Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ywushka
10. jún 2008

Ja jsem uzivala duphaston 2 cynkly delal mi jen uplne rozhaseny cyklus mela jsem MS 10 dnu!!Pak mi ho vysadili na dva ¨cykly-to jsem zase nementruovala pro zmenu vubec-jsem bez MS i 47 dnu!Ted po me chtel doktor at si ho nasadim zpet...ale podle meho nazoru je to moje teh¨lo tak rozhasene ze to odmitam!Ted jsem si objednala femigard tak uvidime jaky to bude mit vysledek

zuzanalc
10. jún 2008

Ja ho užívam prvý mesiac.Mám vraj nízku alebo malú neviem ako to nazvať výstelku. Ani folikuly sa mi veľmi netvoria.Zatiaľ nebadám žiadne sprievodné javy. Píšu tu niektoré dievčatá, že pribrali. Ak sa to podarí mne tak to bude zázrak.Mám 31 r. a 48 kg.Ak dostanem MS (dúfam,že je to skratka pre menzes), tak mám duphaston vysadiť a začnem ho brať až po lete, ale to mi už bude stimulovať aj vaječníky.

prettybaby
10. jún 2008

ahoj zuzanalc, jasne, ked dostanes vysadit🙂 mne tak dokina hovorila, zatial som ale nedostala pocas brania. Vcera som skoncila branie pocas druheho cyklu.a priberat? ja zaital nic nepocitujem , mam 25, 161 cm a 49 - 49,5 kg a drahy mi uz nadava, nech aspon na 54 kg idem.

misule82
11. jún 2008

juj pretty, to jsi vážně hodně štíhlounká 🙂
to já mám 165 cm a tak 58-59 kg 😒

prettybaby
11. jún 2008

taka normalna🙂 bola som aj lahsia, ale to boli zle casy☹

misule82
11. jún 2008

no ubrat aspoň 2 kilča a jsem spokojená 🙂 ty hezky papkej 😉
Jinak holky dneska mám první den bez duphastonu a taky mám od včerejška šíleně osypaný obličej..... jak já ty beďary nesnáším, nejradši bych zahrabala hlavu do písku, fakt že jo 😠 snad to aspoň brzo dostanu, ať je všechno zlý k něčemu dobrý....
Na jedné diskuzi jsem četla názory holek, že se vykašlaly na tyhle umělé hormony, že prý řešit horm. nerovnováhu umělýma hormonama je blbost. Tak nevím.... Snad nám to všem pomůže.

prettybaby
11. jún 2008

koki, misule, teraz som si uvedomila, ved ja som tiez jak pubertak, vybehli mi take dobre 3-4 vyrazky. a eraz citam co pises, vidis? vlastne moze byt, ze to je z neho.
ja som dnes druhy den po vysadei, burcho ma pobolieva, a trosinku som zacala spinit aj ja, ale nemusim zatial nic mat, ani intimku ani vlozku. uvidime, kolko to bude trvat a kedy pride. minule spinila som 5 dni

meusicka
11. jún 2008

ahojte baby... myslite si ze mate tie pupence z duphastonu?? ci ako tomu mam rozumiet? 😕

prettybaby
11. jún 2008

ahoj meu - ja Ti neveim, neverim tomu moc, ale suvislosti do seba zapadaju, ale moze to byt aj prichadzajuca mrcha🙂 pekna osmicka ti sviet🙂 gratulujem

meusicka
11. jún 2008

pretty dakujem, ta zacala svetielkovat az dnes. ma zaujima ten duphaston, lebo nam to prdpisal doki na podporenie tehu a som si vsimla ze nejak sa mi zacina zhorsovat plet. tak neviem ci to nebude tym duphastonom.

prettybaby
11. jún 2008

meusicka,ano pocula som, ze sa predpisuje na podporu a udrzanie tehu. viacere baby pisali, ze sa zhorsila plet, ale niektory nie. Je to asi individualne. Ono ja vacsinou pri mrche mam plet cistejsiu ako inokedy, a teraz hen ... neni zla, ale take 3 sa ukazali🙂 ale mrcha pride, lebo to citim.

meusicka
11. jún 2008

tak potom som to vymakla fajne, ani zhorsena plet ma neobide, ani nevolnosti 😅 no nevadi.

len nech ti pride mrcha aspon budete moct potom snazit 😉

prettybaby
11. jún 2008

to prezijes🙂 kvoli babatku istooo🙂 joj Ti tak uprimen zavidim, v dobrom ale a tesim s s Tebou 🙂
no ona pride, ale ja mam skor pocit, ze neovulujem - podla grafu teda, ale priznaky mam. ale nevadi, co uz - teda vadi , co uz 🙂
kolko je takych....

meusicka
11. jún 2008

pretty... no je to zriedave ked sa niekomu podari hned na prvy sup bez problemov. my sme snazili tiez viac ako rok.som ani nemohla uverit najprv ze fakt vidim // 🙂 a manzel tiez potreboval cas kym to stravil, lebo sme to uz brali tak nejak, asi vo vnutri sme uz boli istym sposobom pripraveni na moznost ze to bude treba riesit s doktormi. a potom ten strach aby bolo vsetko v poriadku a aby ciarka silnela atd, no ale zatial sa drzime. i ked clovek musi byt pripraveny aj na to ze sa stabaju aj zle veci, ale hadam nas obidu.

inac vies ako sa hovori, niekedy aj motyka vystrelli, takze co ked maz asi anovulacny cyklus, a mozno ani tomu tak nie je len ovu prebieha inkognito 😝

zuzanalc
11. jún 2008

Mne ho predpísal Dr. na zväčšenie endometria, ale nič. My sa snažíme 6-7 mes.Keďže som to mala dostať v pondelok, tak som bežala kúpiť test či sa nestal zázrak, ale nič. Ten duphaston mi to odďaľuje. K tomu priberaniu - budem šťastná ak priberiem aspoň 5 kg. Snažím sa pribrať 12 rokov a nejako to nejde. Pri mojej výške 170 cm tých 48 kg vyzerám hrozne.A vyhádzaná som skoro stále, ale teraz je to trošku viac.Ináč dobré ráno.

prettybaby
11. jún 2008

muesicka, jasne, ja to tak beriem, ved ideme na to aktivne od zaciatku roka, tak nemozem este nad tym tak nariekat🙂
vsetko bude a to vtedy, kedy ma 🙂 nemozem to silit.-)
ahoj zuzanalc :.-) dobre ranko? a coze si taka chudunka? mas asi dobry metabolizmus:.)

zuzanalc
11. jún 2008

Pretty ja som taká rada keď mi niekto odpíše. Pridala som sa do témy a do koníka prvýkrát včera, tak som ani nečakala, že niekto bude na mňa reagovať.

prettybaby
11. jún 2008

zuziiiii, jasne,ze budem 🙂 ved sme kamosky uz nie?🙂

misule82
11. jún 2008

zuzi: já když vím a mám k tomu co říct, tak taky reaguju, páč jsem taky ráda, když mi někdo něco zodpoví nebo se mám kde vykecat 😉

jinak holky bez toho duphíku jsem dneska nějaká vysmátá 😀 poslední dobou jsem byla chodící neuróza...

prettybaby
11. jún 2008

no misi, vies ze aj ja? akosi som dnes vesela 🙂

zuzanalc
11. jún 2008

No super že mám nové kamošky.Zapájam sa občasne a reagujem niekedy opozdene ale som v práci.Ste milé.Ďakujem.

prettybaby
11. jún 2008

aj ja zuzi, z prace a z domu len vecer alebo cez vikend🙂 na to sme tu aby sme si poradili, pomohli a tak 🙂

zuzanalc
11. jún 2008

Mne je nejako stále do plaču, či už od radosti alebo od dojatia, to asi naozaj z toho duphastonu

prettybaby
11. jún 2008

moja, to neni z duphastonu - u mna to je z toho ,ze chceme babo a zatial nic, tie stavy mame kazda, tym musime prejst🙂

zuzanalc
11. jún 2008

Čítam dozadu ktorá ste čo o sebe napísali, tak pretty s tebou som na tom podobne. Snažíme sa tak od konca roka, mám údajne anovulčný cyklus, ale ja už mám dvoch chlapcov (11,12) no chceli by sme s priateľom bábätko. Pri chalanoch som otehotnela ani som nevedela ako a čakala som že to teraz bude také isté, tak to nejako začínam zle znášať, že nič.

zuzanalc
11. jún 2008

No myslím že máš pravdu, v nedeľu mi priateľ povedal, že mám zlú pleť a ja som spustila nárek že ma zhadzuje, inokedy by som ani nereagovala

prettybaby
11. jún 2008

no zuzi,on to tak isto nemyslel, ja som teraz ako pubiska 🙂

zuzuza
11. jún 2008

Hojda holky, můžu se dnes taky zase zapojit, tedy s duphastonem ne ale s proverou, to je to stejné, jen duphík je prý čistší, já mám dnes 7. den po dobrání provery a tedy řeknu vám, mrcha furt nikde, jestli tady píšete o neurozach, tak to se mile ráda přidám, při tý proveře se to prostě nedá, já sem měla ted strašný stavy, chvíli návaly vzteku, pak lítosti, pak bych budelala jak želva, takto deset dní co jsem brala plus ještě asi 4 po dobrání, mudr. mi říkala, že se stimulací clostib. a tak to bude ještě horší, ale člověk to musí nějak vydržet k vytouženému cíli že jo?

prettybaby
11. jún 2008

ahoj zuzuza🙂 no to hej🙂 a co povedala, do kolkych dni by mala mrcha prist?

zuzuza
11. jún 2008

ahooooj pretty🙂, no divila se, že to ještě nemám, že je to divný, že mě veme krev v pátek na hcg a udělá utz, ale už jsem si dělala test a nic, čistý jako lilie, teda ráno jsem tam viděla slaboulinký proužeček, ale to byl asi ten podkladový, pač odpo jsem si dělala jiný a tam už nebylo vubec nic, mě by zajímalo, jestli se to někomu ta mrcha jedna mršatá dostavila i pozdějc než po 7 dnech, to už je vážně dlouho!!