Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

lenusska
29. jan 2009

Ja ho mam brat od 15DC a potom 12 dni 2x1

fomarik
29. jan 2009

A ja od toho 16DC a potom 10 dní 2x1

lenusska
29. jan 2009

No skusim jak mi povedal a uvidim

fomarik
29. jan 2009

veď aj ja sa držím toho, čo povie doktor. Hádam vie, čo robí. Veď má na to diplom

lenusska
29. jan 2009

fomarik - no ma ma len kopec dievcat tu pise ze sa ma brat az po ovulke...preto som nejaka nesvoja s toho

certisko19
29. jan 2009

kazda ho berie inac...to urci lekar...hadam vie,co robi... 🙂

korenka
29. jan 2009

no,aj ja som bola z toho mimo,ja zase beriem D od 11-25 DC,čiže určite aj cez ovu!!! 😕

lenusska
29. jan 2009

korenka - hmm...asi to je vselijake

annavi
30. jan 2009

korenka moja ja ti neviem.........vecer som mala take mrchovske pocity ale potom to preslo....tehu isto niesom..nieze by sme nesnazilkovali ale si sem tam sledujem krcok...a ked je makky a pootvoreny taaak by mala dojst mrchana.......ja ho rano mam taky zvlastny...ani tvrdy ani makky....som len z toho nervozna ze preco u mna D nezabral...dofrasa.....testovat nebudem..isto mi mrcha uz meska aj z toho ze som nervozna.......jaaaj baby.......inak priznaky nemam ziadne..akurat prsia mam vacsie ako vzdy pred mrchou a aj ubolene...tak neviem....

annavi
30. jan 2009

baby uz mam aj kridelka 😀 ..musela som si vziat aj tabletku od bolesti ..take mam bolesti..mrcha sa uz isto spusti......jaaja....... 😒

evcam
30. jan 2009

annavi no co ty vies. ja ked som cakala maleho a to som este nevedela, ze som tehu tak som si myslela, ze mrsina pride tak nehorazne ma bolelo brucho aj prsia, ze som chodila stale na zachod nakukat ci uz prisla. a ona neprisla 😉
inak som si vsimla, ze si z okolia trencina. ja byvam v tn. ty si odkial presne?

annavi
30. jan 2009

to vazne evcam??ale ja ti neviem........si myslim ze dojde.....to podla toho krčka viem........ty si si ho nesledovala??
povodne som z vych. slovenska..pri tn len byvame....pracujeme........dubnica 😎

evcam
30. jan 2009

moja ja som si ho nesledovala vobec. to prve tehu bolo take vsetko nezname pre mna a ani na net som moc nechodila to az teraz. kolky den si po dobrati D? ja mam este tri tablety na dnes a zajtra tak uvidime kedy mne dojde. inak mna vcera zacalo pobolievat podbrusko a dnes zas nic ale ceciky su take nafuknute. inak ti poviem, ze na tehu sa ja vobec necitim takze mrcha dorazi na stopro. teraz ked som bola tehu v oktobri tak som si hned povedala, ze nieco nie je v poriadku a vidis bola som tehu. myslim, ze som to tak podvedome citila. aj podbrusko bolelo trosku inak ako teraz. no ale bohuzial to nedopadlo tak ako malo. priroda zariadila. myslim, ze vzdy je lepsie ked to skonci takto ako keby to malo byt nejake postihnute alebo chore.

annavi
30. jan 2009

ja som dnes 3 den po dobrati D...no uz ale nech sa mrcha spusti..nech mozme zacat odznova...neznasam to cakanie na mrchu...som myslela ze D u mna zaberie...dnes som 29 DC........

evcam
30. jan 2009

ja som zvedava kedy mne dofrci. tiez dufam, ze ma nebude natahovat. ja ani neviem presne ktory den cyklu som? nechce sa mi ratat, ale asi 24. no uvidim ci si to krasavica nerozmyslela mohla by.

annavi
30. jan 2009

no ved to...jaj kosa je vonku ..akurat som sa vratila....
tabletka mi zabrala tak chvalabohu ma uz nebolka brusko...no ale brusisko mam nafučané....

korenka
30. jan 2009

annavi,to je ale fakt zvláštne,ty berieš D do 26DC?
ja by som už asi testovala min. najneskôr v nedeľu,ak nedojde!!!
ja som dnes 20DC,takže ešte 5 dní a zase peklo!!! 😠

annavi
30. jan 2009

korenka nooo ja beriem D od 17 do 26 DC.. t. j . desat dni po dve tablety...dobrala som ho v pondelok ..a mrcha nikde......hmmmm
jaaj ale mrcha ide asi..lebo ma bolka podbrusko ako vzdy...uz som pripravena....na bezpecny let s kridelkami 😀 ..achhhh.......len som si myslela ze hned dojde na druhy den..........po dobrati poslednej tablekty...........

deb
30. jan 2009

korenka, poslala som ti niečo do ip, prosím odpíš, že ako mylsíš....

annavi
30. jan 2009

no bola som na wc ku a mrška nikde..hmm...baby ozaj.....mam akysi zlty moč...neviem či to je z D...nepoculi ste nahodou nieco ?? 😖

korenka
30. jan 2009

annavi,nemôže to byť aj zato,že ho berieš tak krátko?.......ja neviem,len sa pýtam a uvažujem...... 🙄
keď ja ho beriem presne podľa letáku od 11-25DC,čiže 15 dní
deb,už som odpísala 🙂

annavi
30. jan 2009

korenka tak mi ho predpisala Dr....od 17 do 26 DC po 2tbl denne..tak ja neviem 😔

korenka
30. jan 2009

ja viem,že ty s tým nemáš nič,len ak fakt mešká,potvora jedna,tak neviem prečo???????????
ak nepríde do nedele,tak sa fakt testni a ak nič,tak volaj dr.!!!

annavi
30. jan 2009

korenka moja...a moze to byt aj ten pripad ze mi D nezabral??? ☹

korenka
30. jan 2009

tak toto neviem,ale ja som čítala v tejto téme,že asi nie...........neviem,sús polistovať v tejto téme.........

annavi
30. jan 2009

no uvidime..ale si spominala ze mrcha by mala dojst do 10 dni po dobrati D...

korenka
30. jan 2009

ano,to ano,toto viem od mojej dr. na 100% !!! 😅
tak nestresuj,nejak to vydrž a čakaj na mrchu,kedy si uráči prísť
ja rozmýšľam,že pôjdem na bud.mesiac na sono,nech sa mi pozrie Dr.,či tam mám nejaké folíky,či mi D niečo nebráni a tak.......

annavi
30. jan 2009

ja mam ist na kontrolu az v marci...Dr. mi D predpisala na dva cykly..ze vyskusame a potom sa mam prist ukazat...tak este vydrzim do marca a uvidime.........
korenka ja som vcera tel. s kamoskou kt. v 7 tt prisla o miimi...akurat ju vcera pustili z nemocky...tiez brala davnejsie D a povedala mi ze jej to nejako nepomohlo...ze sice bolesti nemala pri mrche ale mala ju rozhadzanu...hmm...ja neviem..kazda sme ina.....asi sa uz moc sledujem alebo co..psychika najviac oddiali mrchu. 😒 ☹
nic to..budem klido pido..pride pride..nepride tak budeme zistovat preco...... 😅

annavi
30. jan 2009

a som rada ze uz je week.jaaj..ochvilocku koncim v praci a ideme k priatelovym rodicom do ZV na week..vecer si ideme zahrat kolky tak sa tesim..aspon sa trosicku odreagujem......a snad ma nebude boliet brusko..inac z tych kolkov nic nebudem mat........ 😖

korenka
30. jan 2009

jéééééj,to viem kde,však ja som z BB