Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
4. jan 2012

@majkushka no super, to bude asi z utrosu, vysaď baby plan papaš toho veľa, ak budeš tehu, tak vysadíš befoli, C,E,a bude stačiť baby plan papať

majkushka
4. jan 2012

@katarina104 dakujem za radu som zvedava či dnes zafarbim , každy cyklus som zafarbila na 6 DC, a minuly mesiac po duphastone som mala hroznu mrchu čo ja ju mavam vždy hroznu ale minuly mesiac som odrodila pri nej dve deti take bolesti som mala dva dni 🙂

katarina104
4. jan 2012

@majkushka ak bola silná musela byť veľká sliznica, to magne by malo zabrať, to špinenie môže byť aj implantačné,,

zuzkag2
4. jan 2012

@katarina104 takze nemusim stresovat, ze je to nieco zle...dam tie becka, to dufam nebude mat drahy ziadne pripomienky...
tak mas radost s mimi, tesim sa aj ja, ze je vsetko ok, a ved aj my sme boli doma, aj na vianoce, a nemam brucho...vtedy je aj tak clovek najradsej domka 🙂
tak sa drzkaj, a dakujem. pa

majkushka
4. jan 2012

@katarina104 ja mam večšiu sliznicu , vždy to doktor pri sone skonštatuje , ale vzorky s nej boli ok , lebo som dva mesiace po laparke

katarina104
4. jan 2012

@zuzkag2 😉 🙂 zle to nie je len niekedy je veľmi veľa estrogénu a ovu nemusí byť

katarina104
4. jan 2012

@majkushka to je dobré,že máš veľkú sliznicu ale môže to byť aj z tých dufíkov a utrosov,,,tak pa

majkushka
4. jan 2012

@katarina104 to bolo aj pred liekmi ked sme skušali to mam asi od prirody , tak pa

milka10013
4. jan 2012

@katarina104 beriem 2x1,aj duphaston 2x1

majkushka
4. jan 2012

@fifitko25 ahoj kde si sa strtila ako sa citiš nič ta neboli ?

fifitko25
4. jan 2012

@majkushka ahoj majushka, okrem silnej depresie nič nové 😖 dnes sa cítim zle.... ale duševne, nie fyzicky.

majkushka
4. jan 2012

@fifitko25 a co nepises spolu to budeme mat lepsie hlavne nebyt sama
utroš je svina čo sa deje možme pisat aj cez spravy aby to tu nečitali ☹

katarina104
4. jan 2012

@milka10013 ak ti to neznižuje tlak tak ber 😉

maximka33
4. jan 2012

holky, prosím o radu, za kolik dní po dobrání duphastonu jste to dostaly? já jsem si to užívání hodně posunula, protože ovulace byla asi až 25. den., zatím duphaston pořád beru, už jsem den 34... nevím, jestli to mám doužívat?

micak
4. jan 2012

@maximka33 mne prisiel na 2. od posledneho dna uzivania.

adulikh
4. jan 2012

@maximka33 mne prišla mm prvé dva mesiace užívania 2 deň od posledného užitia, ale tento mesiac, sa mi skrátil cyklus na 22 dní a dostala som mm 4 dni pred plánovaným užívaním, takže som ho ani nedobrala, lebo sa mi spustila po 2 dňoch špinenia mm...... budúci týždeň idem za mojim gynekológom, tak som zvedavá, čo mi nato povie, keďže okrem skrátenia cyklu mám aj "stvrdnuté" brucho....

mattuliatko30
5. jan 2012

@majkushka pekný grafík.... 🙂))

majkushka
5. jan 2012

@mattuliatko30 dakujem keby tak bol uspešny a posledny 🙂

mattuliatko30
5. jan 2012

@ktore ahojky...moja to máš ovu testík....????či tehu??? 🙂

matula028
5. jan 2012

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... tak ja dnes takto a hlien mam taky ťahavy trocha do mliečna mam pocit že zajtra by sa mal už zmeniť na bielkovy...... 🙂

mattuliatko30
5. jan 2012

@majkushka uvidíš..nechaj sa prekvapiť 🙂)) kedy máš dosťať mrchu?

majkushka
5. jan 2012

@mattuliatko30 štvrtok presne o týžden nič ine nezostava len čakat ale citim sa na nu 🙂

mattuliatko30
5. jan 2012

@majkushka ja mám dostať 14 teho..teda v sobotu.....cítiš sa na čo?....na mrchu?....či ako tehu 😉

majkushka
5. jan 2012

@mattuliatko30 na mrchu ma aj brucho boli aj križe

mattuliatko30
5. jan 2012

@majkushka jáj...už tak skoro?..ja som to mala tiež minulý mesiac tak...už týždeň dopredu ma tak bolelo brucho..že som každý deň čakala, že príde...ale tak prišla až na 27 deň...takže o deň skôr....

majkushka
5. jan 2012

@mattuliatko30 kolko sa snažite a maš aj nejake lieky na podporu

mattuliatko30
5. jan 2012

@majkushka nie nemám...ja už dve detičky mám(9 a 6)....ale chcela by som tretie 🙂

sunny15
5. jan 2012

Ahojte,chcem sa spytať na jeden moj konkretny problem....pred rokom som mala spontanny potrat v 7tt a potom neskor mikropotrat v 4tt...
vcera mi vysiel na 11dpo a 23dc pozitivny test ....velmi sa bojim potratu a preto sa chcem spytat ci by som mohla zacat uz 4dni pred predpokladanou menstruaciou s užívanim duphastonu...za odpovede dakujem....

majkushka
5. jan 2012

@mattuliatko30 aj ja mam dve 15 r a 7 a tiež by sme tretie brali štyrmi rukami 🙂