Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

lilik15
1. júl 2011

@katarina104 ahoj katka tak som boola dnes na tej prehliadke a dal mi liek clostilbegyt mam ho uzivat 2x1 od 5do 9 dna a potom 11,13,15,17,19,21 snazilkovat som zvedava ci to zaberie

mirkaza
1. júl 2011

@sasena033
Ahoj. Narazila som na tvoje prispevky. Ja som na tom presne ako Ty so vsetkymi udajmi. Aj ja som bola dnes u Dr. a aj ja mam 4-5tt a vacok a objednana som na 27.7:-)))Nemame my nahodou aj toho isteho Dr?🙂))))) Kedy si mala poslednu MS?

katarina104
1. júl 2011

@denda29 no pekne, len tak ďalej, držíš sa,,test môžeš 11DPO 😉

katarina104
1. júl 2011

@lilik15 ahoj, no to sú celý doktori iné ani nepoznajú 🙄 , tento lieky by sa nemal užívať dlho, niekedy môže vyriešiť problém, ale mali by ťa kontrolovať folikulkou, a pichnúť pregnyl,dať dufík po ovulke 😉

denda29
1. júl 2011

@katarina104 no ja sa budem drzat len ci teplota sa bude 😅

katarina104
1. júl 2011

@denda29 🙂 🙂 🙂 hádam áno

strihalka
1. júl 2011

tak ted ovu test na pul pozitivni, tzn, ze ovutest nejvic pozotiv bol v stredu....doufejme, ze se teda dnesni pokles potvdri a zitra stoupame do nebes

sasena033
1. júl 2011

@mirkaza 😀 😀 😀 mam dr HArtela....poslednu mrchu som mala 24.5 ty si mala kedy??...takze mala si aj ty malinku machulku moja mala 5,8mm tvoja??

katarina104
1. júl 2011

@denda29 berieš lieky, vitamíny?

denda29
1. júl 2011

@katarina104 zatial beriem iba Ecko a kyselinu listovu a na zaciatku som brala fytosoju

katarina104
1. júl 2011

@denda29 ok, to je dobre, kúp si aj befoli, sú to bečka to pomôže LF 😉 a C+zinok občas,magnezium

lilik15
1. júl 2011

@katarina104 hm on mi povedal ze ak sa nezadari ze mam za 3mesiace prist, predpisal mi ho n atri mesiace

katarina104
1. júl 2011

@lilik15 mal by sa zo začiatku brať len 2 mesiace, no uvidíš a bude ťa kontrolovať folikul.?

lilik15
1. júl 2011

@katarina104 mne ho dal na 3mesiace a 2x1tabletku od 5do 9dc..ee ja som mu aj spomenula folikulimetriu a povedal ze to az potom ak sa za tie 3mesiace nepodari 😒

katarina104
1. júl 2011

@lilik15 no divný a dufík ti dal predpokladám,,

lilik15
1. júl 2011

@katarina104 dufik? nie nedal dal mi iba ten clostilbegyt nic ine to sa dava aj dufik k tomu??

katarina104
1. júl 2011

@lilik15 no pekne od neho,áno mal by sa papať aj progesterón,,
meriaš si teplotu?

lilik15
1. júl 2011

@katarina104 to som nevedela :( ze sa mam aj progesteron papat :((a mozes mi vysvetlit preco sa ma papat ja tomu nerozumiem :( ano meriam si teplotu...

katarina104
1. júl 2011

@lilik15 ja nie som veľmi zástancom tých "umelín", ale ak už dajú tak nech aj dokončia,no preto aby si nedostala rakovinu endometria, ináč z clostilu sa tvorí viac vajíčko, ak máš napr.pcos, a nevieš o tom, foliky neprasknú a budeš mať z toho cysty na vaječníkoch, malé ale budú, zhrubnuté vaječníky..
dobré,že si meriaš teplotu, môžme to sledovať, a určite si kúp befoli a papaj celý cyklus, namiesto dufíka, sú to Bečka 😉 a magnezium k tomu

lilik15
1. júl 2011

@katarina104 a prosim ta co je to pcos ? ja som to este nepocula 😲
tk to nechapem preco k tomu nedal ten dufik inak ja mam este jedno balenie dufiku doma co mi ostalo..alebo mam radsej papat befoli a magneziu? a ten befoli kupoim v lekarni?

katarina104
1. júl 2011

@lilik15 poviem tak laicky, že ak rastie folik a nepraskne a zmení sa na malú cystu,,
http://www.mojalekaren.sk/befoli-30tbl/
nemajú v každej lekárni,ak nepozháňaš tak na nete objednaj, zatiaľ by som dala len to, či ti ten folik praskne,,odsledovať to a potom dufík,ok?

katarina104
1. júl 2011

@lilik15 a sono ok? hormóny nezobral krv?

lilik15
1. júl 2011

@katarina104 jasne takze tento mesiac to skusime len s tym befoli.. a ako odsedujeme ci praskol podla zvysenej teploty?

lilik15
1. júl 2011

@katarina104 sono bolo ok vsetko ok , ta maternica je stale otocena ale vraj to nevadi..nie krv nebral..oni mi brali krv v januari tak asi sa stale podla toho riadi neviem

katarina104
1. júl 2011

@lilik15 ok, tak si to kúp a uvidíš možno pomôže...hoď mi graf, ak máš..

lilik15
1. júl 2011

@katarina104 ten liek befoli dnes pojdem pozhanat do lekarne uziva sa kazdy den ze?
tu je moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/33103b

katarina104
1. júl 2011

@lilik15 aha ty si testovala a nič? že?
musíš mi častejšie hodiť graf, lebo si potom nepamätám,,už som stará 😀
tak ovu je len ten hlien nebol ok? že to som ti dala A ľan.olej, ovu bola len neskôr to ale nevadí,tak by som riešila ten hlien skôr a spermije,nemala si zápaly? no nič kúp si befoli a to ostatné

lilik15
1. júl 2011

@katarina104 ano testovala som a bol negativny :( a uz zacinam klesat takze coskoro cakam mrchu..
a niesi stara 😵 nemozes si vsetko pamatat 😉 budem ta teda kazdy den ak mozem a nebude ti to vadit informovat 🙂
zapaly som nemala iba cystu som mala este pred pol rokom ale to bolo s toho ze mi nechodila mrcha a byvala gynda mi pichala same vyvolavacky a vobec neriesila cyklus ☹
ano moja pozhanam to vsetko aj befoli aj lan olej 🙂

katarina104
1. júl 2011

@lilik15 ok,tak papaj A, ľan.olej, befoli,môžeš C+zinok, Ečko.. ak sa to nepodarí, tak aj femi kvapky sú dobré
dobre načasovať styk, nemusíte tak skoro, až keď sa objaví hlien a bude sa meniť, tak obdeň,,
ok pomôžem a podľa teploty a hlienu odsledujeme to,,aj ten hlien, je dôležitý, tak ma informuj,,,

annavi
1. júl 2011

@katarina104 moja pekny week... dufam ze mi tie nepríjemne "bolesti"prejdu..aj teraz sa tak cíítim..achchh ako na mrchu... 😖 idem do postele...papa... 😵

katarina104
1. júl 2011

@annavi už zase? máš to magne? hádam mrcha nepríde, tak si choď ľahnúť,pa