Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
20. nov 2011

@cherry1981 noo ahojky...ze je pekny... 😀 😀 😀 😀 len neviem...necitim sa na to..a nemam ani tehu priznaky ani ťuk.. ☹ 😒

katarina104
20. nov 2011

@annavi to je super príznak 😉 zajtra som tu moja 🙂

annavi
20. nov 2011

@katarina104 dobre moja..papa zatial... 😉 😉

cherry1981
20. nov 2011

@annavi Je velmi pekny, ved citis prsia to staci 🙂 A podbrusko ta uz neboli?

katarina104
20. nov 2011

pekný deň 🙂

annavi
20. nov 2011

@cherry1981 moja praveze prsia necitim az tak moc...hmm...neviem...podbrusko ano...zacina pobolievat... 😖 😖 ale len trosku... 😖

cherry1981
20. nov 2011

@annavi No to neevadi ze ta moc nebolia ani mna moc neboleli nie vssetky maju riadne priznaky 🙂

annavi
20. nov 2011

@cherry1981 no ved ano..ale som zmierena aj s mrchou.preto som taka kludna a netestím este...hmmm... 😉 oki moja idem ja...zajtra hlasim teplotku.... 😀 😉 😵

cherry1981
20. nov 2011

@annavi Dobre ahoj a peknu nedelu. Zajtra som zvedava 🙂

ktore
20. nov 2011

@annavi
@katarina104 ahojte.takze u mna to klesa.prsia ako na rotrhnutie.uf.este mam dnes a zajtra dobrat duphaston tak som zvedava ci ma hned ms zaleje.

sarafortuna
20. nov 2011

@katarina104 , ahoj Katka...
tak ja mám 3. ovulku počas troch cyklov za sebou, takže super...
Len ma štve, že mávam nejaké nižšie teploty ako som predtým zvykla (meriam už takmer 3 roky). Vždy som mala poovulačné od 36,7-37,1 - no teraz mi to vyjde iba na 36,8.... viac ani nie.
Môže to byť sarapisom, ktorý som brala?
Myslíš, že to môže zmariť šance na otehotnenie...? dosť tomu nerozumiem.
Od minulého týždna pichám fraxík prekoncepčne - preventívne, takže sa bojím, či mám tu LF OK a či sa niečo nepokazilo v tej luteálnej fáze... dufík už tento mesiac nemám brať, no keďže si už pichám, tak beriem aspoň jednu tabletku denne (mám staré zásoby 😉)
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

annavi
20. nov 2011

@ktore moja ahoj..to ma mrzi....hmm...ale ak tak nech dojde aby ste mohli čo najskor zacat snazilkovat... 😉 😉 😉 ja som zatial hore..dnes uz mam take mierne PMS, uvidime co zajtra teplotka... 😉 😨

hanulkavelunka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina104
20. nov 2011

@ktore ahoj, dúfam,že to bude zase stúpať moja 🙂

katarina104
20. nov 2011

@sarafortuna ahoj, no stou teplotou by som si starosti nerobila, môže to robiť sarapis, sú tam fytoestrogény, ale máš to stále pekné, pekný vzostup tam je o 0,3°C čo je super,,,mnohé baby ani taký nemali a boli tehule 🙂 je to super ako sa ti to pekne upravilo. Ono ak by to nebolo v poriadku s vajkami, ani tá teplota by tak nestúpla a ten dufík by bol nanič, ale teraz ho neberieš a vidno,že je sú to pekné poovulkové teploty 🙂 nevidím tam problém, prečo by si nemala byť tehu, ak sú spermijky ok,štítka ok,a sono a vajcovody tak je všetko ok 🙂 a picháš si ten liek, takže nech sa ti to konečne podarí, uvidíme ako LF ale verím,že dobre, vyzerá, to,že žlté teliesko pracuje ako má, teším sa 🙂 🙂 🙂

kacicqa
20. nov 2011

Babky, cca do kolko dni by mala prist ms po dobrati dufiku? Minuly cyklus mi prisla do dvoch dni..teraz je to uz siesty a stale nic, len 4 den jemnucke ruzove spienie..ale fakt len symbolicky. Tt negativny..Co to zas ma znamenat? ;o(

ktore
20. nov 2011

@kacicqa no asi musis pockat a urobit test popripade znovu.

kacicqa
20. nov 2011

@ktore ved to, cakat...a neviem ani na co, joj do kelu..zo vsetkych cinnosti je cakanie najubijacejsie..;o(

annavi
21. nov 2011

@katarina104 @cherry1981 ahojte kočky moje...tak ja som dnes klesla..a citim ze ide mrcha... 😒 co uz...ideme dalej..idem zatel Dr. co dalej... 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec

ktore
21. nov 2011

@kacicqa ahojko no ako je dnes?
@annavi aj ja mam teplotu dole,stale co uz len cakat na ms http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

annavi
21. nov 2011

@ktore presne tak ..uz nech dojde mrchaňa nech mozme coskoro snazilkovat... 😉 😉

katarina104
21. nov 2011

@annavi och joj, no je to pokles riadny, neskúšala si test?

katarina104
21. nov 2011

@ktore ako dole 😕 je to ok, neboj, dnes už 13DPO, tak len do 16DPO počkaj už by si mohla aj testovať 😉 bolia ťa prsia?

katarina104
21. nov 2011

@kacicqa príde do cca 7-10 dní po vysadení, ak nie test opakuj ovulka mohla byť neskôr 😉

matula028
21. nov 2011
katarina104
21. nov 2011

@matula028 no vitaj pekne sa držkáš 🙂 ako bolo na svadbe?

erin365
21. nov 2011

Ahojte, mám "menší problém" a neviem si už rady...prosím, poraďte...
mávala som aj 7dní pred ms špinenie, tak mi doki predpísal Duphaston od 15-25DC 2x denne. Skúsila som testnúť a sa mi zdalo že mám slabulinkého ducha tak som neprestala brať dufíka a dnes som 31DC, sem-tam špiním, dufíka beriem 1x denne preventívne, bo testy "napoly negatívne", BT 37,2 už pár dní...

Môže dufík ovplyvniť BT? Bojím sa risknúť že keď ho vysadím tak ak som náhodou tehu či nepotratím znovu...bo už mám za sebou 2 potraty....ale keď ho budem brať ďalej, či vôbec mrcha príde...a kedy ak nie som tehu!

dík za odpovede...

ktore
21. nov 2011

@katarina104 ahojko katka prsia uz uz na prasknutie.test negat. http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

ktore
21. nov 2011

@erin365 mala by si ist k dokt si myslim.cim skvor.vysetri ta aj podla krvi.a ten test nezosilnieva?