Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

jankato30
7. jún 2014

@janderka ahojte ja som uzivala duphastom na upravu cyklu s nim som neotehotnela potom som vysadila vsetko aj duphaston aj clostil... a podarilo sa mi otehotniet aj bez toho je pravda ze cyklus sa mi upravil... predtym som mala vselijako

tdominikam
9. jún 2014

@indiga123 mne sa stalo hneď na začiatku užívania, že popri braní som mala take silnejsie špinenie, ale doktor mi vravel, že si to nemám všímať 😒

allenkovababulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lensam
2. sep 2014

mám brať duphaston 2x denne od 16.-25. dňa na úpravu cyklu a tým na podporu otehotnenia. moja otázka znie, či by som si ten cyklus mohla umelo natiahnuť o 4 dni tým, že by som neprestala s užívaním po 10 dňoch. Keby sa zadarilo a otehotnela by som, tak by to nepoškodilo a keby náhodou nie, tak by som si iba posunula cyklus a manžel by stihol prísť zo služobky načas na ďaľšiu ovuláciu. Inak by sme zase čakali o cyklus dlhšie a vlastne bez žiadnej šance.

lensam
2. sep 2014

neviete niekto poradiť?

jalucija
2. sep 2014

@lensam je to mozne. Menzes pride ozaj az par dni po vysadeni.

lensam
2. sep 2014

@jalucija koľko dní?

jalucija
2. sep 2014

@lensam to si uz neviem presne spomenut. Zo dva tri dni

lensam
2. sep 2014

a keď medzičasom zistím podľa tehotenského testu, že som tehotná mám ho vôbec vysadzovať?

lensam
2. sep 2014

@jalucija a keď medzičasom zistím podľa tehotenského testu, že som tehotná mám ho vôbec vysadzovať?

jalucija
2. sep 2014

@lensam ked zistis ze si tehotna zavolas lekarovi a spytas sa. ja som uzivala dlho este pocas tehotenstva.

lensam
2. sep 2014

@jalucija jasné, ďakujem

jalucija
2. sep 2014

@lensam za malicko predsa .) a drzim palce

babu35
7. okt 2014

Ahojte,potrebovala by som poradiť. S priateľom sa snažíme o bábo asi rok,ale nedarí sa nám. On bol na vyšetrení,je OK. Problém je u mňa...nemám ovuláciu. Doktorka my predpísala Clostilbegyt, a Duphaston. Skúsenosti niekto ?

matarka
7. okt 2014

@babu35 Duphaston je na podporu zahniezdenia oplodneneho vajicka a jeho "udrzanie". Mne pomohol. S Clostilbegytom nemam skusenosti, nebrala som ho. Na podporu rastu vajicok som brala Inofolic. Drzim Ti palce!

fifitko25
7. okt 2014

@babu35 ja som tak otehotnela pred 2 rokmi, teda už takmer 3 🙂 clostil mi pomohl na rast folikulu, pregnyl mi pichli, aby praskol a vyvolal ovuláciu a duphaston som brala na udržanie. Podarilo sa nám to na tretí pokus s touto kombináciou.

monikahan77
7. okt 2014

@babu35 Ja som bola z Duphastonu stále hladná aj som pribrala, vraj je to bežné, tak sa nezľakni

babu35
10. okt 2014

@matarka ďakujem za info 😉

nikola248
16. okt 2014

Dobry den, chcela by som sa spytat... dostala som injekciu a potom som mala pockat par dni a zacat brat duphaston mam ho brat 10 dni jednu rano jednu vecer tabletku doktor mi to nasadil koli tomu aby sa MS upravila pred tym som mala hoci jako dlho alebo strasne silne takze berem teraz duphaston posledny den myslite si ze mozem tak rychlo otehotniet ?

nikola248
16. okt 2014

Vie mi niekto poradit som tu nova a chcela som sa iba informovat ci mal niekto skusenost hned otehotniet ms mi ma prist 20 az 21 .... ale pobolieva ma cely cas brusko a mam mensi vytok uplne slaby ...a strasne nafuknute brusko ....

lacuca
3. nov 2014

Ahojte žienky .... beriem duphaston štvrtý deň a začalo mi strašne búšiť srdce .... doktorka zajtra nerobí tak sa chcem poradiť či niektorá nemáte takú skúsenosť ... mám to vysadiť?

lobotienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katiqa
12. nov 2014

Darujem jedno balenie Duphastonu 20tbl, exp 2019. BA alebo postou. Ak mate zaujem, piste do IP.

hodina045
1. dec 2014

Dievcata ahojte, dostala som menstruaciu pocas brania duphastonu a este mam tabletky na dva dni. tak teraz neviem mozem ho dobrat alebo ho nemam uz dobrat a zacat opat az na 15 den menstruacneho cyklu?
dakujem pekne

slamienka
14. jan 2015

Darujem 2 cele balenia Duphastonu za cenu postovneho.

leeenka26
22. jan 2015

@slamienka ahoj mas prosim ta pekne este duphaston? Dakujem pekne. Zobrala by som obe balenia.

slamienka
22. jan 2015

@leeenka26 ahoj, uz to nie je aktualne.

leeenka26
22. jan 2015

@slamienka dakujem uz som nastastie zohnala

leeenka26
22. jan 2015

Ahojte prisla som si po radu. Mavam nepravidelne cykly a kratku lutealnu fazu tak 7-9 dni, co je malo na uchytenie oplodneneho vajicka. Pred 2 mesiacmi som ukoncila 2,5 rocne kojenie a odvtedy mam dost rozhaprovany cyklus. V oktobri som bola tehotna, prisla vsak ms a vajko sa neuchytilo, takze biochemicke tehotenstvo. PMS citim aj tyzden nez samotna ms zacne. Inofolic aj B6 som skusila, neurobilo to zmenu ziadnu skoro, az na to, ze som pribrala a ms mam velmi silnu a bolestivu. Snazime sa o babatko uz rok. Chcela by som skusit duphaston po ovulacii brat, kedy ho mam ale vysadit? Ovulaciu mavam tak na 18-19DC. Cize zacat by som mohla tak na 20DC a mozem to brat dalej aj pocas tehotenstva? Alebo to mozem hned vysadit ako otehotniem? Moja dr to neriesi, vobec mi neurobila ziadne vysetrenie, na kratku lutealnu fazu mi vcelku ani neodpovedala, takze chcem to 1 mesiac skusit.

monicka9
10. feb 2015

@leeenka26 ja beriem duphaston od 16 DC hned po ovulke lebo on spôsobuje aj aby sa vytvorilo zlte teliesko ktore ma za úlohy výživu plodiku a aby sa dobre uhniezdil plodik v maternici 😊ano berie sa aj v tehu a zabraňuje krvácaniu,potratu😊ja ho beriem lebo som po viacerych potratoch vzdy kazdy mesiac od ovulky a budem pokračovať aj v tehu😊