Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

nativanativa
5. dec 2011

@ktore aj tie lanove semiacka si skusala ?? 😵 😵 😵

nativanativa
5. dec 2011

@katarina104 dnes opat to iste ... http://www.fertilityfriend.com/home/37feac 😅 😅 😅

ktore
5. dec 2011

@nativanativa ty budes tehu.ja so este tie semiacka neskusala bojim sa ze toho do seba vela pcham.malo by byt na ten hlienik?

nativanativa
5. dec 2011

@ktore jasneeeeeeeeeeeeeeeeeee , ja som ich skusala tento mesiac , som sa bala jak to bude chutit , ale zvykla som si na to , dost mi to zacalo chutit , no a neviem ci to mam tomu pripisat , jedneho dna som si nasla kraaaasny vajkko hlien na toaletaciku 😵 😵 😵 😵
ale podla receptu tam pridaj viac vody , na dve polievkove lyzice daj aj tri polievkove lyzice vody , strasne piju semiacka vodu 😉 😉

ktore
5. dec 2011

@nativanativa okej zajra vyskusam

matula028
5. dec 2011
mg25
5. dec 2011

@zuzkag2 ahoj 🙂 takzepo dlhsion strese, preco mrska neprisla dnes testik ukazal // a ja revem uz asi hodinu vkuse a rozmyslam ako testzabalim do mikulasskeho balicka mojej polovicky🙂 hned po prvom cykle s duphastonom 🙂

katarina104
5. dec 2011

@ktore ahoj, môžeš si ich už nasadiť, to je zatiaľ všetko, pi ten džús teraz pred ovulkou, ak sa objaví hlien daj vedieť 😉

katarina104
5. dec 2011

@matula028 hlien sa nemení?

katarina104
5. dec 2011

@mg25 blahoželáme kúp si nejaké vit.pre tehuľky 😉

mg25
5. dec 2011

@katarina104 dakujem velmi pekne 🙂)

ivuss01
5. dec 2011

@matula028 ahoj, prosim ta, ako sa i podarilo odblokovat graf tak, ze ho aj my mozeme vidiet? dakujem 😉

nativanativa
5. dec 2011

@mg25 congratulation draha 🙂 🙂

nativanativa
5. dec 2011

@matula028 si kontrolujes aj krcok ??

matula028
5. dec 2011

@ivuss01 ahoj v nastaveniach naš taku modru tabulku tam si najdeš nastavenie menštruačneho kalendara to je hadam 7dma položka a klikneš si tam::zobraz sa ti tam: počet dni mens., dalel: počet dni cyklu a dalej zobrazeni grafu BT na profilu a tam si klikneš na ZOBRAZOVAT GRAF VšEM UŽIVATELKAM toto si potvrdiš a uložiš to hotovo🙂

sussi29
5. dec 2011

@mg25 to je super Blahozelam ;) a brala si okrem toho aj niečo insieho?

matula028
5. dec 2011

@nativanativa ahoj ano občas si krčok zkontrlujem hlavne aby som zistila aky mam hlien........ a či sa otvara alebo či je uzavrety🙂 ale niesom vtom nejak zbehl 😀

ivuss01
5. dec 2011

@matula028 dakujem ti za rychlu odpoved, nastikala som to tam, 🙂

matula028
5. dec 2011

@ivuss01 🙂 🙂

ivuss01
5. dec 2011

@matula028 gratulujem, a merala si si aj teplotu? ukazes nam link na vitazny grafik?

matula028
6. dec 2011

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... ahoj tak ja dnes takto a hlien mam vodnaty a citim sa mokro....... 🙂 dufam že potom by mal nasledovat ten bielkovy hlien a ovulka 🙂

ktore
6. dec 2011

@nativanativa ahojcek kliknem ti na link a ukaze moj graf na womenzone heh kolky si uz den????
@katarina104 ahojko ja som sucha ako supolie ale ked som pozerala krcok tak sa zmenil vsetko je tam take makke ze ani krcok neviem co je....mozno zajtra bude ovu ale to uz je neskoro.mal by byt zajtra lebo je 14 dc http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

ktore
6. dec 2011

@nativanativa ide ti pekne hore teplotka to velmi dobre znamenie.tesim sa.ja by som nevydrzala na testovanie neurobit

zuzkag2
6. dec 2011

@mg25 to je uplne dokonale, uzasne a moc gratulujeeeeem. tesim sa s tebou...
ale aj ja sa musim pochvalit, prave idem z folikulometrie, a narastlo mi vajko zatial na 16mm....strasne sa z toho tesim, lebo rastieeeee 🙂

nativanativa
6. dec 2011

@zuzkag2 zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik ahoooooj , konecne tu vidim niekoho zo starej partie .... co noveho hm ??

zuzkag2
6. dec 2011

@katarina104 Ahoj Kati, idem prave od lekara, z folikulometrie, a lieky zabrali, mame 16mm krasne vajko...som 12dc, na folikulku idem znova 14dc. strasne sa tesim. tak som sa musela podelit o radost 🙂 ako sa dari tebe?

zuzkag2
6. dec 2011

@nativanativa Slavinka 🙂 no ahojcek...veru tu uz nikto nechodi ... ked nam to tak dlho trva vsetkym otehu...no mam nove, narastlo mi konecne vajko, tak mame tento mesiac obrovskeeeee sance, a strasne sa z toho vytesujem . a ty ako mojko, ako sa ti dari?

nativanativa
6. dec 2011

@zuzkag2 tak to je faaaajn , drzim palceky
s mojim ex sme sa dali dokopy , a baby ma tu lamu ze sa mam testnut , ze to vyzera veeelmi pozitivne u mna , ale ja sa bojim 😖 😖 😖 😖 😖 pockam este
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac