Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

majkushka
10. jan 2012

@katarina104 nie preco ?

katarina104
10. jan 2012

@majkushka žeby si ešte skúsila tak za 3 dni test, či vysadiť ten utros

majkushka
10. jan 2012

@katarina104 mi povedal doktor ze ak mi nedojde mrcha tak mam prist na krv na 29 Dc kedze mavam 28 dnovy cyklus ze vezmeme a ak nic tak ho vysadime tak to mam to iste v stvrtok by mala dorazit ak nic pojdem na krv ok

katarina104
10. jan 2012

@majkushka ok, tak pa a držím palce nech nepríde 😉

adamimi
10. jan 2012

Ja mám ovul. presne 12 deň, ciklus pravidelný 28 dní.
Prečo či mám ov 9 deň?
Na 12 den slintám jak bernardín, musím si dať slip. vložku, čo som tak mokrá, na 13 deň je to hustejšie a menej, potom tvaroh a následne tuhý tvaroh.

ktore
10. jan 2012

@adamimi lebo ak beres duphaston na deviaty den a hlien mas na 12 den tak je aj ovu ten 12 den ale duphaston uz mas v sebe tak sa uz vajicko neoplodni lebo vlastne v tele je uz progesteron .

adamimi
10. jan 2012

Tak ak mám na 12 den, tak by som mala duf. užiť na 13 deň? a ako dlho ho mám jesť?

ktore
10. jan 2012

@adamimi ano uziva sa den po ovulacii.ale musis vediet kedy je ovu.vies to presne?ja som si dala o tri dni neskvor

adamimi
10. jan 2012

Je lepšie užiť ho deň po ovul., alebo radšej 2-3?
Veľmi ďakujem

ktore
10. jan 2012

@adamimi to neviem ale urcite az po ovu.ak zistis ze bola tak ho nasad.ja by som dala o den neskvor ako mi kazal dokt.lebo nikdy nevies kedy presne bola ovu.ak mi nepises na moje meno tak neviem ze si pisala.skus mi pisat ze tuknes na "ODPOVEDZ"

ktore
11. jan 2012

@katarina104 ahojko.aj vsetky ostatne caute tu je moj grafik.vstavala som skvor o nieco http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

katarina104
11. jan 2012

@ktore len sa nám držkaj, a prsia nebolia?

katarina104
11. jan 2012

@adamimi ovulka nebýva vtedy kedy je ten číry a ťahavý hlien, ale do 24hod. od neho,,,môžeš mať ovu na 14DC keď máš cykly 28 dní 😉 dufík môžeš dať ak si si istá ovulkou, dala by som na 2-3 deň po nej 😉 styk v čase naj hlienu je najlepší pre spermijky, oni si počkajú do ovulky dnu 😉

ktore
11. jan 2012

@katarina104 nie katka nebolia len ked uz potlacim tam ako su pri pazuche tak slabo citim nieco.su trosku akoby vecsie ale neviem.ani neviem ci je dobry znak ked bolia prsia ja sa toho skvor bojim.

katarina104
11. jan 2012

@ktore budú bolieť ak budeš tehu z boku bolia z progesterónu to je dobre neboj 😉

ktore
11. jan 2012

@katarina104 KATKA JA SOM SI TERAZ ROBILA TEST A MAM DUCHA ja sa zblaznim ja placem ja neviem ci tomu mam verit

katarina104
11. jan 2012

@ktore o Bože nehovor , júúúúúj teším sa moja, tak ideme zachraňovať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katarina104
11. jan 2012

@ktore dufík nevysadzaj, befoli vysaď kúp si alebo ak máš doma tehu vitamíny, dobrý je calibrum baby plan 😉

majkushka
11. jan 2012

@ktore krasne juj až mi zimomriavky chodia GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danjelca
11. jan 2012

@ktore 🙂)No ahoj nová mamička!

katarina104
11. jan 2012

@ktore pozrela som tvoj testík 🙂 tá ovu musela byť 13DC ten dušík je dušiško,,,,to bude ok 🙂 🙂 🙂 🙂

ktore
11. jan 2012

@katarina104 LEN NECH TO VYDRZI.volala som doktorke .mam prist okolo 20.1 na vysetrenie.

majkushka
11. jan 2012

@ktore super, určite bude oki , len pozitivne myslenie a poležkavat 🙂

ktore
11. jan 2012

@majkushka uf polezkavat sak by som teraz behala maraton...ano musim pozitivne mysliet lebo aj pred desiatimi rokmi som bola len vstrese nech sa narodi zdrava.mala som velke obavy lebo som nevedela ze som v tom brala som tri antibiotika az ked som bola skoro v ppiatom tyzdni som si robila test ktory ukazal pozit.tak som neverila ani ultrazvuku ze je vsetko ok.proste same obavy ale stastne tehotenstvo.aj vtedy mi doktork apovedala ze mozem cakat hocico.nech sa velmi nevzivam,len nech pockam do toho 12 tyzdna a rodine az potom povedat

ktore
11. jan 2012

@katarina104 katka dakujem ti ani nevies ako ze si sa mi venovala a radila.ani neviem ci by som vlastne nasla dve ciarocky.mozno ten sarapis a befoli pomohli napravit hormony.aj ked sarapis som uz mala len na zaciatku tohto cyklu.zajtra si kupim daco ako ten calibrum baby plan.

zuszana
11. jan 2012

ahojte, aj ja beriem duphaston brala som ho rok potom som po svadbe otehotnela ale v 6tt MA, teraz ho beriem znova ale mám rozhádzaný cyklus, chcela som sa spýtať ako ho beriete, ktoré dni? a či ho beriete len tak ako vám lekár predpísal...ja ho beriem 20.-24-den cyklu predtým som brala 18.-24.den cyklu, neviem či ho neberiem málo dní a preto nepomáha ☹

majkushka
11. jan 2012

@ktore to tak asi každy doktor hovori 🙂 , neboj bude všeeeeetko ok 🙂 a bude krasna bambulka

ktore
11. jan 2012

@katarina104 katka a ked je vyvoj chybny tak duphaston to udrzi ale to odide aj tak.nieze nieco nasilu bude drzat dufik

jania023
11. jan 2012

@ktore moja ked mas mat potret tak bude aj keby si mala 100dufikov...ja som si tiez myslela ze je to zazracna pilulka a aj tak som o babo prisla..takze neboj priroda si aj tak urobi svoje 😉

jania023
11. jan 2012

@ktore nehodis testik?ja tak rada ocumujem cudzie testy 😀