Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

lin123
9. jan 2012

@katarina104 dakujem za odpoved, uz tomu rozumiem 🙂

matula028
9. jan 2012

@katarina104 duf.,utroš zaťial nie.... tna druhy tyž. sa chystam k lekarke a som zvedava čo mi povie....a potom uvidim čo a ako dalej.

majkushka
9. jan 2012

@katarina104 ahoj kati ja dnes takto

ktore
9. jan 2012

@majkushka coze ty si tehu....joooj aj ja chcem taky zazracny test.......

ktore
9. jan 2012

baby je dobre ked je po ovu krcok hore?ledva ho dociahnem ja som citala ze po ovu sa krcok vratit dolu

ktore
9. jan 2012

@katarina104 prosim odpovedz miiiiiii o nieco vyssie som pisala o krcku

adamimi
9. jan 2012

Ak môžem, tiež sa pridám.
My sa snažíme o bábo asi 5 rok. Prve teh. bol zázrak, tiež keď sme chceli tak nič a keď nebolo pomyslenie bác. Teraz so začala uživať dufaston od 10 dna m. do 25 dna m.
Tu som sa dočítala, AK JE SPRYVNE NASADENY - PO OVULACII, chcem sa preto opýtať, je večšia pravdepodobnosť ot. ak je nasadený po ov. tak po 14 dni m.? alebo ako to mám chápať, a ako dlho sa potom uživa? Ja mám vaječníky priechodné, všetko v pohode, len mám vraj MENEJ CHCIET OT.
Ďakujem za odpoveď

majkushka
9. jan 2012

@ktore ja neviem lebo čo som večer test robila bol negativny tak poradte žienky pišu že za to že som vela pila tak sa to poriedilo , že mam rano skusit normalne sa rana bojim

ktore
9. jan 2012

@majkushka ale tento co mas odfoteny mas od vecera?ak je uz silne HCG tak moze ukazat aj vecer.inak sa to naozaj robi rano lebo v noci nepijes a rano je silnejsia koncentracia HCG vmoci.

ktore
9. jan 2012

@adamimi ahojkotak neviem aky cyklus mas tak nechapem preco ti dal doktor od desiateho dna...to je nezmysel.ty mavas ovulaciu na deviaty den cyklu?

majkushka
9. jan 2012

@ktore tento mam s rana okolo jedenastej a druhy som robila večer ten bol čisty , a som dnes 11 DPO ☹

ktore
9. jan 2012

@majkushka nuz moja zlata tak ten rano bol este dobry ale vecer uz tam neni tolko hcg tak nebud vyplasena.to co si fotila tak je to tehu a presvedcis sa hned rano ked prvy krat sa vycikas po zobudeni bude tam krasna silna ciarka,teda dve ciarky

ktore
9. jan 2012

@majkushka moja kedy rano vstavas????uzaj si urob dalsi test len nezabudni hned rano.a potom hned sem daj nech sa pokochame.a nakazime...juj som rada ked vidim dobre spravy.....

majkushka
9. jan 2012

@ktore kiež by to tak bolo , stavam o pol siedmej a ak bude pozitivny hned ho tu maš 🙂

ktore
9. jan 2012

@majkushka to sa tesim.citala som ze beries duphaston.aj som ho nasadila teraz pre istotu.prvy krat po dlhom case nam vysla ovulacia vtedy ked mal manzel dovolenku.som taka rada.nasadila som sice o tri dni neskvor ale to snad nevadi este sa to malo stihnut.pozri graf. sexik bol az az to ti poviem.islo to same od seba,asi radost ze sme spolu takze ovulka nebola zanedbana http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

majkushka
9. jan 2012

@ktore ja som ho dnes už kukala , a ako katka písala pokles može byt pri uhniezdeni , už mi dal utrogestan lebo mi s duphiku nebolo dobre , tak aj ja som ho nasadila dva dni po ovulke tiež nemam muža doma jazdi uniu tak sviatky boli na plodenie tip top uvidime rano idem buvkat pa 🙂

ktore
9. jan 2012

@majkushka dobru noc sme skoro rovnako.pa zajtra

mattuliatko30
10. jan 2012

@majkushka juuuj držííím palčekyyyy...vyzerá to na tehuuuu...... 🙂 🙂 teším sa 🙂

majkushka
10. jan 2012

babenky nič ani duch .

ktore
10. jan 2012

@majkushka ako to je mozne.aky mas test????

majkushka
10. jan 2012

@ktore cemio gravitest 10

ktore
10. jan 2012

@majkushka inaksi si nevies zohnat?mamatest je dobry.neviem preco sa ti vmoci nabral hcg ked tam dnes neni.skus iny test.mozno ten bol nanic.

majkushka
10. jan 2012

@ktore nerozumiem ani ja prečo to tam včera bolo a dnes nič , nevadi počkam či mrcha dojde ma začalo boliet aj brucho do rana asi s toho všetkeho , a u nas v jednej lekarni ine testy nemali ja som chcela mama test no nebol , no inak parada v tomto píšu že v den omeškania , a v tom čo bol včera že tri dni po oplodneni

ktore
10. jan 2012

@majkushka to neni pravda ze tri dni.to je len reklamny tah.vajicko sa musi najprv uhniezdit a potom sa dostava hcg do tela.niekomu rychlejsie a niekomu pomalsie.ak ti maju prist kramy uz coskoro tak si co ak sa aj uhniezdilo ale mas nizky progesteron?a dostanes normalne ms?vsetko mas v poriadku?

fifitko25
10. jan 2012

@majkushka to fakt nič?? kedy má dojsť mrcha?

majkushka
10. jan 2012

@fifitko25 v štvrtok

majkushka
10. jan 2012

@ktore ja som na liečbe , clostil , pregnyl , utrogestan , po duphiku normalne aj bez neho normalne a utroš berem prvy mesiac inak mavam MS prene na 28 den čo je vo štvrtok 🙂

ktore
10. jan 2012

@majkushka tak neviem zeby ten test bol na figu.ja som si objednala uz z netu lebo ani ja stale nedostanem aky chcem.tak som teraz objednala

majkushka
10. jan 2012

@ktore može byt že nebol dobry že bol kazovy , no mala som ho aj minuly mesiac aj pred minuly a pekne vyšiel negativny tak ja neviem a to je jedno už lebo ma hodi o zem idem pracovat