Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

erika26277
13. apr 2012

@adulinkaa držím palce.....

marianna28
13. apr 2012

@erika26277 ja na tvojom mieste neberiem nic - mozno max omega 3-6-9 - to su naozaj super vitaminy a nielen akoze na otehotnenie... podporuju cely organizmus... a ani by som necakala po MA... ak si po psycho stranke okej, tak hop 😉

erika26277
13. apr 2012

@marianna28 ako tak sa snažím dať do poriadku, zákrok mi robili pred 8 dňami, ešte musím počkať na mrchu, dnes som bola u dokiho, všetko je OK, aj maternica sa už krásne stiahla...... tak že do 4 týždňov by mala doraziť mrcha..... ale neviem, myslela som že počkám aspoň dva cykly, aby sa to náhodou zas kvôli tomuto nezopakovalo.... a tie vitamíny, porozmýšlam.....lebo už fakt neviem veď aj teraz som poctivo brala femibion a čo sa stalo??? pri prvom tehu som nebrala nič.....a všetko bolo OK, nemala som žiadne problémy..... ani som nevedela že som tehu....

marianna28
13. apr 2012

@erika26277 psychika robi vela... ale tak citim z tvojich pismenok vcelku milu optimistku 😉
... ako hovorim, ja som sa tiez vybodla na tie femi a tralala, fakt - odkedy som si raz dala tu omegu, tak mi aj lepsie travilo, cela som sa citila taka okej.... a hoci teda moje tehu je asi so vsetkymi problemami, co sa daju mat a je to zapas a boj o posledne dni, ale tak stoji to za to...
... nezabudaj, ze pri prvom si mala pod 30 a za tych takmer 9 rokov sa aj tvoj organizmus (ci chces, ci nie) prechemizoval... to isto vela ovplyvnuje 😉 ako vravim - zajdi si do lekarne, kup si omegu, mozno nejaky cajik z chvosta mysieho... a pustite sa do trenovania 😉 cakanim sa toho vela nevyriesi - ak si po psychickej stranke okej 😉

erika26277
13. apr 2012

@marianna28 tak díky...... snažím sa, teda musím byť optimistka....čo iné mi ostáva po tejto zlej skúsenosti...... a vieš čo teším sa na to snažilkovanie.... 😀 😀

kvietok228
14. apr 2012

@adulinkaa tak to nie je bohvie co ked ho nemas stale doma 😢 musite teraz poriadne popracovat nech sa zadari budem drzat palce.ze vraj to robia aj laparoskopicky cez 3dierky a pod celkovov narkozov ale potom to ze vraj strasne boli kamaratka na to bola pred 3 tyzdnami a nasli jej tam zrasty a cisty tak aj toho sa bojim ale uz ked sa nebude darit tak uvidim teraz sme sa rozhodli ze ci nahodou ked nebudem tento cyklus brat duphaston ci mi mrcha nepride sama odseba a ak ano tak duphaston uplne asi vysadim ale pochibujem otom ze sa dostavi sama od seba lebo s dophastonu len priberam ale uz som 4kg schudla a to si musim davat poriadne pozor co zjem 🙄 🙄

kvietok228
14. apr 2012

@meggy004 to zvladnes a moznoze by si uz bola aj tehotna? ja budem dnesny vecer sama chlapov kamarat sa luci zo slobodov tak len celu noc budem cakat na telefonat kedy mam preneho dojst tak som zvedava hadam to neprezenie 😀

oknosmas
14. apr 2012

@adulinkaa ja sa chystam na priechodnost..tiez...celkom mam strach..lebo ako citam, je to bolestive..a kedze to nebude v narkoze, teda laparoskopicky, tak asi pri tom zomriem 😉

katika26
14. apr 2012

baby test bol negativny ☹ ☹ dnes je to 34d neni to este skoro? merala som si uz treti den BT a mam 36.9 a po duphastone som dostala do 4dni a uz je to 9ty asi bude naj. ked pojdem doktorovi..ale vobec tomu nechapem ☹ ☹

oknosmas
14. apr 2012

hm..mozno je skoro..ktovie...dufajme, ze hej...budem drzat palec....ale v pondelok by som sla k lekarovi urcite... nech to pozrie on 😉

katika26
14. apr 2012

@oknosmas a nebude to pondelok skoro??

oknosmas
14. apr 2012

@katika26 myslim, ze z krvi by to uz bolo jasne...takze to nebude skoro

kikiki333
14. apr 2012

duphaston je ok 🙂

katika26
15. apr 2012

baby ste tu?? menzes stale nikde, krce v podbrusku mam stale a este silnejsie BT stale 37 rozmyslam ze zajtra pojdem doktorovi..

meggy004
15. apr 2012

@kvietok228 no pekne - držím päste 🙂 teho neviem...bazálka je nízka...a dnes skoro žiadna druhá čiarka na ovuteste... 😒 čo ja viem... idem ale myslieť pozitívne... niekto má plodné tesne pred menzesom 🙂

meggy004
15. apr 2012

@katika26 no bež...čo čakáš... 😉 držím päste 🙂

katika26
15. apr 2012

@meggy004 mam trocha strach ale uz to je az moc dlho od poslednej tabletky..

meggy004
15. apr 2012

@katika26 bude to dobré - uvidíš 😉 treba to brať tak ako príde... ale mám z teba taký fajn pocit... uvidíš 😉

katika26
15. apr 2012

@meggy004 dakujem ti si zlata ja som stoho dost zmatena este mam aj teplotu 😢 pojdem aspon budem vediet nacom som..

majushkab
15. apr 2012

@katika26 ahojky radšej skoč ozaj k dokimu z dufiku by tak dlho meškať nemalo ...nech ti vezme krvičku teraz si testík nerobila?

meggy004
15. apr 2012

@katika26 je to dlho...ale čakať veľmi nemá zmysel - iba sa stresuješ zbytočne a to nepomáha 😉 bude super - neboooooooooooooj 🙂

katika26
15. apr 2012

@meggy004 dufam ze mas pravdu 🙂 rano si este predtym ako pojdem doktorovi skusim este raz spravit test. a ty ako?

meggy004
15. apr 2012

@katika26 ja dáko nijako...testujem ovulu...ale zatiaľ nič (len slabé druhé čiarky...), ale hádam sa nejako ešte vylepší 🙂

katika26
15. apr 2012

@meggy004 ja som ovulku tetovala len podla krcka ako sa dlho snazite??

meggy004
15. apr 2012

@katika26 od septembra...

katika26
15. apr 2012

@meggy004 aj mi 🙂 a duphaston beries dlho? mne ho predpisal az ked mi 3mesiace nechodili..

oknosmas
16. apr 2012

@katika26 som celkom zvedava, ako dopadnes 🙂 drzim palec

katika26
16. apr 2012

@oknosmas dakujem akurat sedim u doktora som aj ja zvadava. 😀

meggy004
16. apr 2012

@katika26 no v podstate od októbra...lebo mi neprišli...
Držím päste 😉

katika26
16. apr 2012

baby akurat som prisla od doktora nevidel tam nic pre istotu mi zobral krv a pichol vyvolavacku az zajtra budu vysledky ale nebol moc pozbudivy ☹ ☹ ☹