Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

oknosmas
19. feb 2012

@annavi mrzi ma to..viem ako sa citis...a nechcem ti davat zbytocne nadeje...no, mozno sa stane zazrak...kazdopadne ti prajem vela sil 😉

annavi
19. feb 2012

@oknosmas dakujeem..ja neviem ja som sa uz vcera vyplakala..proste citim ze to nevyslo...ale nevadi...ideme dalej...raz sa to isto musi podarit.. 😵 😵 😵 😵

nativanativa
19. feb 2012

@annavi nesmie klesnuuut !! 😉

jeine
20. feb 2012

Pěkný den.
Beru také Duphaston již rok a něco málo.
Loni v únoru jsme byla na revizi kuli zanetu delohy. beru ho na případné problemy v těhu.
Ted jsem ho vysadila brala jsem ho 10den 2x a pak 3x po 2dnech.
Ted jsem meal zbytek a dalsi nechci, mivala jsem pred zakorkem DC po 32 dnech pravuidelne a ted po praskach se mi to nemuze ustalit.
Jenomze dnes jsem 20DC a mam naruzovely vytok a menzes ma byt az kolem 28-3/3.
Nestalo se nekomu neco podobneho?

annavi
20. feb 2012

@nativanativa moja uz klesla..takze cakame a ideme do druheho kola.. 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec

jeine
20. feb 2012

Ještě jsem zapoměla, cítím se jako bych to měla prostě dostat ☹

nativanativa
20. feb 2012

@annavi ale nie .... este nieeeee 😖 😖

annavi
20. feb 2012

@nativanativa nevadi..uz nech dojde nech mozme na dalsie IUI... 😉 😉 😉

katarina104
20. feb 2012

@annavi 😒 no nič, ideš ďalej moja,,,

ktore
20. feb 2012

ahojte baby mame 2,6 cm a cca 9+3dni.rastieme presne.knizku sme dostali a o dva tyzdne na krv.......
@nativanativa ako sa mas mojka?

nativanativa
20. feb 2012

@ktore no super , tesim sa , ja som celkom ok , az na to ze mam vkuse sopel ... fuj 😖

ktore
20. feb 2012

@nativanativa to ta prejde.neboj.beries lieky tak bude vsetko ok.vidim ze ti to vychadza na 6 tyzden.mne vtedy zacalo byt zle.zacalo mi zle travit.musela som si davat pozor kolko toho zjem

nativanativa
20. feb 2012

@ktore som dobrala uz penicilin , no uvidim ako to pojde dalej , zajtra prve sono 😉

ktore
20. feb 2012

@nativanativa som zvedava,velmi.aspon aj ked nebude vidiet babo ale potvrdi tehotenstvo.ale mozno daco mini tam bude.idem si lahnut zatial pa pa.

nativanativa
20. feb 2012

@ktore aspon gestacny vacok si myslim .... 🙂 paaaa

matula028
20. feb 2012

@annavi ale nie ☹ dufala som že aspon to tebe vyjde ked mne nie..... 😖 no tak sme v druhom kole...... a teraz to musi byť naše 😅

annavi
20. feb 2012

@matula028 no co uz narobime...uz len nech dojde mrcha mrchata..nech mozme do dalsieho kola.. 😵 😵 😵 😵 😵

annavi
21. feb 2012

@katarina104 ahojky moja..ja dnes takto .. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
co myslis..kedy asi dojde mrcha po vysadení utroša??? inak vcera som mala take bolesti jak slak..dnes je to uz lepsie..no mrcha nikde... 😔 preco ma tak natahuje?? 😔

katarina104
21. feb 2012

@annavi ahoj, 3 až 7 dní,,,naťahuje ťa,lebo sme LF predĺžili utrošom,,, mala by prísť, ak nie testík opakuj

annavi
21. feb 2012

@katarina104 je to na nervy toto cakanie...uz ju citim sviňuchu jednu.. 😒 uz nech sa spustí nech mozme do dalsieho kola...a nebola chyba ze som utroš vysadila na 12 DPO? 😨

katarina104
21. feb 2012

@annavi nie všetko je ok,neboj príde 😉

annavi
21. feb 2012

@katarina104 ved oki..lne tie PMS ma trapia..s braním utrošu su ovela ovela horsie....silnejsie.. ☹

katarina104
21. feb 2012

@annavi hm,no je to umelina, čo narobíš,,,

annavi
21. feb 2012

@katarina104 no ved prave to..ani som len netusila čo to so mnou narobí..take zmeny nalad mavam ze dovidenia.. 😔 este skusime hned druhy pokus a ak to nevyda tak dame pauzicku...co myslis?nech sa telo trosku zregeneruje po tych hormonoch.. 😝

annavi
22. feb 2012

@katarina104 moja mrcha nikde...co robit??? kukni graf..a test dnes negatívny rano.. 😨 ako ju privolat? http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec

ejka07
22. feb 2012

mám doma 2 neotvorené škatule a jednu otvorenú,dr.mi to písal na udržanie plodu a mne z toho bilo srdce ako zvon na katedrále,tak som sa rozhodla že sa na celý duphaston aj utrogestan vy...aj keď mi tvrdili že to určite nie z toho.teraz už som v 36týždni a myslím si že proti prírode a psychike neexistujú lieky....a po prečítaní príb.letáku-tie nežiadúce účinky🙂)

katarina104
22. feb 2012

@annavi ahoj, ešte i len 15DPO, má čas pozajtra by mala prísť,,,

majkushka
23. feb 2012

Zostali nam dve krabičky duphastonu kto ma záujem

annavi
23. feb 2012

@katarina104 moja ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
som sa uz "tešila" ze ked dopípal teplomer ze tam bude 36,5 a ono nie..si zo mna dokedy bude robit teplotka srandu???
😨 😒

katarina104
23. feb 2012

@annavi ahoj,teplota si môže robiť srandu, stále musíme čakať, poprípade testík opakovať tak zajtra,,, 😉