Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
3. júl 2011

@denda29 aha, je to tvoje dieťa? alebo jeho?

jania023
3. júl 2011

@katarina104 ahoj co mas noveho?kuk na moj grafik neviem co si o nom mysliet
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf

denda29
3. júl 2011

@katarina104 ahoj..no je moja 🙂 cela mamina 😉

denda29
3. júl 2011

@jania023 ahoj tak ako???? pozeram graf mozno sa ti mimico uhniezduje 😉

annavi
3. júl 2011

@katarina104 ahojky moja... tak ja dnes. taakto...http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec hmm no uviidime co z toho bude..ale moja chvalabohu tie neprijemne bolesti uz nemam..takze mi je faajn..som sice nafucana...ale to je okej... 😅 som aj na mrchu pripravena... 😀 😀 😀 tak pekný zvýsok weeku ...zajtra "sa hláásim " opať... pá. 😉

enickaa
3. júl 2011

ahojte ja užívam tiez dufaston...už tretí mesiac...prve dva prišlo normálne na28-29den cyklu...a tento tretí mesiac nič...nedostavila sa...už mi meškaju 11dní.....snazíme sa aj o bábo....zeby sa konečne zadarilo..aj test vyšiel pozitím ale este stále to nemám potvrdene...ta som z toho tak zmetená neviem či sa mám radovat...:(

sarafortuna
3. júl 2011

@enickaa , test je dostačujúce potvrdenie, a aj meškajúca mrcha 😉 😉 😉 😉

sarafortuna
3. júl 2011

dievčatá,
ja mám furt nejaký problém s dr. a teraz rozmýšľam, či ma nezjazdí za to, že som sa neohlásila že mi "MEŠKA".... ona proste nerieši že kedy JE a kedy NIE JE u mna ovulácia... a ja som 5dpo.
čo myslíte mám už zavolať a spraviť sa hlúpou že o ovulke neviem, že čo teraz alebo sa priamo spýtať či mám prísť po dalšie balenie dufastonu...
Vám doktor povedal, že do koľkých dní príde MS a čo máte robiť keď nepríde načas? 😕 😕 😕 😕 a samozrejme zároveň ked nie ste tehu... 😉
taká happy som bola, a teraz vidím, že moja dr. zase z toho spraví problém
uf, keby nám to vyšlo a mala už pokoj aj od pani doktorky - aspon od tej jej blbej teórie že duphastonom k ovulke 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jania023
3. júl 2011

@denda29 no neviemk vd sa uvidi ale test staaale biely

denda29
3. júl 2011

@jania023 ja tiez stale bielo 😒

jania023
3. júl 2011

@denda29 ktory dpo si?neviem ani kedy sa vlastne hniezdi ale aj tak moje teploty su nejake divne tento mesiac

denda29
3. júl 2011

@jania023 ja uz 11dpo som

jania023
3. júl 2011

@denda29 a nic ani tienik?na 11DPO by uz mohlo daco ukazat..mne na 12dpo ukazalo pekne na 25teste ale asi je to fakt individualne...mozno pojdeme do dalsieho kola spolu i ked nutene 😉

denda29
3. júl 2011

@jania023 no ja si myslim tiez ze by uz malo nieco ukazat aj ked kamoska si robila 5 dni pred mrchou a mala negativny potom pockala do mrchy a ked nedosla na druhy den spravila test bol slabo pozitivny a dnes je uz 17tt 🙂 takze je vsetko mozne 😉

jania023
3. júl 2011

@denda29 ano vsetko je mozne ako hovoris 😉

denda29
3. júl 2011

@jania023 tak uvidime ako dopadneme 😉

annavi
4. júl 2011

@katarina104 ahoooojkkyyy... tak ja dnes taaakto...zaseknuta... 😀 😀 😀 je mi ale uz super.....ziadne bolestii.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec

katarina104
4. júl 2011

@annavi ahoj, no pekne hadicuješ 😀 , som rada,že ti je už dobre 😉

katarina104
4. júl 2011

@denda29 tak potom kuk na tie spermije, ak sa nebude dariť 😉
@jania023 pekne ti to stúpa, možno si hniezdila, 🙂 na testík ešte skoro

annavi
4. júl 2011

@katarina104 no to anooo..hadicujem.... 😀 ved po tolkom skákaní sa to uz háádam ustalilo... 😀 len ma trápi teraz taky vytok biely....husty...taky mam ma spodnom pradle....ked som si ale krcok kontrolovala (dodrziavam hygieenu) tak som si na prste nasla take biele "kuusky" hlienu...hmm...a na krcku takyyy takzky biely..ale bez zapachu..a ani ma nesvrbiii...hmmm..co to ? 😨 😨 😨

katarina104
4. júl 2011

@sarafortuna zatiaľ máš peknú teplotu, ak zistíš,že si tehu, tak si choď dať dufík predpísať 🙂

katarina104
4. júl 2011

@annavi hlien, je to ok 😉

annavi
4. júl 2011

@katarina104 akoze okej??som sa zlakla ci nemam nejaky zapal..ale po´kial to vraj nesmrdi, nesvrbí, nepáli tak to je vraj okej...hmm..tie "kúsky " co znamenanju??? 😨

katarina104
4. júl 2011

@annavi ak je ako tvaroh môže to byť mykoza, ale ak ťa nesvrbí, tak je to asi hlien,,, 😉

annavi
4. júl 2011

@katarina104 no nnieje to ako tvaroh..je takeee..zvlaastne "tie kuusky" biele su vacsie ako "tvarohove hrudky" 😅 no dufam ze mi nic nieje.... 😕 😕 ale nesvrbí ani nesmrdí to...

katarina104
4. júl 2011

@annavi tak je to ok, bude to asi len hlien,,,ak by to svrbelo, tak choď k doky 😉

annavi
4. júl 2011

@annavi nemam si na to nieco kupit..??hm???som toto nikdy nemala...to co sa potom deje..tam dole ..ked to mam na tych "stenách... 😨 😨 doma mam aj canesten..len...ak to nieje mykoza tak je zbytocne sa "natierat... 😕

annavi
4. júl 2011

@katarina104 nemam si na to nieco kupit..??hm???som toto nikdy nemala...to co sa potom deje..tam dole ..ked to mam na tych "stenách... doma mam aj canesten..len...ak to nieje mykoza tak je zbytocne sa "natierat...

katarina104
4. júl 2011

@annavi zatiaľ počkaj a snažte sa bez styku byť 😉

strihalka
4. júl 2011

@katarina104 http://www.fertilityfriend.com/home/353109 ahoj kati, tak vcera jsem nasadila dufik....budu brat jednu vecer...po jak dlouhou dobu?