Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
12. mar 2012

@kukucg no mne testne pred IUI robil FLK..a videl tak tri foliky..ten najvacsi mal 22 mm...a to som bola uz 32 hodin po pichnuti pregnylu...dokonca este aj SPG spravil pkial som ja lezala uz po IUI na kresle... 😉 a vsetko bolo oka..bojovníci tam boli tak uvidime...prve IUI mi robil az 52 hodin po pichnutí pregnylu a to som mala ovulku den pred IUI ..neviem..nejako to neriesime teraz.. 😉 no a samoska nam este kazal poistit to na druhy den po IUI...tak sme poistili kedze som ani nekrvacala...ani nic..len trosku po IUI spinila ale to uz bolo ovela lepsie ako po prvom IUI.. 😉 a testit??jaaaj. to mam ja este casu a casu.. 😉
no grafik vyzera supis...len tak dalej moja..ved ste mali sexik den pred ovu tak potom supis... 😉

kukucg
12. mar 2012

@annavi Jeeej tak to je skvele, to vam teraz pekne vyslo 😵 😵 Minule ked si mala den pred iui tak to neni idealne 😒 ale teraz to mate paradne 😵 😵
No ja viem ze mas cas na testenie este, ja len tak ci mas na plane kedy skusis 😅 😅 😅 som zvedavec 😀
No a moj graf 😝 Vzdy mam taky pekny co vyzera velmi slubne a furt klame!!! 😅 😅 😅

annavi
12. mar 2012

@kukucg ano pekne nam to veru vyslo..uz som ani nedufala ze nam to takto vyjde..dokonca som uz ani nepocitala s IUI..lebo by nam to vyslo na sobotu a to neviem ci by Dr. dosiel...no sice on ordinuje aj nedele..takze to pekne vypálilo..len nech je aj koniec tak pekny ako zaciatok.. 😉 😵 😵
moj grafik tiez vyzera vzdy na zaciatku slubne a potom tak padnem na hubu ze dovidenia...takze sa to snazim brat teraz akosi pokojne..a hlavne s nadhladom..ved budeme skusat pokial to nevyjde..a ono to raz urcite vyjde.. 😵 😵

kukucg
12. mar 2012

@annavi No veru, hlavne nech mate ten koniec taky pekny ako zaciatok 😉 😉
S tym padom na hubu si to vystihla, ved preto sa uz ani nevzrusujem ze vyzera pekne, a mne inak teplota klesa az pocas ms takze sa drzi hore vzdy a nic, tak ani neviem ci ma po ovu zmysel merat, ale tak zo zvyku 😝
Raz to urcite vyde 😵 😵 😵

annavi
12. mar 2012

@kukucg presne tak moja..raz to urcite vyda a budeme tehulky..ale ved ty uz jednu bambulku mass... 😵 😵 😵

kukucg
12. mar 2012

@annavi No to je pravda, len si krpec naplanoval, ze chce este jedneho braceka a dve sestricky, tak vies, mam co robit 😅 😅 😅 Inak sa mi to zda uz tak davno, a maly je uz taky velky ze hrozne tuzim o babatku a dufam ze moj Šimi nebude sam, bol by skvely brat 😵 Ale samozrejme, je to lahsie uz vsetko ked ho mam 😵 😵 😵
A ty budes mat za chvilku tiez, isto iste 😵 😵 😵

annavi
12. mar 2012

@kukucg jeej ty mas Šimonka...aj ja mam brata Šimona... 😅 😝 som zila v tom ze ty mas babu... 😅

kukucg
12. mar 2012

@annavi Heehe no mam chlapiska, na babe pracujeme, Šimi vymyslel ze to bude Nelka 😅 😅 😅 Mne je to fuk co tu bude len nech je, len neviem ci by ma chlapi neyhodili z domu s dalsim pipisakom 😀 😀

annavi
12. mar 2012

@kukucg 😀 😀 aaale ved coo..pipisak nepipisak...hlavne nech je mimco a nech je zdrave no nie?? 😉 😉 😅 😅

kukucg
12. mar 2012

@annavi No ved ja som pisala ze mne je to jedno hlavne nech je a zdravucke veru veru 😵 😵 😵 len ti moji chalani 😅 😅 moj manzel chce horzne babu lebo Šimi je take moje mojkadlo, si mysli ze baba bude jeho 😝 😀 😀

annavi
12. mar 2012

@kukucg 😀 moj by rad aj babu aj chalana,, 😅 je mu to jedno...len nech nam uz nieco doma plače v postielke... 😵 😵 😵

kukucg
12. mar 2012

@annavi No to verim, a urcite vam bude onedlho 😉 inak podla mna moj tiez, len ma take "silacke" reci 😝 😅 Aj ked placu mame dost aj na 5 deti, nas Šimi plakal v jednom kuse, ticho bol len ked mal cecek v puse 😅 😅 😅 ale vies co, aj tak mi to chyba 😵 😵

ktore
13. mar 2012

ahojte baby ak sa mate.chodim sem zriedka.nejak radsej idem von alebo citam knihu.

sunny15
13. mar 2012

ahojky babenky....dnes som zacala 14tt...dr. mi na minulej poradni kazal dobrat cele balenie duphastonu co som brala od 4tt....vecer som dobrala poslednu tabletku...to mozem zo dna na den duphastnon vysadit?

yvi83
13. mar 2012

@sunny15 Ahoj..a kolko tabliet si brala denne?? kamoska brala 3 denne a pred ukoncenim davku znizila na 2 tablety o 3 dni na 1 a tak prestala..

sunny15
13. mar 2012

ja som uzivala 2krat denne...kvoli predoslemu potratu-cize ako prevenciu...a mne dr.kazal dobrat cele balenie a uz dalsie nezacinat...len neviem ci je dobre to prestat uzivat zo dna na den.
@yvi83

yvi83
13. mar 2012

@sunny15 myslim ze to je v poriadku, ono sa ti este nejaky cas ten duphaston drzi v tele a postupne uvolnuje 😉

sunny15
13. mar 2012

no tak si uz potom nedam ziadnu tabletku...uz hadam,ked placenta prebrala funkciu tvorenia hormonov tak duphaston je zbytocny... 😉

linddi
13. mar 2012

ahojte dievčence, možno troška odveci... dnes mi lekár o 10 hod. pichol pregnyl, povedal, že zajtra o 22 hod. mám mať pohl. styk. Máte asi väčšie skúsenosti ako ja, kedže je to moja prvá dávka a tak sa Vás chcem spýtať, či som to dobre pochopila, že najväčšia šanca na otehotnenie je o tej 22 hod. alebo treba skúšať aj skôr, resp. neskôr.... a ešte sa chcem spýtať, či niektorej z Vás naozaj pomohol a otehotnela ste po pregnyle... vďaka emoticon

xradka79
13. mar 2012

@linddi ahojte, já mám za sebou první dávku Pregnylu a bohužel se nepovedlo. Po pregnylu má dojít k ovulaci do 30 hod.Někde píšou do 36 a někde do 48hod. Mě ale řekl doktor do 30. Měli jsme mít pohlavní styk v den píchnutí pregnylu a pak následující dva dny. Takže bych se možná snažila i dnes. Oni si ti spermíci počkají 🙂 Držím pěsti

linddi
13. mar 2012

@xradka79 ahoj, tak to mi je ľúto, že Vám to nevyšlo ☹ . Ja si tiež nenahováram hory-doly, a nespolieham sa, že to výjde na prvý krát, aj keď by som bola šťastná 😎 papa

kukucg
15. mar 2012

@annavi tak vidis, zase nanic, http://www.fertilityfriend.com/home/3937ed moj graf a dnes som zacala, napriek liekom spinit, mam ich brat az do nedele a uz dnes sa to spustilo, aj som si normalne poplakala, nechapem to, a kym to neskonci tak sa snazim zbytocne 😔 😔 😔

annavi
15. mar 2012

@kukucg moja ale ved teplotka je super...nechapem....iba spinis nie???tak papaj dufík aj nadalej...prip. by sa mala zvysit davka...ako to vlastne beries??? 😨

kukucg
15. mar 2012

@annavi no je to take spinenie, alebo krvavy vytok alebo ako to mam povedat, skratka klasika, mavam to aj 5 dni a potom ms zacne, no minuly cyklus, som sice tiez tak spinila pred ms ale az o dobrati liekov 😔 ja beriem lutenyl, nie dufik, jedna cez den, 5mg 😒

annavi
15. mar 2012

@kukucg fuuu..tak by ti mal Dr predpisat bud utroš alebo dufik ...ten lutenyl neviem co je zac...a uz si to riesila s Dr???

annavi
15. mar 2012

@kukucg ak chces tak ja ti poslem dufík..mam asi 6 baleni..len musim kuknut dobu zárucnu...hm???

kukucg
15. mar 2012

@annavi Si zlata 😉 diky moc, len sa musim aj tak s dr poradit najskor, mam totiz problem zo zrazanlivostou krvi a tak musim s hormonmi opatrne, je mozne ze si budem musiet pichat clexane ak budem brat vacsie davky progesteronu 😒

annavi
15. mar 2012

@kukucg jaaaj..no ak tak mi daj vediet dobre???som ti k dipozici... 😀 😉

kukucg
15. mar 2012

@annavi Ok, dakujem 😉 Musim dodepkovat a potom zajst k dr 😝 😅 😅 a uvidime co dalej

annavi
15. mar 2012

@kukucg aaaleee..naco depka???ved vonku je tak krasne...konecne..... 😎 som vsak zvedava kedy chyti mna depka...som prikazala sama sebe ze ziadne depkovanie sa uz nebude konat...tak zatial mi to ide.. 😉 😀