Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

kaboca
15. jan 2008

mne hovoril, ze skusime Duphast na tri mesiace...ci sa zadari..no a teraz je prvy

galanta
15. jan 2008

ahojte dievcata.uzivate niektora s duphastonom aj pyridoxin?a ak ano ,aku vysoku davku.dakujem

perla200
16. jan 2008

lorry...ja som bola nervozna strašne a to som ho brala 2xdenne a ked som dostala mrchu, tak som dostala strašnú migrénu a zaprisahala sa, že to brať už nebudem.
proste nebudem a hotovo...nechám to na prírodu, ja som ho brala aby som lepšie otehotnela lebo som po laparke....

pata401
17. jan 2008

ahojte som tu nova,no dnes som zacala prvy krat uzivat duphaston a po precitani vasich prispevkouv sa chcem spytat ked ho beriem tak je vacsia pravdepodobnost ze otehot,lebo to by som momentalne nemohla aj ked vam tu vsetky drzim palce aby vam to vyslo lebo viem ze to nie je lahke niekedy,lebo ja to mam na upravu cyklu dufam ze mi pomoze lebo mam s toho celeho starch uz dva tyzdne mam krvacanie a doktor mi to nasadil ako poslednu zachranu inac ma caka cistenie dakujem

lorry
17. jan 2008

pata a z coho krvacas aj ja som raz krvacala a mala som ist na cistenie, ale potom mi doki dal injekcie na stahovanie maternice a preslo to nastastie.

pata401
18. jan 2008

ahoj lorry no ja som zacala krvacat tyzden pred menzesom a potom sa to uz asi nakopylo a trva to uz dva tyzdne tak mi dal dr tieto lieky ,este som ich nikdy neuzivala no ak mi nepomozu tak aj ja idem na cistenie,tajne verim ze ano lebo uz som pred 4 rokmi to absolvovala.a s coho neviem lebo na sone mi nic nezistil no tehotna nie som ,len sa citim slaba unavena a nechuti mi jest tak neviem ako mozete na ne pribrat.myslis ze mi pomozu aj ty ich uzivas teraz

ivanalysonkova
18. jan 2008

Ahojte holky, chci se zeptat. Užíváte některá z vás Duphaston spolu s Femigardem? díky

kaboca
18. jan 2008

baby pomohol niektorej z vas Duphaston k tehu? ja som vcera vysadila...a mam pocit, ze prvy mesiac nezabral ..vlastne, nepomohol k tehu 😔

lorry
18. jan 2008

to ti neviem povedat pata ale mali by ti pomoct k uprave neviem ja ich neberiem lebo mne hormony dobre nerobia an zaludok tak sa im vyhybam a chodim len na injekcie, ktore mi vyvolavaju menzes. Mne osobne Duphaston dobre nerobil. Skus a uvidis a ked nie lahko ho vysadis 😉

pata401
18. jan 2008

ahoj lorry budem ta informovat ako som postupila ci zabrali alebo nie ,no zatial to berem len druhy den tak nemozem cakat zazraky no vam ostatny drzim palce aby ste coskoro otehotneli

majuska2
18. jan 2008

Ahojte baby ja tiez beriem duphaston a aj clostylbegyt uz druhy mesiac a stale nic. Uvidime ako to pojde dalej drzim vam vsetkym palce.

orlandovacajka
19. jan 2008

kocky co uzivate duphaston mavate take stavy ze navaly tepla a normalne mi je na odpadnutie - sa mi zahmlieva kua a som nafuknuta /podbrusko/ ako hrom ..prave doberam prve balenie zajtra mam poslednu tabletku a potom by mala dojst ms a po 15dnec cyklu pokracujem druhym balenim ...hm? prosim dajte mi vediet fakt mi nieje vsetko jedno 😔

giovannajana
19. jan 2008

Ahojte. Neviete niektorá, či sa Duphastonu priberá? 😅

mapa
19. jan 2008

Nuz, ja ho beriem od utorka a urcite mam zvysenu chut do jedla a akoby zadrziavam vodu v tele. 😖 A mam aj navaly tepla, celkovo sa citim zvlastne...

orlandovacajka
20. jan 2008

giovannajana- ja mam problem opacny 😀 nechuti mi jest 🙂
mapa- no tie navaly ziadna sranda 🙄

kaboca
20. jan 2008

giov...vraj niektore baby pribrali 🙄
orlandova ja som dobrala 14tabliet, zatial nic take som nespozorovala ako opisujes...

orlandovacajka
20. jan 2008

kaboca dik za odpoved ;) mozno to bude aj tlakom asi no uvidime 🙂

kaboca
20. jan 2008

baby hlasim, ze dorazila mrchata...krasne na 28dc, aspon s nou si Duphaston poradil 😠

orlandovacajka
20. jan 2008

Kaboca to je vcelku dobra spravicka 🙂 aspon vies ze dorazila a mozte snazilkovat potom o 106 😵

kaboca
20. jan 2008

ano, orlandova...v celku sa uz aj tesim na dalsie snazilkovanie...je to zaujimave, ked zistim, ze mrcha prichadza..je mi na nic...prejdu dva dni, kym to spracujem a zacnem sa tesit na mrchu a dalsie snazilkovanie 😉
drzim palce, aby tie tvoje nevolnosti ...boli nakoniec ...pssst, ved vies co 😎

orlandovacajka
20. jan 2008

super 🙂 tak tiez drzim palce 😉

pata401
20. jan 2008

ahoj orlandova...ja ho beriam len 3 den no mam podobne priznaky ako ty návaly tepla,zavrate a ta nechut neviem strieda sa to raz je mi zle inokedy by som zedla aj klince no uvidim dufam ze sa to zmeni tak aspon viem ze nie som sama

tanika.t
21. jan 2008

ahojte,je tu niekto,kto berie Duphaston,že má nízky Progesteron? Počula som,že Duphaston je slabší,ako Utrogestan...

lucia.688
22. jan 2008

ahojte baby, chcem sa spýtať, nestretli ste sa niekedy s tým, že ste skoro v kuse kvácali??
takto ja som vysadila vo februári 2007 antiku a normálne som mávala menš a v máji som dostala a potom som mala skoro v kuse s výnimkou pár dní keď som prestala na 2-3 dni krvácať, takto to bolo stále. v októbri som bola u lekára a dal mi dufaston, to mi vobec nepomohlo, potom mi pichli na zastavenie injekciu, to pomohlo, lenže po 3 dňoch som zas dostala a trvala dosť dlho a potom sama prestala a odvtedy pohoda, musím pozrieť koľko som už bez krvácania....neviete čo by to mohlo byť?

zuzik25
22. jan 2008

Ahojte snazilky, ja beriem duph. 2 cyklus, kvoli mojim nepravidlenym a dlhym cyklom (mrcha prisla ako rocne obdobia, kazde 3 mesiace) a tuzime po babenku.
1. cyklus ma príserne boleli prsia, aj tento cyklus boila, ale menej. Mrsku som dostala presne na 29 DC a velmi silnu (ni tak bolestivu ako silne krvacanie). Som velmi zvedava ako to bude teraz (dufam, ze nepride na 9 mesiacov).

mravvcek
22. jan 2008

baby ja som brala duphaston aj clostilbegyt,jaj neviem ako sa to pise a otehotnela som ale az na druhy mesiac,takze nezufajte,urcite to vyjde.A vedlajsie priznaky,mala som otras,navaly tepla,chut do jedla,nervy na drans,ale oplatisa.brala som ho aj pocas tehotenstva ale to asi poznate.

orlandovacajka
22. jan 2008

zuzik a ked si dobrala prve balenie do kolkych dni si dostala mens.? a potom druhe si zacala braid kedy? rata sa to od dna ked dostanes? alebo ako? mam v tom este hokej 😵 ja to beriem takisto ako ty duam ze sa zadarí čoskoro 😀

majuska2
22. jan 2008

ahoj zuzik ja tiez beriem duphaston 2 cyklus a tiez ma strasne boleli prsia mrska mi prisla na 31 den ale trvala iba kratko 3 dni. Ja som nemala take priznaky len ma pichalo v podbrusku. Aj my velmi tuzime po babatku a uz sa pokusame 9 mesiacov. Neboj hadam nam to vsetkym vyjde. Velmi sa tesim ked sem baby napisu ze sa im to podarilo a ja si poviem ze raz uz musim prist na rad aj ja.

zuzik25
22. jan 2008

Orlandovacajka, mrsku som dostla asi na 3. den od dobratia balenia a druhz cyklus som zacala brat odo dna mrskz ako si napisala.
Majuska 2 mna tiez pichalo v podbrusku, teraaz menej. Mz sa pokusame o babteko uz vyse roka astale nic. Bocian k nam akosi nevie trafit alebo niekde zabludil. Keby som vedela kde je, tak mu poslem GPS so suradnicami. 🙂

ivanalysonkova
24. jan 2008

Ahojte holky, chci se zeptat. Od 5dne cyklu beru Clostil, od 21dne mám začít užívat Duphaston. Dle ovu testu 14den cyklu jsem měla //, ale dle teplot to nějak nevypadá. Takže nevím, jestli mám začít brát Duphaston. Čemu by jste víc věřili, ovu testu nebo teplotám? Pokud ovu zatím neproběhla, má cenu brát Duphaston?
http://www.fertilityfriend.com/home/1c3af7
díky za všechny názory. 🙂