Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

matula028
3. feb 2012

@katarina104 🙂 🙂 tak dnes a zajtra budeme snažilkovať...? 😀 😀

katarina104
3. feb 2012

@matula028 keď bol hlien včera, tak to bolo najlepšie ale dnes istiť a môžte aj zajtra 😉

matula028
3. feb 2012

@katarina104 hmm včera sme neboli spolu ☹ ale boli sme den pretim....včera ma dosť bolelo brucho ako aj dnes sa citim sa akasi nafuknuta a bolia ma aj vaječniky

vvia
3. feb 2012

pridavam sa. uzivam duphaston 2den a neviem ci je to z toho, alebo co to je, ale hrozna ma pichaju prsia. ako keby ma niekto pocahoval za "nitky". caka ma tak cca v aprili ivf (cakame este na schvalanie ziadosti a vysledky z genetiky)

katarina104
3. feb 2012

@matula028 nevadí, ten hlienik môže byť ešte dnu 😉

matula028
3. feb 2012

@katarina104 🙂 🙂

martika32
3. feb 2012

ahojte dievčata,chcela by som sa opytať,či neviete do kolkých dní,ked doberiem duphaston by mala dojst mrcha?..

susanne21
3. feb 2012

@martika32 mne dr povedala, že na tretí deň, aj tak mi chodila

janusa_
3. feb 2012

@merryn skusila som zacala som uvidim dokedy mi to vydrzi a ci vyleziem z postele 😉

janusa_
3. feb 2012

@martika32 mne sa zda ze 3-4den.

merryn
3. feb 2012

@janusa_ nevyliezaj...ostan tak jak si lebo to musis po leziacky bez toho aby si vstala a chodila....🙂
@martika32 mne tak tri-štyry dni a potom dosli...

janusa_
3. feb 2012

@merryn viem ze musim, len neviem ci vobec otvorim oci , ci zareagujem na budik ale uvidime 😉

adamimi
3. feb 2012

Ahojte kočky, konečne som sa sem dostala.
Tento mesiac som skúšala - pre istotu ovul. test.
Je to divné, skúšala som od 11 dňa a stále som mala 2 čiarky - 11,12,13,14 deň na 15 už nič je to možné, nemôže byť vadný? Neviem sa v tom orientovať.

adamimi
3. feb 2012

Viem, že sa budete stále opakovať ale stále čítam o Befoli, čo je to, na čo to slúži, sú to vitamíny alebo niečo ako dufaston?

lin123
3. feb 2012

@adamimi dve ciarky mozes mat, podstatne je aka silna je ciarka v porovnani s tou kontrolnou.

adamimi
3. feb 2012

Je o trošičku bledšia

katarina104
4. feb 2012

@matula028 takže sme po ovulke 😉

sarafortuna
4. feb 2012

@katarina104 , ahoj... mám problém s cystou- vyzerá to na folikulárnu cystu. nevieš či sa môže brať ďalej sarapis? niekde som čítala, že sa cysty robia z vysokého estrogénu 😅 , pomôže prípadne Befoli?
ja už som zúfala, stále niečo "vybehne" - špinenie sa upravilo aj ovulku som mala od septembra, no v decembri 45dňový cyklus, a teraz som 18dc a stále nič... asi kvôli tej cyste - cítim ju ešte tam.

matula028
4. feb 2012

@katarina104ano sme 🙂 no chcela som sa opytat že či Befoli ak su podobne dufastonu či tiež môžu zablokovať ovulku?Ja som dnes nasadila Befoli .vit.E magnezium a tekvicovy olej a teraz len čakať........ 🙂

katarina104
4. feb 2012

@sarafortuna joj, no vysadila by som teraz sarapis moja, a nasaď bečka určite, budú ju kontrolovať, tak hádam zmizne potvora 😉

katarina104
4. feb 2012

@matula028 befoli ti ju nezablokuje to nie sú hormóny 😉

sarafortuna
4. feb 2012

@katarina104 , ja som ho brala posledné 2 mesiace už iba v prvej fáze 1 tabletku... teda od 3-10dc... 😒

no práveže sme ju kontrolovali, a moja múdra dr. povedala, že cysta zmizla a na jej mieste je folikul 22mm - lenže ona nejako čudne rozmýšľa, pretože mna napadlo, či sa ta cysta nezmenšila - ovulka nebola, tak ako ona sľubovala (vravela mi to v pondelok 😠 ) - takže musím sa sama pýtať na utz ak ju tam budem ešte cítiť... lebo ma tlačí napravo, keď si čupnem alebo sedím na gauči s nohami "pod bradou" 😒 - takže asi pocítim, keď tam už nebude.

občas nechápem, prečo mi takto pán boh dáva polená pod nohy... ☹ ☹ ☹ ☹ jedine lekárka mi môže pomôcť a zatiaľ som mala JA viac pravdy ako ONA 😖 .
Už som na nervy, ešte spravíme vo februári HP a ked mi dr. nepomôže, tak už to asi necháme na nejaký CAR - totiž manžel to už zvláda občas horšie ako ja - už mu veľmi chýbajú detičky ☹ ☹ ☹

silvijaa
5. feb 2012

@katarina104 ahoj. tak ja som spat na zaciatku..... ☹ v 16. tyzdni tehotenstva mi lekar zistil, ze babatku nebije srdiecko..... ☹ bol to pre nas sok.....v 13. tyzdni bolo este vsetko v poriadku, malinke sa hybalo a pekne si kopkalo, ked mi robil ultrazvuk......a o tri tyzdne sok....... uz som po zakroku, kedze chceli, aby som to porodila prirodzenou cestou, vyvolavali mi porod 5 dni a vobec som sa neotvorila, tak mi na 6 den robili kyretaz...... som 5 dni po zakroku...... je to uz lepsie, zivot ide dalej......na kontrole lekar vravel, ze o take 3 - 4 cykly sa mozme pokusat znova.....tak uvidime, ci sa to podari.....

katarina104
5. feb 2012

@silvijaa och moja, no to je strašné, musí to byť ťažké,,,hlavne si nič nevyčítaj malo to tak byť, 😔 máte anjelika v nebíčku, on vám určite vyprosí ďalšie bábätko, daj si trochu oddych hlavne po psychickej stránke 😔

katarina104
5. feb 2012

@sarafortuna 😖 tak to ti poviem ja mám tiež takú doky nič neviem dokopy,,,ach jaj 😒 cysta sa nemôže zmeniť na folikul, buď je to cysta alebo folik. radšej sarapis teraz neber, nasaď bečka a počkaj čo bude, meriaš ešte teplotu tak uvidíš čo bude s tou ovulkou,,nemôžeš zmeniť lekára?

sarafortuna
5. feb 2012

@katarina104 , dr. mi ešte spraví další cyklus HP, tak sa rozhodnem po jej "verdikte"... podľa mna sa ta cysta iba zmenšila, neverím, že by za 7 dní zmizla a zrazu by sa tam objavil folikul... je to veľmi málo pravdepodobné... 😅

proste si asi musíme poradiť sami... a pritom je to v prešove vyhľadávaná a vychvaľovaná doktorka... 😖

matula028
6. feb 2012

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... ahoj Kati tak ja zatiaľ takto..... 🙂

katarina104
6. feb 2012

@sarafortuna hm,. no vidíš ani ja neverím,že sa cysta zmenila na folik, skôr naopak to mohlo byť, len aby ti sarapis neovplyvnil HP

katarina104
6. feb 2012

@matula028 pekne tak máme potvrdenú ovulku 😉 budem sa modliť aby to vyšlo 🙂 😉

janie80
6. feb 2012

@sarafortuna ahoj, prepac, ze sa sem miesam, ale vsimla som si, ze si pisala, ze chodis k presovskej doktorke... ku ktorej, ked sa smiem opytat... moja je tiez nejaka zaspata v tomto... tak ci to nie je ta ista... ak nechces na forum, prosim, napis mi do IP... dakujeeeeem 😉