Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

kajina7
17. máj 2012

@ktore díky, v pondělí jdu k doktorce, tak uvidíme, co se to zas děje ☹

tatarida
17. máj 2012

baby ja beriem duphaston prvy mesiac tak sa chcem opytat ci vas nepobolievalo brusko pri jeho brani??? dakujem za odpovede 🙂

ktore
17. máj 2012

@kajina7 myslim ze to nic nebude.ak to neni teho tak len slabe kramy.stava sa to.ktovie ci aj na buduce budu take slabe.robila si este test?

ktore
17. máj 2012

@tatarida mna bolelo

meggy004
17. máj 2012

@annavi Ďakujem 🙂

meggy004
17. máj 2012

@tatarida mňa vôbec... ja som sa z neho vyhádzala...a trvá to stále 😉

kajina7
18. máj 2012

@ktore Test jsem dělala ve středu a negativní ☹ Ale břicho mě bolí, asi tak ob den i prsa, no je mi prostě divně ☹

kajina7
18. máj 2012

@tatarida I mě občas bolí.

tatarida
18. máj 2012

@ktore
@kajina7 no fajn...tak este 3 dni s nim vydrzim a po mrche to snad prejde...Dakujem!
@meggy004 nestras!!! :-/

ktore
18. máj 2012

@kajina7 ktovie co to bude.pockaj do najblizsich kramov ale ak sa budes citit zle tak chod k doktorke.myslim ze to nebude nic vazne.od dufiku mozes mat vselijake priznaky.niektore aj musia prestat brat,tak im predpisu daco ine.

kvietok228
19. máj 2012

@tatarida ja som sneho mala aj skaredu pret na tvary po stehnach zozadu vyrasky a stmavli mi chlpky a probrala som sneho za pol roka 9kg ale teraz mam taky pocit ze si telo zvyklo aj vaha ide dolu ale tako dolu a to si musim davat pozor co zjem ale co pre babbo clovek nespravi 😀

kvietok228
19. máj 2012

@meggy004 ahoj no ako co nove som strasne zvedava 😀

meggy004
20. máj 2012

@kvietok228 mojka zlatá - ver, či never - NIČ 😀 popracovali sme s drahým na babatku, ale či sa dačo ujme - nevieeeeeeeem 😉 hádam hej 🙂 s tým clostilom počkám do prázdnin, lebo cestovanie z BB do LV 3x týždenne by ma vyšlo draho a peniažky sa šetria na svadbu, ktorá sa riadne blíži 🙂 snažím sa myslieť na to a neriešiť bábatko 😀 a čo ty? ako sa darí? už testuješ ovulku?

kvietok228
20. máj 2012

@meggy004 no vet to urcite a kolkateho mate svadbu? a teraz sa vam kazdy peniastek zide ja testujem o sto sest ale zatial nic 8.5 som dostala tak hadam kazdu chvilu tam nico bude ale zatial to tak vypada ze nic 😢

anzelik
20. máj 2012

ahojte maminky idem na radu brala som prvykrat duphaston od 11dna do 21dna ,len mi rozhaduzal menzes ,dostala som mrchu 3dni ako som mala dostat,ale ta mrcha je len spinenie ziadna krv, bolia ma dvorce na prsiach ,hlava ,a je mi dost spatne nechcem hned letiet k lekarovi test som si este nerobila len sa chcem spyptat ci ste niektora nieco taketo nemali ,predtym som mala menzes vzdy na 32-33den ,ale aj na 28den ako kedy a maximalne 3dnovy tak neviem ci mi to tak duphaston rozhadzal tie hormony ,ale zeby ....? 😖 dakujem a vsetkym snazilkam drzim palceky 🙂

kvietok228
21. máj 2012

@anzelik Ahoj ja som ho brala na 21 den do 25dna a na 3 den som vzdy dostala ale raz sa mi stalo aj to ze skor ako som ho zacala brat mi mrcha dosla o 2 tyzdne skor tak som volala dokimu a ten mi povedal ze ak my menzes neskonci tak mam prist a ak prestane aby som ho brala na 11den do 25dna cyklu a pomohlo a teraz ho zase beriem len 5dni a zo zaciatku ani namna dobre nevplival 😢

ktore
21. máj 2012

@katarina104 ahojko este ste domka:?

lalia123
24. máj 2012

Ahojte dievcata, idem Vas poprosit o radu. Beriem druhy mesiac Duphaston od 15 do 25 dna. Dnes som len 22 DC a dostala som strasne silne ms bolesti, musela som si dat tabletku, zatial len spinim. (nasadili mi ho preto, lebo mi minuly mesiac ms ani nedosiel). Nestalo sa Vam nieco podobne? AK sa rozkrvacam, ma sa Duphaston vysadit? Dakujem za radu. 😔

bambula111
26. máj 2012

Ahojte baby, ja beriem duphaston od 11do 25 dna,chcela by som otehotniet len som si nie ista či sa to dá ked ho beriem od toho 11 dna. lekár tvrdí ze ano, len nedarí sa tak som asi nedoverčivá 😎 Dakujem za všetky odpovede 😉

meggy004
26. máj 2012

@kvietok228 ahoj, no blíži sa nám to riadne - 23.6.bude ten slávny deň 😀 už sa riadne vytešujem 🙂 mne by mrcha mala doraziť teraz niekedy v utorok...(dúfam, že sa pozabudne 😉 ) včera sa mi ozvali 2 kamošky...jedna je po treťom umelom (neúspešnom) a druhá po 3.potrate... obe sú TEHO 😀 riadne sa z nich teším....vyplýva z toho, že nikdy nepochopíme, ako sa to RAZ podarí 😀 takže nádej zomiera posledná 😉

kvietok228
27. máj 2012

@meggy004 ahoj no to veru sa ti to krati a ako dlho ste spolu? tak to je sper ze su tehu skus si kuknut toto je to uplne perfektne ja som zmenila vo vela veciach nazor trva to sice okolo 1 a pol ale oplati sa kuknut mozno si uz o tom aj pocula 😀

https://www.youtube.com/watch?v=h5hjFrxfPAk
mon777
29. máj 2012

Kočky, ako dlho vydrží v tele duphaston?? Je možné, že ak som ho vzala včera o 9.oo že som ho mala v tele ešte dnes o 3.50??

katche
29. máj 2012

@mon777 mne duphaston skreslil hormonalny profil este aj mesiac po uplnom vysadeni, takze tak

mon777
29. máj 2012

@katche Tak áno, lae ja som vzala len jednu a potom som si povedala, že veď príde, keď má, tak som večer nezobrala. A od 9.oo do 3.50 je dosť hodín, nie?

katche
29. máj 2012

@mon777 tak to neviem, ale ak chces privolat mrchu, tak asi treba brat viac dni...hm, klamala by som, ak by som tvrdila, ze to tak je. Fakt neviem... Ked si spominam, mne nic neurobili ani dve za jeden den jednorazovo...

katche
29. máj 2012

@bambula111 bambulka. Ja som takto brala duphaston 2roky na upravu cyklu, a kedze doktor povedal, ze to pomoze aj k tehotenstvu, tak som ho poslusne jedla. Ibaze sa nedialo nic, vymenila som doktora a nova lekarka povedala, ze mi uplne zablokoval ovulaciu, dufik sa totizto berie na podporu lutealnej fazy po ovulacii, a aby sa babenko lepsie uchytilo a vydrzalo tam az do porodu

anzelik
29. máj 2012

ahoj mamulky co beriete duphaston neviem si rady 18.5 som dostala ,,menzes´´ len spinenie 2dni duphaston som brala od 1.maja do 16maja , to spinenie bolo ako hlieny a hnede a uz potom nic robila som sii test 24.5 a bol negativny ,ale mam plne prsia ,boli ma hlava som unavena je mozne ze mi to vsetko tak rozhadzal duphastom brala som ho len teraz prvykrat predtym som nemala nikdy problem je pravda ,ze sa snazime o mimi tak neviem ci ho mam este brat ,alebo zopakovat test moja lekarka ma dovolenku stve mato,ze si neviem rady 😒

meggy004
29. máj 2012

@kvietok228 no veru sa to kráti 🙂 dnes/zajtra by som mala dostať mrchaňu, tak uvidíme... 😀 už to neriešim...Andrej musí na ten spermiogram a tie ďalšie procedúry absolvujeme cez školské prázdniny... 😉 a kto vie...možno dovtedy sa všetko spraví samé 😀 a čo ty? ako je? inak super film...vyskúšame 😉

bambula111
29. máj 2012

@katche Ahoj Katche, ďakujem ti pekne za odpveď, som si to aj myslela...nuž je to smutné že lékari si robia čo oni chcú a nie čo chcú pacientky...a potom si ho teda úplne vysadila a podarilo sa?? 🙂 či si ho potom brala od neskorších dní??

katche
29. máj 2012

@bambula111 od stvrtka mam zacat brat clostilbegyt na stimulaciu vajecnikov a ovulacie, takze folikulometria to isti, a podla toho sa doktorka rozhodne co a ako. 2 roky cakame a nic, tak snad to prinesie vysledky. Ci babo neprichadza len kvoli absencii ovulacie, alebo je aj iny problem...