila.vlastne to befoli ma ucinok na progesteron ako dufik???sarapis podporuja tvorbu vajicok?magne pomaha pri vstrebavani?v skratke som dobre opisala?este ten lanovy olej nemam a grepovy dzus

silvijaa
25. okt 2011

ahojte.dnes neskutocne bolesti v podbrusku. mala som pocit, akoby som tam mala aspon kilo zelatiny.ani sediet, ani stat, stale krce a bolesti. teraz vecer je to uz lepsie. som 18 dc.mozem to povazovat za ovulaciu, alebo po? hlien mam tak pomenej, ale taky priesvitny.hlien mam uz stvrty den...v piatok, 21.dc idem na krv, progesteron, tak som zvedava, ake budu vysledky. brala som clostilbegyt 3 tabletky denne.

maximka33
25. okt 2011

@silvijaa ahojky, taky mám dost velké bolesti, včetně píchání, které znám z dřívějška jako ovulaci, tak jsem si jistá, že ovuluju. mám to od 22dc, což je u mně normální. věřím, že vše funguje, ale tu bolest fakt neznám..

maximka33
25. okt 2011

@ktore napiš, po kolika dnech ms přišla. mně po prvním balení až za týden, čili 33dc. pro mě stále pokrok, předchozí ms bez duf. 46 dní.

ktore
25. okt 2011

@silvijaa tie bolesti mas z toho clostilu.ja som mavala take.a ja som mala aj folikularne cysty.bolo to hrozne

ktore
25. okt 2011

@maximka33 no ja ked som prvy krat dobrala tak som dostala take spinenie o tri dni a na stvrty den som riadne krvacala.inak bez dufiku mam cyklus 28-29 dni.pred porodom som mavala velmi nepravidelny a bolo aj 90 dni

nativanativa
25. okt 2011

baby baby , vy isto budete vediet ako je to s krckom ked ste tehu a ked ste pocas ovu a po cervenej hm ?? 😨