Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
7. jan 2012

@majkushka baby plan je skôr pre prvý trimester a gravilakt je dobrý pre 2-3 a po narodení pri dojčení 😉

katarina104
7. jan 2012

@milka10013 tak ho ber len každý druhý deň alebo zníž dávku 😉

ktore
7. jan 2012

@zuzkag2 to blo ouvu testik bohuzial len ten

ktore
7. jan 2012

@katarina104 teplota sa drzi.mozno mat nizke teploty kvoli tomu ze meriam po siestich hodinach spania.teraz spime ako kedy aj v noci o jednej aj neskvor tak si vyratam kedy bude 6 hodin a rano tak meriam ale vecsinou to vychadz o siedmej ak sme hore dlhsie tak si nastavim na osmu aby to bolo 6 hodin uz ked som tak zacala ked som merala po 8 hod spanku tak uz bola teplota 36.9 tak tento mesiac dotiahnem takto. http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

majkushka
7. jan 2012

@katarina104 dakujem ja dnes takto ,
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lauramaria1/...
ale boli brucho akopred mrchou ☹

katarina104
7. jan 2012

@ktore nie je dôležité koľko hod. spíš, merať musíš stále v rovnakom čase t.j. napr. o 07.00 , nemusíš spať 6 hod. len si treba poznačiť ža si spala menej, to skôr by bola teplota vyššia ak sa nevyspíš 😉 takže teraz ten graf neviem posúdiť, keď si merala raz o 07.00 a raz o 08.00,,kľudne si mohla mať ovulku 13DC tá teplota nie je až taká nízka dala si dufík?

katarina104
7. jan 2012

@majkushka pekne bruško môže bolieť ak máš magne tak si daj 😉

ktore
7. jan 2012

@katarina104 vcera som vecer rozmyslala ci si ho dam lebo vidim ze je nizka teplota mam ho nasadit?

ktore
7. jan 2012

@katarina104 krcok mam stale hore a tvrdy l

katarina104
7. jan 2012

@ktore ovu testy si robila?

majkushka
7. jan 2012

@katarina104 hej som si všimla ked si dam magne okolo obeda lebo rano by som už tych liekou mala vela tak mi potom tie bolesti trochu povolia , na čo je dobre magne ?

ktore
7. jan 2012

@katarina104 robila som az na15 den a bola velmi slaba ciarka a potom dalsie dni uz nebola ziadna

katarina104
7. jan 2012

@majkushka
MAGNEZIUM /HORČÍK/- pre nadobličky,proti úzkosti, rovnováha s vápnikom, ničenie cukrom, po vysadení HAK, proti galaktorei, po prechode,proti ranným nevoľnostiam, proti migréne, pri bolestivej m.s., proti osteoporóze, proti kvasinkám a ich nadmernému rastu, denná dávka je 500-1000 mg.

katarina104
7. jan 2012

@ktore no je možné,že bola na ten 13DC ako minulý mesiac, daj dufík ale len 5 dni 2x1 tabl. 😉

majkushka
7. jan 2012

@katarina104 dakujem pekny dnik 🙂

ktore
7. jan 2012
katarina104
7. jan 2012

tak pekný deň papa 🙂

mattuliatko30
7. jan 2012

@ktore ahojky..moja..ako sa máš? 🙂

ktore
7. jan 2012

@mattuliatko30 ahojko no mam sa super a ty ako?som rozmyslala kto si lebo som bola zvyknuta na foto...a ty ako pokracujes tento mesiac.ja sem chodim malo.musim sa venovat manzelovi kym je doma...

matula028
8. jan 2012
majkushka
8. jan 2012

@katarina104 tak ja dnes takto
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lauramaria1/...
je normalne aby som lieky jedla 8 den všetky a od včera mi je zle ale strašne od žaludka a nič som take nepojedla s čoho by my bolo tažko ? že by to bolo s liekou ? a už ma aj prsia prestali bolet

katarina104
8. jan 2012

@matula028 fíha, no super, nemerala si neskôr?

katarina104
8. jan 2012

@majkushka držíš sa to je dobre, zle ti môže byť z tých liekov,,aj mne bolo z dufíka zle,,, 😉

majkushka
8. jan 2012

@katarina104 aj mne za to mi dal utroš ale nič mi nebolo do včera , iba od včera mi je blbo od žaludka

katarina104
8. jan 2012

@majkushka môže byť sliznica veľká a tlačí ti na žalúdok,,,

katarina104
8. jan 2012

@majkushka môžem vedieť prečo máš plastiku na krčku? hlienik máš taký ako má byť v čase ovulky?

kessica
8. jan 2012

ahojte ja som zacala pred 2 dnami brat duphaston na upravu cyklu bo som ho mam 33-38 dni 🙂 Stalo sa Vam ,ze ste uz aj po duphastone otehotneli? doktor mi predpisal,ze ked mi pride mrcha tak si mam nasadit na treti DC nasadit clostilbegyt 🙂 ma niekto aj stymto liekom skusenosti ? Neviem co mam od toho cakat bo to su moje prve lieky na to aby som otehotnela 🙂 tak sa pytam skusenejsich 🙂 Dakujem . . .

majkushka
8. jan 2012

@katarina104 možeš jasne pri prvom tehotenstve som bola zašita , a mlada samozrejme chytily ma bolesti o tri tyždne skor a tak som sa otvarala 18 hodin aj zo stehmi a až potom som isla do nemocnice , tak sa mi deformoval krcok , a pred malou mi ho davali dokopy aby som mohla v pohode donosit babo , ale aj tak som doma odležala cele tehu lebo už v 4 tt som začala špinit , ale potom ok už , a hlienik biely lepkavy , prečo ?

majkushka
8. jan 2012

@kessica tu pokukaj tu su babenky aaj clostil aj duphik
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/lecba-clos...
🙂

katarina104
8. jan 2012

@majkushka myslím hlienik pred ovulkou, či mávaš číry a ťahavý, kvôli tomu krčku,,, to je hrozné, ale vďaka Bohu si ju donosila 😒