Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

denda29
28. júl 2011

@katarina104 ahoj moja ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/deni

no a na teste uplne slabi duch 😅 hned som testovaciu zbadala len je velmi slabucka nedea sa ani odfotit chcela som sem dat foto..hadam bude silniet co povies?? ale dnes som zase trocha klesla hadam zajtra uz budem stupat 😅

vitaminy dalej mam brat ze??

fori
28. júl 2011

Ahojky, chtěla bych se vás zeptaz jestli některá jste brala duphaston po IUI. mě ho dělali včera a nic jíst nemám, ale můj gynekolog mi zase řekl, že ho mám jíst od 15 do 24 dc. tak nevím.....

annavi
28. júl 2011

@katarina104 ahojky moja..tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec co ty na to??

lenka111111
28. júl 2011

prosim ma niekto duphaston na vyše a nepotrebuje ho moc by som ho potrebovala ma z vas prosim napište mi dakujem..

katarina104
28. júl 2011

@jania023 ahoj, no nečakám nechceli sme tento mesiac,pre ten cyklus,,chcem sa dať do poriadku a potom 😉

katarina104
28. júl 2011

@denda29 super, dúfam,že sa to udrží máš doma dufík? 🙂

katarina104
28. júl 2011

@annavi ak sa ti to bude držať hore, tak si po ovu, predpokladám,že hlien ak je tak je biely hustý alebo nie je,, 🙂
ak si merala v rovnakom čase,tak si po ovu 🙂

annavi
28. júl 2011

@katarina104 ahojky moja..ano hlien je biely husty...az vodnaty..ale biely..ozaj moja robila som si ovu test predvcerom okolo 11tej..bol silne pozitivny...potom vecer bol ale negativny..., vcera uz bol negativny...a dnes o 11tej bol opat silne pozitivny..nechapem... 😕 😕 hm??a ano meriam v rovnakom case...vcera som sice dala dva deci vinka tak asi preto teplota tak vyskocila..hmm..čo myslis??tento cyklus ale nepapam ziadne vitamínky..mam si na ten nasledujuci opat nasaadit nieco???a co??to co predtym??to je otazok co?? 😀 😀 😀 😀

katarina104
28. júl 2011

@annavi neviem prečo si robíš testy doobeda,,budem sa držať hlienu a teploty radšej 🙂 ak si spala ok,tak teplota bude ok 🙂 vitamínky papaj stále 😉 áno tie isté 🙂 ak by sa ten hlien zmenil na číry a teplota pôjde dole tak ovu nebola 😉 ale zdá sa že bola,,uvidíme 🙂

annavi
28. júl 2011

@katarina104 moja to som len tak skusala s ovu testami...viem kedy sa maju robit od 10tej.. 😀 😀 😀 hm..ale tak nieco na tom bude ci??ked ukazu //...ci???musi tam byt niejake to LH???
no vitaminky teraz nepapam..si mi minule pisala ze mam vysadit..tak som...ale na bud. cyklus zacnem... 😉 😉

katarina104
28. júl 2011

@annavi písala som vysadiť ale iba cez mršku, to nič,,ale befoli si môžeš dať 🙂 ovu test je pozit, ak testov.čiarka je silnejšia ako kontrolná, LH stúpa a klesá pomaly,,tak preto ti to môže ukazovať, a môže sa stať,že stúpne a zase klesne a zase stúpne, preto moc ovu testy nemusím 😉

annavi
28. júl 2011

@katarina104 jaaaaaj...uz cháápem 😀 no ta moja je silnejsia... 😉 dnes...no ved teplotku meriam....hlien sledujem tak uvidime... 😉 😉 😉
a ty ako??snazilkujete tento cyklus???ste tu toho tolko popisali ze som mimo diania.. 😀 😀
a ozaj moja..tak snazilkovat este dnes???

cherry1981
28. júl 2011

@katarina104 Ahoj čitam, že neodporúcas robit ovu testy doobeda 😕 aj ja ich tiez robim okolo 10.00 hod rano. A kedy je ich teda najlepsie robit? Vecer? Ja som citala je sa mozu robit od 10 do 20 hod.

katarina104
28. júl 2011

@annavi ešte to nie je na 100% že si po ovu, tak styk obdeň,, 🙂
ja čakám na mrchu, už by mala prísť, tento cyklus sme nesnažili bol strááášne dlhý,tak sa idem dať do poriadku, na gyndu a tak 🙂

katarina104
28. júl 2011

@cherry1981 ahoj, najlepšie okolo 17.00 🙂

annavi
28. júl 2011

@katarina104 jaaaaj..hmmm...a co si mala anovulak ci?? 😕 😕 hmm..ja tej mojej Dr. akosi v poslednej dobe nieze neverim...ale odkedy mi zle nasadila dufík tak..neviem... 😕 tak dzim palce moja..nech je vsetko oka na gynd.a nech mozte co najskor snazilkovat... 😉
no okaa..tak budeme snazilkovat obden... 😵 😵 😵 uvidime...manzel papa selezin ACE.....je tam viac aj zinku aj ceecka...tak hadam su spolubojovníci okaaa.. 😀 😀

cherry1981
28. júl 2011

@katarina104 OK dakujem

annavi
28. júl 2011

@cherry1981 a minimalne hodku pred testovanim nepit .. 😉

katarina104
28. júl 2011

tak pa holky 🙂

cherry1981
28. júl 2011

@annavi To viem ja ani nejem preistotu ani nepijem aj dve hodiny 😀

annavi
28. júl 2011

@katarina104 papaaaa..pekny dníík 😉
@cherry1981 aale az tak???ja som z tych ovu testov tatár...spolieham sa radsej na teplotku..a hlienik je u mna tiez nejaky chaoosny...hmm..ta teplotka...vyhrááva.. 😀 😀 😀

cherry1981
28. júl 2011

@annavi Ja teraz meram druhy mesiac este len a testy robim asi piaty mesiac. V hliene sa ani ja moc nevyznam iba co tu som sa o nom dozvedala. Len ja si to neviem tak odsledovat. Takze ja klbim teraz aj testy aj teplotu uz som povedala ze testy robit nebudem zbytocne vyhodene peniaze ale to sa neda vydrzat aby som ho neurobila 😀 😀 😀 Len teraz ideme prec v sobotu tak neviem ako budem merat. Tak budem spoliehat na testy 😀 Aj tie berem so sebou.

denda29
28. júl 2011

@katarina104 ahoj nie nemam doma hadam sa udrzi...teraz som si robila tiez ale nic iba okraje su take ruzove duchove ale asi ranny moc je fatk nalpesiii tak skusim este zajtra...potom zbehnem k dokimu nech sa kukne ak by som fakt bola tehu 😉

kajuska09
28. júl 2011

Baby chcem Vam len napisat, ze ja som priklad toho, ze sa da otehotniet aj uplne tesne pred menstruaciou, nikdy som si nemerala plodne a neplodne dni, a s manzelom sme sa snazili tak v priemere kazdy 2.den a aktualne to so mnou vyzera tak, ze som namiesto 9.tt plus 3 dni, len 5tt plus 6. Cize snazilkujte stale 😀

sarafortuna
28. júl 2011

@kajuska09 , dakujeme za povzbudenie 😉 ale otehotnieť môžeš iba počas ovulácie... a TA môže prísť kedykoľvek... 😒 (asi toto si chcela napísať... )
tak ti držím palce... 🙂

sarafortuna
28. júl 2011

@fori , ak máš dufík doma, tak si ho nasad - pokaziť nič nemôžeš... väčšinou sa dáva automaticky... ale je pravda, že niektoré CARi ho nedávajú... 😕

lilik15
28. júl 2011

@denda29 pokracujme tu 🙂))
stiahol??a to ako si dovolil 😠

denda29
28. júl 2011

@lilik15 stiahol nooo co uz snim nevadi povedal ze ma zato este pusti len tak dovolenku v oktobri 🙂

lilik15
28. júl 2011

@denda29 noo aspon ze tak 🙂)

denda29
28. júl 2011

@lilik15 no uz som po sprche 😀
ja mam super sefa inak ak aj budem nahodou tehu bude mi luto za nim ale hadam o dva roky sa stretneme znova 😝