Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ktore
11. jan 2012

@jania023 len dufam ze sa bude drzat.z dcerou som to mala komplikovanejsie.tam som sa viac bala.

jania023
11. jan 2012

@katarina104 ahojky uz vieme co to bude??dievcatko ci chlapcek? 😅 Ja povinne beriem sarapis a mala som posledny cyklus z clostilom no a teraz cakam na ms a idem na prefuky a tak..mam volat do caru 1dc..dnes som 5dpo takze este take 2tyzdne...kuk na moj grafik..nejak som sla divoko hore 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf
Je mi divne ze som mala ovu po clostile na 14dc stale mevem az 16-17dc 😕 a na ten 14dc my vysliel aj Jonas 😅 ..,takze zeby?Inak po 4 rokoch som mala eggacik a este kolko,sice iba 1 den pred ovu ale boooool 😅

ktore
11. jan 2012

tuto mate ale len z mobilu rozmazane

jania023
11. jan 2012

@ktore uz len to ze mas // nech ta tesi a ako sa hovori co ma stat to sa stane..inac mne doky vravel ze ked sa tehu potvrdi testom treba zvysit davku dufiku alebo utrosu na dvojnasobok tak aby bolo min 1200mg denne v tele

jania023
11. jan 2012

@ktore ale toto uz nieje dusiiiiik ale ciarocka 😀 pozri do mojho albumu ja ma dusikov ale stale dojde ms 😒

ktore
11. jan 2012

@jania023 jojoj sak mas pravdu aj mne to vravela len neviem kolko denne mi hovorila och asi tri

ktore
11. jan 2012

@jania023 no ano je to dusicek co si mala.co ak sa to tam nevedelo uhniezdit?a zato odislo z ms

jania023
11. jan 2012

@ktore tak sup sup 2 naraz brat 3x denne...v pripada ze su to ale 200mg ked nie tak ich musis brat dvojnasobok tak aby boli tie 1200mg...ja ma utros 200mg a neberiem ho zatial kaslem nato tento cyklus 😀

jania023
11. jan 2012

@ktore neviem asi nieco nebolo v poriadku,ja davam prednost tomu aby si priroda poradila ako tomu ze budeme mat chore dietatko...lebo ak je potrat tak je tam dovod niecoho zleho vyvoja alebo tak

ktore
11. jan 2012

@jania023 ved aj som tak tak ak je poskodeny plod ze musi odist tak to tak ma byt.ale zato ze je slaba sliznica tak to by bola skoda

jania023
11. jan 2012

@ktore aku mas sliznicu?ona este moze dorast..len si pekne papaj dufiky a nestrachuj sa...keby bola velmi nizka tak by sa neuchytilo takze asi az taka nizka nieje 😉 a nezabudaj ze babo sa vie uchytit aj na vajcovode a tam nieje ziadna sliznica 😀

ktore
11. jan 2012

@jania023 ok volala som doktorke ze zatial staci na trikrat denne az potom ked pozrie tak povie o kolko.juj idem sa dostat do kopy lebo som z toho paf ze by som urobila teraz vsetky testy.ale pekne ich urobim kazdy den.

majkushka
11. jan 2012

@ktore no a že pozitívne myslenie ty ty jedna aj švagrinka potratila a to brala duphik 4 x 1 a neudržal 🙂

ktore
11. jan 2012

@majkushka no ked je poskodeny plod tak to tak ma byt.hlavne ze viem ze este mozem byt tehotna.no nie?

ktore
11. jan 2012

@katarina104 magnezium tiez vynecham?

majkushka
11. jan 2012

@ktore a bruško v pohode neboli ?

sunny15
11. jan 2012

ahoojky...mozem brat antibiotika ceroxim spolu s duphastonom?nebude to vadit?

blondynka400
11. jan 2012

@sunny15 vadit to nebude, nemělo by to mít vliv. Ale spíš bych se tedy bála brát ATB ohledně počínající gravidity...

sunny15
11. jan 2012

@blondynka400 vsak toho sa bojim aj ja...dnes som bola u dr. a predpisala mi Ceroxim 500 vraj to mozu aj tehotne zeny...mam zapal priedusiek tak neviem ci to neskusim preliecit len prieduskovym cajom...

katarina104
11. jan 2012

@ktore ak je chyba plodu tak to odýjde moja 😔 dufík je len na sliznicu, magne môžeš brať ďalej

katarina104
11. jan 2012

@jania023 ešte nevieme, no super,že sa ti upravil cyklus, zistili ti nepriechodné vajcovody? pekný graf, tak nech sa podarí, čo sa týka Jonáša, tak mne nikdy ovu nevyšla podľa neho, možno preto,že ty ju máš teraz na 14Dc tak ti vyšlo, neviem 😉

majkushka
11. jan 2012

@katarina104 ja mam podla Jonaša , a ovu sa mi cca prelina až v auguste s realnou ovulkou 🙂

pucka27
11. jan 2012

Ahojte, prosím poradte.
Dnes mi doki pichla pregnyl ale dnes som mala začať brat aj dufík. Môžem ho brat a ties sa pokúšať o bábetko?

pucka27
11. jan 2012

Kedy sa máme snažilkovať ked mi dnes pichli pregnyl????
Dúfím môžem brať , a môžem s dufíkom otehotnieť??????

adamimi
11. jan 2012

@ktore gratulujem, a priznám sa, že i závidim. len sa držte, nestrachuj sa, ver sebe a tomu maličkému, čo sa v tebe skrýva. Nechaj to na ňom, hoc je malinký ale vie čo robí, len mu daj všetko čo môžeš, Drobček ti to všetko milionkrát vráti. Tak veľa veľa šťastia a omnoho viac zdravia

adamimi
11. jan 2012

@katarina104 Ahoj Katka, ja moc na internete nebehám, tak sa tak trochu učím. Mám 5 ročného dlho dlho očakavaného. Veľmi by sme chceli druhé, smažime sa už 5 rok a nič. Keď mal maly 2 roky a 8 mes. zistili mi, že mi spravili zle cisarsky, že mi celý čas pri men. kvapkala krv do dutiny brušnej, tak som bola na operácií, vytiahli mito, aj zrasty a prefukli vaječníky. Vraj som v úplnom poriadku, vaječníky priechodné, len, že v mojom prípade hrá úlohu psych., vraj mám menej chcieť.... TO SA NEDA
Dokt. mi dala dufaston na 3 mesiace, a ak sa nezadarí do marca vraj ma pošle do Heliosu
Ja mám menz. pravidelný 28 dní, v 12 den slintám - ov. test som si teraz nerobila, tento mesiac som duf. užila na 14 den, - hoc doktorka kázala od 10 - nepýtala sa na ovul. Neviem čo to urobí.
Ďik že niekto vie poradiť a povzbudiť, a je úžasné čitať že niekto má // Ešte ráz dik

matula028
11. jan 2012

@ktore Tiško zavidim a aj silno držim palčeky .....a všetko dobre nech čiaročka silnie 😀

lu17
11. jan 2012

@sunny15 Ahoj, ATB opatrne, ked si chora vyskusaj radsej zazvor, cibulu, cesnak, bylinkove cajiky,ktore moze tehotna. A tebe už bolo vidiet babo na ultrazvuku?

blondynka400
11. jan 2012

@sunny15 v prvním trimu bych určitě ATb kvůli zánětu průdušek fakt nebrala. TTohle sice jsou ATB, které se v "těhu" můžou, ale v prvním trimu bych je brala snad jen kdybych byla v ohrožení života 😝

mattuliatko30
12. jan 2012

@ktore ahojky...tak ako dnes.???testla si sa znovu?...čiaročka silnie???? ja klesám... http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e takže sa žiaden zázrak isto nekoná 😒