Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

nika.nika
18. jún 2008

doufám. snažím se o tom moc nepřemýšlet. Jen mě občas trochu děsí představa, že to třeba napůjde. Všechny moje kamarádky problém mají 😖

kuspitka
18. jún 2008

nika .jedna komoska mi povedala ze doktor jej povedal ze nemozu mat deti a e mesiac otehotnela a maju krasnu dcerku nevesaj hlavku keby som mala ja vesat tak este teraz rozmyslam ci mam ist na umele

fidelka81
18. jún 2008

NO právě, já si taky říkala, přestanu brát prášky a budu mít mimi a ono nic 😠 Už mě to taky malinko děsí,ale je pravda, že dlouhodobé braní HA, je záhul na tělo a to se teď musí vzpamatovat, takže nezoufej, půjde to 😀

kuspitka
18. jún 2008

a kolko sa snazite?

nika.nika
18. jún 2008

a jak na to reaguje manžel (přítel)?

fidelka81
18. jún 2008

kurspitka, tebe obdivuju, já se snažím půl roku a už mě to trápí ☹

kuspitka
18. jún 2008

moj muz tak zatial dobre.kus som myslela vcera ze povie ze on je navine ale ja som mu povedala ze nikto nieje navine sme v tom spolu a spolu to dotiahneme.dnes sa kus oreaguje je na pracovnej ceste tak kus bude poriadku.ale mne vola lebo sa boji ze sa zrutim po vcerajsku

nika.nika
18. jún 2008

berete to oba "super", to si myslím je úžasné. My se zatím snažíme krátce. Přítel by byl nejraději, kdybych už zítra rodila 😀 Mám pocit, že teď sbírá informace a tak. 😅

kuspitka
18. jún 2008

tak ja tiez potrebujem nato cas aj moj muz.ale piatok mozno zacinam KET preto potrebujem silu nato

fidelka81
18. jún 2008

Držím vám oběma palečky a sobě taky 😀 Určitě se dočkáme 😉 Mám padla, jdu domů, pa pa

kuspitka
18. jún 2008

dobre mojka aj tebe drzim palce.papa

tinau
19. jún 2008

Ahojte dievcata 🙂 , zacala som brat duphaston a lekarka mi povedala, ze do troch dni od vybratia tbl. dostanem mrchu, dnes je uz stvrty den a mrcha nikde 😖
Viete mi poradit ako je ucinny ten duphaston, ci urcite po 3 dnoch vzdy mrcha pride. Lekarka mi to tak odprezentovala, ze ked do troch dni nedarizi, tak som tehu, ze si mam urobit test a prist k nej aj ked bude negativny, ci pozitivny.
Teraz neviem, ci mam pockat este do pondelka alebo si zajtra rano urobit test a utekat k nej. Co to moze byt ked mi po duphastone meska? Moze to znacit aj nieco zle?

Prosim, napiste ak mate niektora skusenosti s tymto liekom
Dakujem 😉

prettybaby
19. jún 2008

tinau ahoj, myslim, ze lekarka Ta spravne neinformovala. Ano do troch dni zvycajne dorazi, ale je tam taka "hranica" ze kludne moze dorazit do 10 dni - pripadne aj 12 ak dovtedy nepride, navstivila by som lekarku. Mne pri prvom brani dosla na 10 den po vysadeni a druhom na 3 den po dobrati
ahoj 🙂

tinau
19. jún 2008

dakuje, tak jej skusim len zavolat 🙂

prettybaby
19. jún 2008

no pre istotu hej, mozno si iny pripad ako podaktore tu,vies🙂

katulikzlatulik
20. jún 2008

maja.ka... no ako? robila si si test? na Tvojom mieste si ho urobim... ja som si robila test este v den, ked som prestala uzivat D.. cize 25 a uz boli dve ciarky.. sice ta druha bola svetla, ale bola tam.. takze HOR SA DO TOHO!!! asi si tehu, tak ta druha ciarka tam bude...

katulikzlatulik
20. jún 2008

tinau... a pre Teba to plati tiez.. co som napisala majke...

maja.ka
20. jún 2008

ahoj katulik 🙂
takze tie 2// su taaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

katulikzlatulik
20. jún 2008

MAJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER TESIIIIM SA VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELMI S TEBOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a kedy mas termin?

LEN TAK DALEJ POKRACUJME VSETKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

maja.ka
20. jún 2008

katulik dakujem velmi pekne 🙂
termin mi podla tehotenstvo.akademy vychadza 23.2.2009 😀
aj ja pevne verim, ze to tu uz bude iba tak pekne pokracovat a coskoro vsetky baby budu tehu 🙂 😉

katulikzlatulik
20. jún 2008

ano ano VSETKYM TO PRAJEM!!!!

majka... tak chybaj do temy SPOLOCNY TERMIN - FEBRUAR 2009... TAM TA CAKAME!!! 😉

prettybaby
20. jún 2008

boze ja gratulujeeeeeem 🙂

rybca
23. jún 2008

ahojte, len vcera som dobrala duphaston, a uz vcera pri kontrole krcku som citila zelezo (krv) a dnes rano som mala na krcku tmavohnede fliaciky, stretli ste sa s tym?

och
23. jún 2008

ahojte damy

v pravom rade gratulujem ku krasnym fazulkam 😀
chcem sa vsak opytat ci mate skusenosti s duphastonom, ked vam ho nasadila doki po dvojtyzdnovom meskani a test negativny aj sono nic. Ci mozem ocakavat aj MS ked ho beriem? alebo pride az po dobrati? ma Duph. vplyv na test?
Dakujem krasne za kazdu odpoved

bodzlomu
23. jún 2008

ahojky och...mne ho doki nasadil teraz po 2mesacnom meskani.... predtym som ho uzivala 6 mesiacov a vsetko bolo OK,ked to "nechal" na prirodu, tak som 2 mesiace nedostala mrchu...a tiez nevie,preco sa to nechce spustit a robil mi aj sono,tak mi len dal znova D ☹ a tiez neviem,ci to je dobre alebo nie... ked som sa ho opytala ako to so mnou je,tak sa na mna pozeral,ako keby som ho poziadala o vysetrenie chrupu 😒 tak neviem....ak beries D, tak je teda skoro iste,ze mrcha pride 😵

bodzlomu
23. jún 2008

a este chcem vsetkym novym tehulkam popriat, aby to vsetko islo ako hodinky... aby ste uz boli stastne mamulky 😎 a nie len tehulky 😵

bodzlomu
24. jún 2008

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu, aj ked sa vam to mozno bude zdat prilis intimne 😖 Ked sa s priatelom milujem a ked sa urobi do mna a napriek tomu pokracujeme, tak ma zacne, zrejme zo spermii palit v posve.Je to normalne?Nebudem mat problem otehotniet?Prepacte,ze vam kladiem takuto otazku,ale neviem koho by som sa opytala....dakujem 🙂

prettybaby
24. jún 2008

ahojcek,uplne v pohode, ved tu sme otvorene. niekedy som taky pocit zazila aj ja, take palenie, ale myslim, ze to nie je nic zle. teda dufam,
nebojkaj

misule82
24. jún 2008

Ahoj, někde jsem četla, že my máme v pochvě kyselé prostředí a chlapi mají sperma zásadité, tak třeba jsi byla dole nějaká podrážděná a proto to pálení. Občas z toho jak se ta prostředí narušují, tak může žena trpět zvýšeně na výtoky. Tak snad takhle 🙂 Já to občas takhle mám, že po sexu je mám víc.

dunda80
24. jún 2008

Ahojte babulky 🙂 Tak som už doma z dovolenky a bolo super.A teraz už doma len krutá realita.
Vidím,že pribudla aj dalšia tehulka.Tak dúfam,že aj nám sa to pošťastí a budeme všetky tehulky.

Ahoj prettynka ako sa mi máš?čo je tu nové?ja idem od štvrtka brať 3 balenie.