Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ktore
8. dec 2011

@nativanativa aaale ani neviem kedy bola ovu.mozno som si hlien ani nevsimla cez vykend.teraz mam uz tvrdi krcok a sucho zase ci vlastne stale

ktore
8. dec 2011

@nativanativa a co ty?vy?

nativanativa
8. dec 2011

@ktore http://www.fertilityfriend.com/home/37feac no nic extra ... stale rovnako , dokonca som si uz aj test kupila ,ale nebudem ho robit , mam cas 😝 😝 😝

ktore
8. dec 2011

@nativanativa zatial dobre,mohla by sa drzat.

nativanativa
8. dec 2011

@ktore a vies ze ma ani prsty nepalia aby som si ho robila ?? 😕 😕

matula028
8. dec 2011

@katarina104 no tak ten hlien je priesvitny a naťahujuci sa takže ovulka ešte nebola......

zuzkag2
8. dec 2011

@nativanativa Slavi, som zvedava, ako to dopadne...ale ked BT klesla neviem neviem...este si netestovala?

zuzkag2
8. dec 2011

@katarina104 Kati, tak som po dalsej folikulke, a mam dva krasne 22mm foliky...dostala som pregnyl, tak uz nas caka teraz asi len snazenie. Len neviem, kedy mam nasadit dufik?

nativanativa
8. dec 2011

@zuzkag2 http://www.fertilityfriend.com/home/37feac no praveze furt to mam take iste , ale ja davam jahodam nadej , oni pridu urciteeeeee , tak urciteeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

katarina104
8. dec 2011

@matula028 presne tak je buď v deň naj hlienu alebo do 24 hod. po je ho zmene 😉

katarina104
8. dec 2011

@zuzkag2 meriaš teplotu? daj graf

katarina104
8. dec 2011

@kacicqa ahoj moja ako si dopadla, dlho si tu nebola?

zuzkag2
8. dec 2011

@nativanativa zlatko, ten tvoj cyklus je pekne schizofrenicky, ved ani nemas poriadne s cim porovnavat...ale teraz to fatk vyzera pekne...🙂 ako sa citis? a ms nepride, jasneeeee? 😉

katarina104
8. dec 2011

@zuzkag2 kde ti pichli včera? dnes hlien ako?

zuzkag2
8. dec 2011

@katarina104 dnes som dostala ten pregnyl, a hlien uz dnes moc nie je, aj bez pregnylu sa javil ako tesne pred ovulkou...uvidim ako graf , a podla toho nasadim dufik, ked graf ukaze ovu? ci nic nepokazim ak ho nasadim az v sobotu, ci?

katarina104
8. dec 2011

@zuzkag2 môže byť ovu už dnes, no počkáme ako teplota ak si ju potvrdíme tak dáme dufík, také 3 dni 😉

zuzkag2
8. dec 2011

@katarina104 uz moze byt dnes? sice hej, doki povedal do 24 hodin. a kedy sa je najlepsie snazit? chcela by som az zajtra, lebo sme sa vcera, nech sa dorobia spermijky 🙂

katarina104
8. dec 2011

@zuzkag2 tak obdeň stačí, ak bolo včera 😉 o koľkej a kde meriaš, lebo dosť vysoké teploty máš,,,

zuzkag2
8. dec 2011

@katarina104 🙂 meriam o 5:50 kazde rano presne, vzdy po 6 hodinovom spanku...akurat ten jeden den, co mi tam vyskocilo tych 36.9 som strasne zle spala, tak to ani neberiem v uvahu....a v posve meriam.

katarina104
8. dec 2011

@zuzkag2 digi? no zdá sa mi to vysoké, štítku máš okej?

zuzkag2
8. dec 2011

@katarina104 nostitku teraz momentalne neviem, priznaky nemam ziadne, aj ked mame rodinu anamnezu. ale minuly tyzden mi brali krv na testy, a vysledky uz aj su, aj som na to zabudla, vidis...zajtra tam mozem zavolat. ale 15.12. idem na preventivku, tak to budem vediet isto.
a hej digi teplomer na BT.

nativanativa
8. dec 2011

@zuzkag2 no prave som si zdriemla na chvilu , citim sa celkom fajn , nemam krce zatial , prsia ma bolia , no uvidime co toto ma znamenat .... budem mudrejsia na konci vikendu 😎

katarina104
8. dec 2011

@zuzkag2 ok, daj si to pre istotu pozrieť 😉 budem lepšie spať 😀 tak pa moja idem ja a pekne ovulkuj 🙂

zuzkag2
8. dec 2011

@katarina104 dakujem Katusik. pa

katarina104
8. dec 2011

@nativanativa testuj pre istotu zajtra aby sme mohli dať nejaké vitamíny 😉

zuzkag2
8. dec 2011

@nativanativa juuuuj, spachtosko, ako ti je dobre. ja este zarezavam v praci. tak cakame do nedele, kym sa nieco dozvieme? ozok, Slavi, ty beries aj dufik? ci len clostil?

nativanativa
8. dec 2011

@katarina104 uzivam calibrum baby plan , to je malo ?? 😨 😨

katarina104
8. dec 2011

@nativanativa dobre, to je super 😉

nativanativa
8. dec 2011

@zuzkag2 no dufik som brala asi 6 cyklov , teraz ho 3 cykly neberiem , a clostik som brala minuly mesiac , tento cyklus som mala mat pregnyl , ale nebola som u dokiho 😅 😅 😅 , som tomu nechala volny preibeh