Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

shaarka
23. sep 2008

fiiiha...
a ako beries ten duphaston?
a kolko mas rokov? teda preto sa pytam, ze ako dlho si brala HAK...
merias si bazalnu teplotu?

prosim odpovedz na vsetko 😀 😀

evina0
23. sep 2008

Ahojte.Prosim poradte mi.Zalozila som si nick na fertilityfriend.com a pokusam sa vlozim si hodnoty BT do kalendara ale akosi mi nechce nameranu teplotu mi ulozit.Mam prave menzes ale meriam si aj teplotu..preco mi teplotu neulozi do kalendara ale len ze mam menzes? poradite mi prosiiim??Dakujem

evina0
23. sep 2008

este raz aby ste vedeli co mi tam vyskakuje..
Nemam pri registracii cosi zle zaskrknute? nakolko neviem po anglicky ani slovko..
Data Entry Error
Your thermometer units are set to Fahrenheit, your entry of 37.1 does not seem right. If you wish to change your account units, please check the Settings/Charting Options menu.

Membership: Complimentary Basic Membership+30 Days of Free VIP Trial.
Click Here for an overview of the differences between the free basic membership and the VIP membership.

mirka93
23. sep 2008

Ahoj Evina, mas tam chybu v zadavani udajov! Mas nastavene na Fahrenheit. Daj si na Celsius!!!! Ta hodnota 37.1 je v F dost cudna!!!! Chod na Charting / Charting Options menu!!!!
Mas zakladne clenstvo a na 30 dni aj VIP clenstvo. Je v tom nejaky rozdiel, ale da sa fungovat aj bez toho. Za to VIP, ak ho budes chciet aj po 30 dnoch, treba zaplatit! Ak nie,nic sa nestane a budes pokracovat v zakladnom clenstve, ktore je gratis.
Ak si kliknes na :
Click Here for an overview of the differences between the free basic membership and the VIP membership,
ukaze ti tabulku s rozdielmy medzi VIP a Basic (zakladne) clenstvom

evina0
23. sep 2008

Mirka 93 dakujeeem velmi pekne uz som si to prestavila a robim si graf,este raz diky .papa

shaarka
24. sep 2008

dobre ranko babule 😀

lucka369
24. sep 2008

dobré ránko shaarka 😉

shaarka
24. sep 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
celkom zaujimava tema a par odbornicok... az mi z toho zasibava...

skoda len, ze cyklus je cyklus a neda sa vsetko zistit hned naraz... treba cakat a riesit vylucovacou metodou, treba po mesiacoch overovat...
je to strasne zdlhave a unavne.
meriam si BT, ale je to na rit, zatial teda len studujem a az mi vlasy dupkom vstavaju, ked citam, co vsetko budem musiet preskakat, ak... ak sa potvrdia problemy...
http://www.fertilityfriend.com/home/22bf11
uz by som rada brala ten duphaston, ale ked menzes sa nie a nie dostavit. a uz by som rada mala za sebou aspon 3 cykly, nech viem, ako moje telo pracuje, ako mi (ne)skace teplota, lebo toto vyckavanie je straaasne vycerpavajuce!!!
😎

tinpet
24. sep 2008

Ahojky Shaarka, včera jsem se už na PC nedostala 🙂 Takže, je mi 28, Duphaston beru od 16. do 25. dne 2*1, BT si neměřím, nedokážu se k tomu dokopat, objednala jsem si ovu testy, tak uvidím 🙂 HA jsem vysadila letos v dubnu, brala jsem 12 let bez přestávky 🙂

shaarka
24. sep 2008

caaau... no tak to si na tom ako ja (zacala som v 18 a skoncila v 30), ale ja som mala aj nejake prestavky, pocas ktorych som menzes nedostala. mam bratu duphaston 14-25 den, 2x1.
bazalna je uplne ok, mala som z toho zmiesane pocity, ale je to ok - zazvoni budik, strcim, pockam par sekund a vytiahnem. len mam obavy, ze moj digitalny teplomer je diletant a meria menej ako v skutocnosti mam... vies, zacala som obvinovat vsetko naokolo, lebo mi teploty nestupaju... 😀 ☹

lucka369
24. sep 2008

shaarka lepšie je meriať si BT obyčajným teplomerom....

tinpet
24. sep 2008

😀 tak teď jsi mě Shaarka rozesmála 🙂 uvidím, co ukážou testíky 🙂 snažíme se čtvrt roku, tak to zatím hrotit nebudu 🙂 ale Duphíku už jsem vybrala 3 balení a čekám na další...

shaarka
24. sep 2008

lucka369, mas pravdu, ale sa bojim, ze kym pockam tych 5 min na teplotu, tak sa prebudim az za 2 hodiny... asi to chce dva budiky 🙂
dnes mam nejaku vtipnu naladu, teda:
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...
citajte posledne dva prispevky - radlinku a mna .)

lucka369
24. sep 2008

shaarka ja nečakám 5 minut ale max.3.....

shaarka
24. sep 2008

to je fuk. po prvom budiku mi stai aj par sekund a spim jak drevo. 😀 😀 😀
ale asi to fakt skusim. ak by to boli rozdiely, tak skoda, lebo ten digi je velmi pohodlny, ze odcita teplotu za par sekund. 😀
aky mate inak den?
mna tak pobolieva vselijako v podbrusku, uz 3. den, ale netusim z coho... citim ako keby chlad. stava sa mi to castejsie, ale nevystopovala som ani pravidelnost ani pricinu ani nasledky.

shaarka
25. sep 2008

dobre ranko, tak ja mam dnes celkom dobru naladu:
http://www.fertilityfriend.com/home/22bf11
az na tu ranajsiu strasnu hadku s manzom! 😒 ale uz je to ok 😔

tinpet
25. sep 2008

Dobré ráno shaarka 🙂 musím zaklepat, náladu mám zatím taky ok 🙂 zjistila jsem, že měsíc se mi rozděluje na tři fáze: MS, duphaston, bez hormonů - a ve všech jsem jak nabroušená pila 🙂 hormony se mnou a hlavně náladama nehorázně cvičí 🙂

certisko19
25. sep 2008

ahojte,chcela by soom sa opytat...lebo asi mam pomaly "sklerozu"... :-d na nabehntie cyklu sa zacina brat duphaston v 14.den....treba ho brat 12 dni al.kolko?dik za radu.... 🙂

tinpet
25. sep 2008

Ahojky certisko 🙂 jestli tomu rozumím, tak každá máme od doktora předepsaný jiný den.... já ho mám od 16. dne... a na deset dní...

certisko19
25. sep 2008

aha....🙂a nie je tu niektora,kt.to ma od 14? 🙂

shaarka
25. sep 2008

certisko19, ja mam od 14. do 25. dna 2 tabletky denne - ale naozaj by si sa mala opytat lekara, lebo niekto berie az do 28. dna alebo uplne inak...

certisko19
25. sep 2008

vies....mne sa marilo nieco....a nebola som si ista,ci to mam brat iba 12 tabl. al.12 dni..tak som rozmyslala,naco mi dal 2 balenia a este mi povedal,ze si mam chodit stale predpisovat tabl...lebo mi to nebude stacit...a zasa,ked prvykrat vyberiem,tak mam potom za nim skocit al.zavolat...ci to moze tak ostat al.to znizit...🙂

dankadina
25. sep 2008

Ja som brala duphaston pred tehu na upravu cyklu. Vobec sa mi neupravil a navyše mi bolo z neho zle, to je moja skúsenosť.

shaarka
25. sep 2008

dankadina, a ako ti bolo zle?
pred tehu si mala aky cyklus? mala si aj nejaku diagnozu?

evina0
25. sep 2008

Dankadina, mne Duphaston cyklus super skratil.Predtym som bud musela na injekciu alebo som mala aj 60 dni cyklus alebo 50 dni .. 😒 Teraz som vybrala 2 balenie a cyklus po prvom baleni bol 35 dnia po druhom uz iba 31 dni.Beriem ho na 17 den a celkovo 10 dni.Je pravda ze byva po nom zle,prsia napnute aj vecsie,alebo sem tam sa mi toci hlava ked ho spapam, ale da sa to vydrzat ak mi ma pomoct k otehotneniu a tiez aj k uprave cyklu, tak to vydrzim.Zacala som si merat aj bazalnu teplotu a davat to do grafu,hm co clovek musi vsetko urobit aby svoje telo spoznal a posnazil sa o babenko ked to treba.. 😉 .kamoska cakala vyse polroka a nebrala nic az sa im postastilo,ja som si vzdy myslela ze s tym nebudem mat problem a vidim ze aj ano.Ale zatial si s toho hlavu nerobim az taku lebo vraj cim viac zena chce babo tym sa viac nedari zalezi to od psychiky.Takze ako som dostala radu uzivat si milovania a raz to pride..
😵

shaarka
25. sep 2008

evina0, ukaz graf 😝

evina0
25. sep 2008

Shaarka vecer ho sem dam, som teraz este v praci a mam tu toho vela a musim sa naucit ako ho sem dat.Budem rada ak mi ho ktosi zhodnoti lebo Bt si meriam zatail jeden cyklus.Meriam si BT aj teraz i ked mam menzes.tak vecer pa zatim 🙂

lucka369
25. sep 2008

ahoj baby:pribral niekto pár kg z Duphastonu???

shaarka
25. sep 2008

lucka369, preboha, to nemyslis vazne... ja uz nesmiem priberat!!!
som zvedava na reakcie, ci ano, alebo nie... ☹ ☹ ☹

lucka369
25. sep 2008

Nooooo shaarka ja ho beriem 3 mesiac a pribrala som 5 kg!!