Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

anlady
23. mar 2012

Baby nebráni duphaston ovu???? aké máte skúsnosti?

elizabeth453
23. mar 2012

@gabinka41 nomne predpisal jedno balenie na upravu, aby mi kramy prisli presne 1.4. lebo na dalsi cyklus mi predpisal clostil, kedze sa snazime o druhe a nedari,,,z krvi m zistili, ze neovulejem. /inak je vsetko OK/..-tak teraz rozmyslam, ci to nieje ovulka, lebo dnes rano nic.../zatial/..to len vcera...zacalo ma boliet podbrusko a zrazu som citila akoby zomna vytieklo liter vody 🙂)) tak teraz neviem,,,len keby mi prisla menzes skor, nevem ako zacat s tym clostilom...nemam s hormonalnymi lekmi ziadne skusenosti, lebo s prvym babom som ich nepotrebovala..

gabinka41
23. mar 2012

@elizabeth453 no ja som si tiež myslela,že je to len špinenie a ms príde o týždeň..ale včera sa spustila normálna ms....akurát je omnoho omoho slabšia ako inokedy....Ja som doteraz nemala s ms žiaden problém ani s ovulkou,tak neviem,čo sa to deje.Vraj môže byť na príčine aj stres a toho som teraz mala neúrekom... ☹
A nemôžeš byť tehu,kedže ti to trvalo len tak kratučko? Či to nieje uhniezďovanie....

elizabeth453
23. mar 2012

@gabinka41 no ja mam nepraveidelny menzes nostop...raz pride skor raz neskor 🙂 ale kedze druhe sa nam nedari uz dva roky , tak som poprosila dr. áby sme to zacali riesit 🙂 tak mi brali krv atd. a okrem toho, ze neovulujem, tak nic nezistil, ten nepravidelny menzes mavam z toho , ze stale mi vaha kolise a o dost..stale chudnem a priberam. 🙂
tak neviem,,,dufam, ze by to mohlo byt to uhniezdenie,,neviem ako dlho mozu spermie prezit a kedy sa vlastne vajicko uhiezduje/sex sme mali v pondelok,,kedze mm v utorok odchazdzal a dnes sa vrati/..,ja som sa takymito vecami nikdy nezaoberala to prve babo prisli strasne necakane,,,a v podstate nechcene/ale nedala by som ju teraz za nic na svete a nelutejem to .)/ len teraz by som chcela teda druhe, nechcem medzi nimi 10vekovy rozdiel 🙂 tak ani som nikdy nesledovala ovulku, a ni nic nemerala. proste prislo prislo, neprislo neprislo 🙂)))

majushkab
23. mar 2012

@anlady ano brani duphaston sa berie až v druhej polovici cyklu čiže až po ovulke 🙂

majushkab
23. mar 2012

@elizabeth453 clostylbegyt sa berie na 3-7DC alebo 5-9DC nepovedal ti doki na ktory deň ho maš začať brať?

elizabeth453
23. mar 2012

@majushkab hej povedal od 3dna...on mi dal ten duphaston , zevraj aby mi prisli kramy presne /teda toho 1.4/ a na treti den mam zacat brat...

gabinka41
23. mar 2012

@elizabeth453 tak ja mám urobené komplet vyšetrenia a všetko je ok...aj na laparke som bola,či nemám upchaté vajíčkovody....všetko je v poriadku...a folikulometria mi ukázala,že ovulujem na 12DC...len teraz po laparke sa mi to akosi zblblo....cyklus z 28 dní na 26 dní , častejšie mávam anovulačné cykly a HP je v poriadku...tak ja už neviem,čo sa to deje...
ja mám 13ročného syna a s mm sa o mimi snažíme už vyše 2 rokov....on má však zlý spg,tak neviem....Všetko sa u nás akosi dodrbuje ☹ ☹ ☹

elizabeth453
23. mar 2012

@gabinka41 no ja som zatial na ziadnom extra vysetreni nebola...povedal, ze to skusime tym clostilom /dal mi 2balenia/ a ked nezaberu, potom to budeme riesit 🙂 ale strasne by som chela uz druhe...len ja mam problem este aj s vahou..:(

gabinka41
23. mar 2012

@elizabeth453 neboj,zadarí sa.....držím palčeky 😉 u nás je to dosť zložité,tak neviem,ako to bude...

anlady
23. mar 2012

@majushkab no fasa

ktore
23. mar 2012

ahojte.trosku som k vam nakukla po dlhom case.dufam ze sa dari....mne celkom ano hoci sa este neviem spametat ze som tehotna.

elizabeth453
23. mar 2012

@gabinka41 dufam, ze hej...a ze sa podarilo teraz, ze to vazne mohlo byt uhniezdenie 😵 lebo nemam vobec chut brat ten clostyl. 🤐

gabinka41
23. mar 2012

baby,pomooooc, mne sa ešte pridružila taká nádcha ako hrom 😢 😢 😢 ..už si prchám servítku do nosných dierok,aby som tolko fúkať nemusela......

kvietok228
25. mar 2012

@meggy004 nie neberiem nic ale teraz idem 29 na kontolu a po nej skusim vysadit duphastom ci nahodou nedostanem bez neho menzes a ak nie tak ho zase nasadim,som si objednala do dr.Jonasa vypocet plodnich dni uz ho mam aj doma tak skusime este podla necho

zasha
25. mar 2012

@vianocnystromcek ahoj, vracela si ze 2 mesiace po brati duphastonu si otehornela, este ho beries? budes aj do konca tehu? nemala si pri uzivani problemy?

meggy004
25. mar 2012

@kvietok228 Tak držím päste, lebo mne nedorazila mrcha po zabudnutí nasadenia... ☹ tak som musela na vyvolávačku nakoniec... 😒 držím päste - kedy ti to vychádza s Jonasom? 🙂

vianocnystromcek
26. mar 2012

@zasha ahoj, nie neberiem ho uz. brala som ho iba do 12tt.
mne zistili vyslovene nerovnovahu dvoch hormonov kt sa tym duphastonom vyrovnavaju.
bez neho by sa asi plod neudrzal. problemy som nemala ziadne, vobec. nebrala som
ho ale hore ale dole;) ako vag.cipky.1x rano 1x vecer.
uplne bez problemov. jedine co si pamatam ze som mala migrenu ale tu som mavala obcas aj pred tym tak nie som si ista ci to duphaston zosilnel, prezila som to ale bez liekov;)

tathiana
26. mar 2012

Ahojte kočky,už som tu dlho nepisala tak sa ku vam troška pripojim ak môžem 🙂 ,aj ja teraz beriem Dufaston už druhy cyklus a nič sa nedeje ja som už s toho aj tak trocha zufala lebo prvykrat som otehotnela že som ani nevedela kedy,ale v 10 tyž. som potratila ☹ druhe tehotenstvo prišlo hned po polroku,ale to som už brala dufastonom a teraz by som tiež chcela otehotnieť a dajak sa nam nedari. Už neviem čo by trebalo začať brať ešte k tomu dufastonu alebo neviete niekto niečo poradiť nejaky čajik alebo niečo take 😒

kvietok228
26. mar 2012

@meggy004 a mne sa stalo aj to ze som este ani nestihla brat a som doslala o 2 tyzdne skor tak mi nasadil na 14 dni,s jonasom 5,6,7 aprila a to mam zrovna dostat menzes ale mesiac neskor to uz nan nevychadza tak budeme skusat asi az potom

meggy004
27. mar 2012

@kvietok228 ja som našla dáku free verziu, kde mi vyšiel Jonas na 10,11 a 12.4. - tak uvidíme 🙂 sama som zvedavá 😉 mne to vychádza 3dni pred ovulkou 🙂

oknosmas
27. mar 2012

@meggy004 kde si ju nasla? na akej stranke? ja som nasla len taku, kde mi ukazalo jeden den...a nie hned tri za sebou 🙂 tak chcem aj ja mat vacsiu sancu 🙂))

kvietok228
27. mar 2012

@meggy004 ano das mi link? som zvedava

meggy004
27. mar 2012

Baby - toto vyplniť a poslať : 🙂 a o cca 2dni príde email spätný... 😉 ale neručím za výsledok...

Find out your best OVULATION DAYS for free. Simply send an e-mail to: institute@odan.jp with this in the subject line: When is my ovulation? In the body of the message, please provide the following information:

1. Name
2. Date of Birth: DAY / MONTH / YEAR (Please write full name of month, i.e. November vs. 11.)
3. Hour of Birth: (Use a 24-hour format or 12-hour format with AM or PM.)
4. Place of Birth: (List city and country.)
5. Location of Current Residence: (List city and country.)

meggy004
27. mar 2012

resp - ešte skopčite tento link a aj to vám vyhodí dni a aj možné pohlavie - tiež podľa Jonasa

http://najdise.cz/doktor-jonas/jonasova-metoda-...

😉

oknosmas
28. mar 2012

no, tak uvidime 😎

lienka1980
28. mar 2012

baby , ktoré máte skúsenosti s dupahstonom a chceli ste otehotnieť , ako ste ho užívali? Lebo ja ho beriem od 11DMC do 25DMC , ale ked to tu tak čítam tak ten duphaston bráni ovulke, tak teraz neviem či mám byť spokojná... 😒

kvietok228
28. mar 2012

@meggy004 dik trochu sa to zhoduje ale od neho to mam presnejsie aj cas tam je a tak

meggy004
29. mar 2012

@lienka1980 ja ho beriem tiež...ale mne sa mrcha bez neho nedostaví...tak už sa len modliť, aby ovulka bola skôr ako dufík... 😉

meggy004
29. mar 2012

@kvietok228 za výsledky neručím 😀