Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

tanika.t
16. jún 2008

tak to mi je ľúto 😢 a čo sa stalo??? ja mám 2x missed abort za sebou v 2006,a od leta minulého roku sa nedarí-predtým tiež som otehotnela ľahko...teraz som sa liečila na zvýšený prolaktín ,už je v poriadku,takže všetko je momentálne o šťastí 🙂

dendika
16. jún 2008

bolo to predčasné odlupnutie steny maternice...porod sa začal predčasne....potom mi lekári hovorili, že by sme mali min. 2 roky počkat, tak som brala antik. a ked sme sa rozhodli, že by bol čas....akosi to nie je také jednoduché ako sme si predstavovali a ked sa nedarilo...išla som k dokimu, zistil mi hyperandogenizmus, anovulačné cykly, a tak liečim sa metforminom......

tanika.t
16. jún 2008

presne aj nám rdili aspoň pol roka počkať ,tiež som brala HA ten polrok a od leta sa vlastne nedarí..myslím si,že HA mi narušila aj hormóny -je to riadne svinstvo...ale neboj-aj nám sa podarí 🙂 dnes,keď som bola u dr. utekala ku pôrodu,takže pribudol zas človiečik 🙂

saska1
16. jún 2008

dendika...prostím ťa čo to je hyperandogenizmus??

tanika.t
16. jún 2008

asi tie anovulačné cykly,saška 🙂

saska1
16. jún 2008

asi nie 😒 lebo ja ked som bola 1x v centre, a lekár ma pozrel, napísal mi do správy že androgenizácia, obesitas...a vôbec neviem čo to je ☹

tanika.t
16. jún 2008

tak daj si do google,nájde všetko 😀

saska1
16. jún 2008

tak som našla...zvýšené množstvo mužských hormnov.. 😒 ale moja otázka znie...ako to môže zistiť, ved mi nerobil HP??a lekárka čo mi robila HP, tak mi nič okrem prolaktínu nevytkla...tak teraz som z toho debil 😠

dendika
16. jún 2008

ajojte babky, áno hyperandrogenizmus je nadbytok mužských hormonov...mne to zistili práve hormonálnym profilom....a tie hormony robia v tele uplne chaos, teda ked sú zvýšené....

prettybaby
16. jún 2008

to znamena kocky, ze mame muzske hormony? pardooon zlaticka, trosku smiesne mi to pripada, ale je to svinstvo
inak ahojte moje

saska1
16. jún 2008

sasulka...no ja som z tohto riadne na nervy, ked som to zistila, čo to je...ale ako to lekár môže napísať do správy, ked ma iba prezrel zospodu...a drahý tvrdí, že tam mám všetko ženské 😀 😀 😀

prettybaby
16. jún 2008

tomu tiez nerozumiem
jejda aky zlaty 🙂 povedz , ze ho mopslica pozdravuje,inak dnes su dva roky, co sme si nickuska doniesli

saska1
16. jún 2008

jeeej...tak oslavuješ,nie??aký darček dostal?bola si aj dneska cvičiť?ako to ty časovo stíhaš, ked bývaš v PK,.a aerobikuješ v BA,a predpokladám do toho ešte robotka..?

prettybaby
16. jún 2008

no doniesla som mu ROdeo - tie od Pdigreee, to miluje .-) vystiskala ho, sme sami dvaja, drahy je na sluzobke 😢
aj dnes, v DNV. ako? cvicim od siestej do siedmej,potom moje zlatko pride a ideme do PK, k svorkovcom pre nickuska, a okolo osmej sme doma
narocne

saska1
16. jún 2008

a s drahým si aj cez deň alebo sa vidite až večer?

prettybaby
16. jún 2008

no rano cestou do prace a po praci, plus vikend, stale okrem pracovnej doby

saska1
16. jún 2008

no mopslíčka moja...tak to máte nabité dníčky...možno by si mala trošku spomaliť..s tvojim tempom sa ani to bábo nestihne uhniezdiť..spomaľ máš privysokú rýchlost... 😀

prettybaby
16. jún 2008

boze to mi ani nepis,nad tym dnes rozmyslam
vies, ja cvicim aktivne pondelok,utorok,stvrtok, hovorim si na jednej strane, ze stale sa hybem a tak ale na druhej, poznam osobne plno zien,ktore cvicia xkrat denne a su tehulky a uspesne.pokial su silni bojovnici, prebojuju sa

sasi, nepis mi taketo prosim, lebo mam zasa naladu v prdke

saska1
16. jún 2008

miláčku... určite je to lepšie ako sedieť na zadku...tak nech len nálada neodchádza...športovanie je fajn...chcela som tým len napísať, že každý extrém je zlý...ale pokiaľ z toho všetkého nemáš stres, tak je to úplne v pohode....jooooo????A ja chcem tiež cvičiť...radšej viac ako menej...ja furt sedím pri PC a chrbitcu už mám v prdke.../ako by si ty povedala/

prettybaby
16. jún 2008

no to som len pekne napisala, inak by som napisala v prdeli len neviem ake i sa tam pise🙂 ja viem, ale aj to mi chodi hlavou, to uhniezdovanie ale nemozem na to mysliet....

saska1
16. jún 2008

dobre i si tam dala 🙂 😀
mojko...fazuľka sa predsa uhniezdi aj ked športuješ..aspon máš pevnejšie telíčko a fazuľke sa tam bude páčiť...ty musíš predsa poznať svoje telo najlepšie, a ak to vyhovuje jemu, tak je to O.K.
idem už haji...drahúšik šiel do sprchy, tak sa idem šupnúť do postielky..pa..a nebud smutná,please..

prettybaby
16. jún 2008

dakujem moja, len aby to bolo ok
dobre zlatko, dobru nocku, ja uz tiez pojdem .-)
papa nie som,ved si tu ty a to ma tesiiiiii
paaaaaa

catharina
17. jún 2008

ahojte kocky, ja casto nepisem, ale citam zato pravidelne 😅 . potrebovala by som poradit....mam aj ja nasadeny duphaston, teraz som treti den po vysadeni a mam taky stav, ze som malatna, kruti sa mi hlava, akoby som chlastala celu noc a okrem sedenia a lezania nemozem robit nic 😝
ani do prace som nemohla ist, co ma zase az tak nestve 😀
myslite, ze by to mohlo byt aj vedlajsim ucinkom duphastonu, alebo mam hladat pricinu niekde inde?
dakujem za kazdy postreh 😵

maja.ka
17. jún 2008

ahojte,
catharina, ja som dnes tiez treti den po vysadeni, ale taketo priznaky nemam, trosku som malatna, ale to pripisujem dnesnemu pocasiu, ale zase vecer som velmi unavena a bolia ma krize, no a prsia mam pocit ze ma scipu alebo svrbia, neviem to presne popisat.
Chcem sa spytat, za aky cas by sa mala MS dostavit od vysadenia?
Diky

catharina
17. jún 2008

ahoj maja.ka,
no mne dr. povedal, ze optimalne je do troch dni, ale do 10 je to v norme.
inak mne je aj zle od zaludka a celkovo mi je na umretie, tak asi budem musiet zajtra k dr, ze co mi je

prettybaby
17. jún 2008

ahojte holky, no mne prvykrat dosla na 10 den po vysadeni a teraz na 3 den po vysadeni.optimum je do 3 ale ako catharina pise, do 10 je to v pohode. mne dokonca dokina povedala do 12 dni .

maja.ka
17. jún 2008

aj ked som mala doteraz cyklus 28-30 dnovy, tak to bude ok ak dojde do 10 dni? 😒

fidelka81
17. jún 2008

Ahojky holky, mě chodí po dupíku třetí den,ale i můj doktor povídal, že do deseti dnů by měla přijít a pak prej ještě 2 dny navíc (co kdyby) a až pak se dostavit k doktorovi. Ale unavená jsem po něm fakt brutálně 😀

katulikzlatulik
17. jún 2008

catharina a maja.ka a nie ste nahodou tehotne? taketo priznaky patria tiez medzi tehotenske...
po Duphastone do 3 az 10 dni by mala dojst mrcha a ak nie, tak bud vela stresu alebo antibiotika to posunie este o cosi viac... a ak ani to.. tak jedine tehu mi vychadza... 😉

maja.ka
17. jún 2008

katulik mne ho doki predpisal na podporu otehotnenia, ja z cyklom nemam problemi, ale tomu tehu by som sa velmi potesila 🙂