Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

pajass
10. jún 2009

kamco, ty jo, že by ti to vyšlo hned napoprvé s Clostilem?? No moc ti to přeju, a jestli je to fakt pravda, tak budu i závidět, i když to není hezké...
Já jsem 2DC, mám menzes po Duphastonu, takovou slabou a holt musím ještě dva měsíce čekat až doberu ta balení od doktora a pak mu řeknu o Clost. asi, jak psala shaarka někde nahoře, jenom tím ztrácíme čas 😖

pajass
10. jún 2009

shaarka a ty bereš D jak dlouho a proč? A jak dlouho se snažíte??

kkamca
10. jún 2009

pajass..no nevěřim tomu,protože mám docela velké bolesti přesně jak před mrchou 😖 DOKDY ti došla mrcha po vysazení?

kkamca
10. jún 2009

dupahastonu..
pajass..mě nechtěl dr dát ani clostil..po 3 letech snažení.Jsem musela trochu přitvrdit.A to mi dal pouze jedno balení na zkoušku..ale já si ted sehnala další balení..kdybych ho náhodou potřebovala.

kkamca
10. jún 2009

pajass..duphaston se dá brát současně s clostilem..neváhej a dojdi si pro něj na zkoušku 😀

janetina
10. jún 2009

ja som ho uzivala 2 cykly pred tehu a ostala som tehu 😀 a uzivala som ho 1 trimester a am zdraveho synceka 😉

shaarka
10. jún 2009

pajass,
ja som teraz treti cyklus s clostilom. prvy som nebola na folikulometrii, tak neviem, ci zabral. ale ovu nebola. druhy cyklus som bola na UZV, mala som 19 mm folik a poprosila (donutila) som Dr., nech mi pichne pregnyl, co som si zohnala. pichla, ale ovu nakoniec nebola (meriam si BT). takze teraz som treti cyklus s clostilom, pojdem na UZV a dufam, ze nejaky dominantny folik bude. a dufam, ze mi Dr. pichne dvojitu davku pregnylu (zas som si zohnala). a budem merat BT a uvidim, ci ovu bude (bola)...
o mesiac je to rok, co som vysadila HAK, ale ja mam PCO a nemam menzes. takze u mna islo o to, aby som vobec ovulovala. zatial sa to nepodarilo. vsetko je take zdlhave... vymenila som doktora 🙂

kkamca
10. jún 2009

shaarka..co tě stál ten pregnyl? 😕

shaarka
10. jún 2009

IP

kkamca
10. jún 2009

tak jsem nějak ve stresu

shaarka
10. jún 2009

test to poriesi, neboj 😉 a drzim palce 😵 😵 😵

kkamca
10. jún 2009

děkuju..já mám jen strach aby to nebylo zbytečně brzy když mám ty dlouhé cykly..aby se něco ukázalo 😠

shaarka
10. jún 2009

kkamci, po duphastone nemozes mat dlhe cykly. praveze preto sa berie. 35 dni urcite nie.
mozne je ale to, ze ked teda zvyknes mat ovu na 20ty den, tak traz ti duphaston od 14.DC tu ovulku mohol "zablokovat"... 😒

kkamca
10. jún 2009

ahá..a kdy by teda pak eventuelně mrcha dorazila,?kdybych měla bloklou ovulku?

kkamca
10. jún 2009

já brala jen 1 tabletu duphastonu

kkamca
10. jún 2009

a jen jeden cyklus

shaarka
10. jún 2009

kkamci, ak by si nemala ovulku, tak by si nemala vysoku BT. takze ovu na 99% bola. a kedze bola (a ty nevies, ze kedy), tak je otazne, kedy by mala ne/dojst MS.
vravim - testni. ak to bude skoro, tak uvidis neskor. ak to nie je skoro, aspon moze jest duphaston na udrzanie plodu. 😒

kkamca
10. jún 2009

ráno bylo 37st

kkamca
10. jún 2009

tak nic sem to věděla 😔

pajass
10. jún 2009

třeba je hladina hcg ještě nedetekovatelná, nízká, že máš negat., já měla taky negat. test na začátku a byla jsem těh., ale jenom 11 týdnů ☹ ☹ ☹
MS mi přišla přesně za tři dny (72 hodin po vysazení je hladina v těle nulová) takže přesně podle letáčku
A když si řeknu o něco na ovu-Clostil., tak mi dr. může říct, že se mu serinkám do práce a že on tomu přece rozumí líp než já, doufám, že mi pakoš nenapíše ještě další tři balení a řekne: počkáme a uvidíme 😠
A jak se dá Clost. sehnat na netu? Ale do toho bych se radši nepouštěla, srabíík

shaarka
10. jún 2009

kamci, tak ako pise paja - predsalen bola ovu neskor. tak uvidime a par dni, ja stale pevne verim, ze to vyslo 😵

paja - clostil by som len tak bez vedomia doktora nebrala. asi by mal sledovat foliky...
ale je to des, ked doktori by len cakali a uvideli 😀 😀 😀

kkamca
10. jún 2009

jsem dnes 29 DC..U PRVNÍHO MIMI SEM TO VDĚLA HNED.mi to ukázalo brzy a u druhého--leč pak následoval abort taky tak..ukázalo se mi to hned na 28.den cyklu a i mi bylo zle.brzy sem zvracela.Ted mám spíš příznaky mrchy..Ale mě shaarka zlomila at se testnu..a nic.Já to tušila.Holky já tomu nevěřim..Dokdy mám čekat ještě ten týden když nedorazí mrcha?

kkamca
10. jún 2009

pajass..to sem měla já celý 3 roky..sem měla akorát duphaston a nic víc.Až minulý měsíc jsem si dupla a řekla že bych taky něco jinýho než jen léky na urovnání cyklu.Tak mi dal akorát balení clostilu..jen jedno.A to další balení mám od holčiny co už ho nepotřebovala..

shaarka
10. jún 2009

kamca, po vysadeni D by mala mrcha dorazit najneskor do dvoch tyzdnov, a to v pripade, ze by sa tvoja ovulacia opozdila na ten 23.DC (posledny den D). ale je to velmi vynimocny pripad.
neregistrovala si niekedy pocas cyklu hlien? ovulka bola, ale takto mozme len hadat, kedy by mala dorazit MS. 😒

kkamca
10. jún 2009

jdu ven..nikde nikdo a já sem akorát pěkně rozhozená 😔

shaarka
10. jún 2009

kamci, to mi je luto...
ale naozaj si urobila spravnu vec - ak by si mala pozitivny testik, tak by si sa aj tesila, aj papala duphaston. a takto vies, ze HCG moze byt este nizke a mas este par dni na to, aby si testovala zas. v podstate su to dve sance za jeden cyklus! no nie? 😉

kkamca
10. jún 2009

Sharko už test nebudu dělat..prdim na to..počkám dokud mrcha nepřijde
Hlen jsem měla..ale to už je dávno..nevim přesně který den to bylo

shaarka
10. jún 2009

kamci, velmi drzim palce, este nic nie je stratene! 😵

kkamca
10. jún 2009

Sharko už v to nedoufám..nikdy se mi nestalo aby mě test zklamal

kkamca
11. jún 2009

Šarko tak mrcha dorazila dnes.. 😒 přeju ti hezký ráno a všem ostatním taktéž