Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ktore
21. nov 2011

@kacicqa aku mas teplotu????hm????

kacicqa
21. nov 2011

@ktore Teplotu nemeriam moja, mozem zajtra skusit. Testovat nebudem, som si povedala, ze do piatku na test ani nepozriem. Mne len nesedi, ze ak by aj Panbozko dal a bola by som tehotna, taq by ten test musel byt uz jednoznacny, kedze som uz 17DPO.

ktore
21. nov 2011

@kacicqa ano ale mozno mas nizku hladinu hcg.ktovie.odmeraj rano teplotku hned ako otvoris ocka.

ktore
21. nov 2011

@kacicqa nuz a teplotka ti tiez daco napovie.sice si ju nemerala ale daco sa dozvieme

matula028
22. nov 2011

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... dobre ranko tak zatial sa to drži..... 🙂

katarina104
22. nov 2011

@matula028 🙂 🙂 🙂

zuzkag2
22. nov 2011

@katarina104 Kati, dobre ranko, tak dnes rano je to takto...30dc, 1 den meskania, ak beriem do uvahy predchadzajuce cykly...co si myslis?
http://www.fertilityfriend.com/home/390cd0

katarina104
22. nov 2011

@zuzkag2 ahoj, ten grafík je už na 100% okej? 🙂 môžem s ním rátať, hej? no pekne, ak nepríde mrška do 3 dní, tak testuj 🙂

zuzkag2
22. nov 2011

@katarina104 Katuska, uplne je ok, na 100%. A mozem sa este spytat...aj ked nejaka presna odpoved na to isto nie je, ale ci nemas skusenost...vzdy ma po ovulke boleli prsia, a mala som ich tak o 2 cisla vacsie...trvalo to vzdy do ms....a teraz voooobec nic. Moze to nieco znamenat?

katarina104
22. nov 2011

@zuzkag2 teraz ťa nebolia? je to normálne, je tam hormonálna zmena preto bolia- progesterón, je na to vitamín E, ak je to až také zlé...a vit.E je dobrý pri delení buniek takže ho odporúčam aj teraz papať 🙂 pekne sa držíš, ak to ráno neklesne tak môžeš testovať

zuzkag2
22. nov 2011

@katarina104 nebolia voooobec, ani bradavky, ani prsia, ani sa mi nezvatsili...nechapem tomu....kym som este nebrala lieky ( 8 mesiacov snazenia), tak ma vzdy tak boleli prsia, ze som ani podprdu nezniesla. a teraz nic. je to zvlastne.
No dufam, ze teplotka neklesne, chcela by som velmi aby to vyslo, nie je mi z tych liekov totiz dobre, a dalsi mesiac ich brat...no uvidime. 🙂

katarina104
22. nov 2011

@zuzkag2 ak by si náhodou bola tehu, tak asi ich budeš musieť brať na udržanie tehu, no uvidíme, veľmi ti držím palčeky 🙂

matula028
22. nov 2011

@katarina104 chcem sa opytať dnes idem na chirurgiu maju mi odstraniť na chrpte materske znamienko čakala som dlho na objednanie tak to už nemôžem zrušit.... nemôže to lokalne umetvenie nejak ovplivnit to že keby sa nam zadaril...... 😠 som tak 7DPO...?

katarina104
22. nov 2011

@matula028 myslím,že nie...ale pýtaj sa lekára

matula028
22. nov 2011

@katarina104 dobre opytam sa lekara....... 🙂 už aby to bolo za mnou bojim sa .... ☹ dufam že to potom .....neovplivni aj BT a že sa večer dobre vyspim.... 😖

katarina104
22. nov 2011

@matula028 och moja neboj sa,to bude len včelička 😉

matula028
22. nov 2011

@katarina104 no hej jedna veeeľka včielka.. 🙂 zajtra dam vedieť ako...pokračuje graf a už len par dni a možem testovať... papa zajtra

katarina104
22. nov 2011

@matula028 pekný deň ti prajem 🙂

kacicqa
22. nov 2011

@ktore bre rano taq...37.11, ale ani to vela nepovie, kedze mne vzdy teplota klesala az po ms, nie pred nou ako by mala.. No zatial vsak ani naznak.

katarina104
22. nov 2011

@ktore fíha 14DPO a mrcha nikde pekne 🙂

ktore
22. nov 2011

@kacicqa ale ved toto je velmi dobre znamenie.nech sa len drzi pekne hore.mne klesla minule iba v to rano ked ked prisla ms....dnes ti asi nepride skvor to je teho.moja...juuuuj pekne testiky a testiky a cim silnejsie...

ktore
22. nov 2011

@katarina104 no vcera som dobrala duphaston takze cakam este do konca tyzdna dnes je teplota stale nizko 36.6....

ktore
22. nov 2011

@katarina104 mozno zajtra potestujem neviem,lebo sa to neoplati.

katarina104
22. nov 2011

@ktore teplota sa drží čo je dobre, meriaš o 06.00 tak je to dosť vysoká teplota, ale no dobrala si dufík, tak sa môže držať z neho, počkáme 😉 a kde je annavi,dostane ak netestovala 😀

katarina104
22. nov 2011

@ktore ten dufík si poznač aj do grafu také P

ktore
22. nov 2011

@katarina104 no sak jej dame ked netestla.

kacicqa
22. nov 2011

@ktore Ja uz sa nenadejam, tazko prezivam sklamania. Hlavne, ze ma uz vobec neboli brucho ani prsia. AKo keby sa ani nexumelilo. Taq teraz je sutaz medzi mrchou a piatkom..kto pride skor;o) Dovtedy urcite netestujem...;o)

kacicqa
22. nov 2011

@matula028 neboj, lokalka je v pohode, babatku neublizi. Pytala som sa uz raz ked mi operovali zapastie a potom pri trhani zubov. Vzdy bola odpoved negativna, tak nemaj obavy.

ktore
22. nov 2011

@kacicqa aj ja cakam do piatku.vcera som dobrala dufik tak som zvedava kedy ms pride mal by na ten 4 den po dobrati.tak mi prisla minuli mesiac.ktovie teraz kedy.myslim ze sa teraz viac ponahla lebo presia ma boleli akoby uz uz mala na krajicku.ale ked pride v piatok tak budem rada a ked v sobotu tak budem este radsej lebo mi pekne vyjde ovulka o mesiac.